TOPlist

 

 

... oznámit všem fanouškům obrněné techniky naše partnerství s nově vznikající českou online hrou:

Panzerkampf je nově vznikající česká týmová hra s bitvami 10vs10 tanků z druhé světové války pro PC a později též pro konzole. Časem budou také přibývat bitvy s tanky z moderní éry. V Panzerkampf hrajete s historicky přesnými modely tanků, jejich pancířů, výzbroje a všech jejich parametrů. Hra obsahuje úplný balistický model s realistickým výpočtem penetrací a odrazů střel, pozorovací/odhalovací a dohledový systém a fyzikálně realistický model pohybu tanku a jeho kol a pásů až do úrovně jednotlivých článků.

Ve hře se vyskytují výhradně dobové tanky (a jejich verze) a experimentální verze tanků minimálně v úrovni skutečně existující výkresové dokumentace.

Tvůrci hry Panzerkampf kladou mimořádný důraz na hratelnost a uživatelský komfort, plánují být v kontaktu se svým "publikem", aktivně přijímat, posuzovat a zohledňovat připomínky hráčů tak, aby jejich prožitek z hraní hry byl co nejlepší.

Většinu informací o parametrech tanků přitom autoři čerpají právě z našich stránek!

Ale dost řečí... podívejte se sami na video upoutávku níže, na první recenzi hry na YOUTUBE, nebo si rovnou stáhněte hratelné demo a podpořte vznik této hry na STARTOVAČI!

 

 

RECENZE HRY

HRATELNÉ DEMO

KAMPAŇ NA STARTOVAČI

 

 

 
     

přejímání textů ze stránek Panzernet.net bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno; Ochrana soukromí; Copyright; Zdroje