TOPlist

 

 

 

Ve spolupráci s internetovým obchodem Top-armyshop.cz jsme pro fanoušky stránek Panzernet.net připravili zajímavou akci - možnost nákupu outdoor a military sortimentu se slevou!

Top-armyshop.cz se specializuje na vojenské, taktické, security, outdoorové a campingové vybavení, oblečení a obuv, výstroj, batohy a tašky, obranné prostředky a zbraně, rozličné druhy nožů, mačet a multifunkčních nástrojů a všechno co potřebujete na aktivity jako je Airsoft, Paintball nebo survival. Stačí si jen vybrat - maskovací oblečení, bundy, vesty, blůzy, parky, mikiny, trička, kalhoty, kraťasy, čepice, klobouky, helmy, kukly, šátky a šály, ochranné masky, rukavice, opasky, obuv, batohy, tašky, brašny, ledvinky, sumky, pouzdra, kapsy, taktické vesty, spací pytle, karimatky, hamaky, moskytiéry, stany, ochranné brýle, kompasy, dalekohledy, hodinky, nože, mačety, nářadí, svítilny… a výčet by mohl dále pokračovat.

V nabídce jsou ale také originály armády České Republiky, Slovenska i armády bývalého Československa stejně jako jiných armád světa, jako například německého Bundeswehru, americké US army, armády Velké Británie a dalších zemí.

Pokud při nákupu napíšete do pole poznámka heslo "Panzernet", získáte automaticky slevu ve výši 5% na celý váš nákup.

Těší se na Vás tým Top-armyshop.cz.

 

DOPORUČUJEME:

Přečtěte si nedávno aktualizovaný článek o tankovém manuálu Pantherfibel!

Další aktualizace naleznete v sekci NOVINKY!

 

 

 
     

přejímání textů ze stránek Panzernet.net bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno; Ochrana soukromí; Copyright; Zdroje