Autor Téma: ARMA2  (Přečteno 6993 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Thor Herman

 • ČSR
 • Podplukovník
 • Příspěvků: 811
 • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
ARMA2
« kdy: Říjen 27, 2012, 09:00:50 »
ARMA2
ArmA 2 se odehrává v roce 2009 a je situována do fiktivní post-sovětské republiky Chernarus, kde už dva roky zuří krutá občanská válka. No a v této docela nezáviděníhodné situaci je do hry uvržen hráč jako velitel speciální zásahové jednotky amerického námořnictva (United States Marine Corps Force Reconnaissance). Úkolem hráče a jeho týmu je zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva a zajištění stability

Arma 2: Operation Arrowhead
Tři roky po občanské válce v Černarusi, kterou jste měli možnost prožít v původní hře Arma 2, eskaluje v oblasti Zeleného moře další konflikt. Koaliční síly vedené americkou armádou jsou vyslány do Tákistánu, kde mají obnovit mír a zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva.
V tomto pokračování mezinárodně uznávaného vojenského simulátoru od studia Bohemia Interactive se ocitnete v různých rolích na bojišti: od pěchoty, přes speciální jednotky, piloty až po velitele tanku.

Arma 2: POSILY SAMOSTATNĚ HRATELNÉ ROZŠÍŘENÍ SIMULÁTORU ARMA 2 přináší výsledek více než 10 let zkušeností s vývojem pokročilých vojenských simulátorů. Nabízí přelomové technologie, rozsáhlé a detailně zpracované herní prostředí vytvořené pomocí skutečných geografických dat a realisticky vymodelované jednotky a vozidla. Arma 2: Posily nabízí dvě nové hratelné frakce – British Armed Forces a Private Military Company. Nelineární kampaně, které je možné hrát samostatně i po síti s kamarády doplňují unikátní herní módy až pro 50 hráčů online a komplexní editor. Mechanizovaná divize armády Jejího Veličenstva je vyslána posílit koaliční jednotky v Takistánu, které bojují s početnými oddíly povstalců. Zvítězte v nové kampani a množství samostatně hratelných i kooperativních misí. Nasaďte moderní britské jednotky - v různé kamufláži - do nové hratelného prostředí. Vyzkoušejte nové osobní zbraně: útočné pušky L85A2, kulomet L110A1, ostřelovací pušky LRR a AW50, nebo protitankové střely NLAW Bojujte s protivníkem za pomoci nových vozidel a vrtulníků: Jackal 2 MWMIK, FV510 Warrior, AH11 Wildcat a HC3 Merlin. „Nejrealističtější FPS na světě!“ - Pc Gamer Po porážce povstalců získává bezpečnostní agentura ION Inc. kontrakt na ochranu inspekčního týmu OSN, který pátrá po zbraních hromadného ničení. Prožijte příběhem provázanou kampaň. Hrajte kampaň s přáteli v kooperativním módu pro dva hráče. Prozkoumejte oblast opuštěné vojenské testovací střelnice. Vyzbrojte se exotickými zbraněmi AA-12 a XMB. Využívejte v boji nová vozidla: Ka-60 „Kasatka“, ozbrojený UAV vrtulník nebo opancéřované SUV. „Lepší válečnou hru nekoupíte“ - PC Gamer Celé rozšíření je možné hrát jako samostatnou hru, nebo je kombinovat dohromady s ostatními vojenskými simulátory z naší nabídky. Arma 2: Posily je take možné kombinovat se všemi addony, mody a kampaněmi vytvořenými komunitou našich hráčů. Kromě multiplayerového klíče a "Lite" verzi Operace Arrowhead obsáhne každé evropské balení Arma 2: Posily unikátní tištěný plakát - s mapou Takistánu na jedné a Šapuru + zkušební oblasti na druhé straně. Svoje vojenské operace tedy můžete s touto kompilací plánovat ve velkém stylu.

 Arma 2: Armáda České republiky je rozšíření k samostatné hře Arma 2: Kombinované operace, která je součástí tohoto balení. A2: AČR přináší nejenom velké množství autenticky vymodelovaných reálných jednotek a vozidel, ale také detailně a pečlivě vytvořená herní prostředí, která představují nasazení soudobé české armády v různých operacích po celém světě. Civilní válka v Bytrici je u konce. Její následky ale děsí lidi dál. Váleční zločinci terorizují zemi a jejich milice rabují a vraždí civilní obyvateltsvo, jedním z nich je plukovník Miyovic. Jednotky Armády české republiky jsou proto vyslány obnovit klid a pořádek. Po nastolení míru v Takistánu mohly spojenecké jednotky nasadit menší počet provinčních rekonstrukčních týmů. Místní polovojenské jednotky se bohužel nadále pokoušejí narušit a zcela zastavit proces obnovy země. České jednotky operující v oblasti ale mohou pomoci tento status quo změnit. Hlavní rysy: - Česká armáda - Doplňuje rozsáhlý arzenál otevřeného světa Arma o soudobé české vojenské jednotky a techniku včetně L-159 Alca, Pandur II a obrněného vozidla Dingo - Autentické zbraně - Široký výběr zbraní kromě jiných zahrnuje i ty, které vyvinula Česká zbrojovka a.s.: CZ 805 BREN, CZ Scorpio EVO III a CZ 75 PHANTOM - Různorodé mise - K dispozici je 15 zcela nových misí spojených do příběhové kampaně pro jednoho hráče, dále scénáře a přizpůsobitelné vzorové mise - Terén plný zeleně - Dvě nová prostředí, Bystrica a Bukovina, nabízejí k průzkumu zelenající se přírodu uprostřed léta.

Minimální konfigurace: Minimální konfigurace PC • CPU: Intel Dual-Core 2.4 GHz nebo AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz • GPU: NVIDIA GeForce 8600GT nebo ATI Radeon 3650 či rychlejší s podporou Shader Model 3 a 512 MB VRAM • RAM: 1 GB • OS: Windows XP nebo Windows Vista • DVD: kompatibilní s Dual Layer • HDD: 18 GB volného místa • DirectX®: 9.0c Doporučená konfigurace PC • CPU: Intel Core i5 nebo AMD Athlon Phenom X4 případně rychlejší • GPU: NVIDIA GeForce GTX 260 nebo ATI Radeon HD 5770 případně rychlejší s podporou Shader Model 3 a 896 MB VRAM • RAM: 2 GB • OS: Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7 • DVD: kompatibilní s Dual Layer • HDD: 18 GB volného místa • DirectX®: 9.0c

Pokud vás nebaví klasické střílečky, pokud nechcete ukazatel zdraví, pokud vám nevadí že jedna rána vám zhatí půlhodinu hry, pokud vám nevadí že nenesete arzenál zbraní, ale pouze jednu hlavní, pistoli a maximálně ještě ruční raketomet .-. tak hbitě do toho.


zdroj: http://www.arma2.com
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

James Gastovski

 • US ARMY
 • Corporal
 • Příspěvků: 45
 • WWII US
Re: ARMA2
« Odpověď #1 kdy: Leden 18, 2013, 10:28:56 »
Tak co se týce AČR DLC na Armu 2 to Dlc je dost nedodělaný a mají tam spoustu chyb tak třeba u techniky :
Chyby u  T-72M4CZ- nad polkopem velitele je kulomet NVST a KORD kulomet kord je nejnovější ruský kulomet Který používá Armáda Ruské Federativní Repobliky a jejich spojenci
- u kanonu s vůbes neobtěžovali udělat animaci zákluzu kanonu
-velitel nemá u svého zaměřovače zoom coz dost snižuje jeho efektivitu v boji
-a panéřování je stejné neli horší než u nemodernizovaních T-72
jináč model T-72M4CZ je celkem v požádku
U RM-70 je zbraní pro obranu proti vrtulníkům DŠKM-38 ne Uk-59 ješte k tomu RM-70 má celkem 40+40 raket ne  jen 40 v raketnicích a v zásobě nic
další věc co mě nadzvedla ze židle bylo že dam si v editoru Tatru 810 Uk-59 a co se nestane místo Uk-59 tam je PKT
a to nepočítam techniku co by tam mela bejt a není jako třeba BPzV-1 ,ShKH vz 77 DANA ,ShM vz 85 PRÁM-S, Pozorovací komplet SNĚŽKA, Dělostřelecký systém ARTHUR, MT-55 , Odminovací systém BOŽENA 5 , 2K12 M2 KUB , 9K35M STRELA-10M a u letectva tam chybí JAS-39 C Gripen , L-410 Turbolet a další
Ohledně pěchotních zbraní  do CZ-805 BREN A1 nedate zásobník z G-36 a podobná hovadina je u Sa vz 58 a Uk-59L kde do Sa vz 58 nabijete zásobník do AKMcož ve skutečnosti nejde a do Uk-59L nabijite zasobník do PKM 100 raný přitom Uk-59L používá 50 raný pásy
a ted zbraně které jsou AČR Dls modu ale AČR je nemá to je třeba CZ-75D Compact a kulemet  M249
jinač dalšímy nedostatky jsou obrácené vlajky neexistujici výstrojní součástky a stupidní dabing
Jednička ostatním pojdme si usmažit pár rusů zmáčkněte to.
James Gastovski (Operace Flashpoint/Cold war Crisis/Úklidová četa)

iloveppshsmg

 • Wehrmacht
  Schütze - vojín
 • Příspěvků: 5
Re: ARMA2
« Odpověď #2 kdy: Březen 23, 2013, 08:39:04 »
Mam Arma2 Free a je to sranda :)

Thor Herman

 • ČSR
 • Podplukovník
 • Příspěvků: 811
 • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Re: ARMA2
« Odpověď #3 kdy: Říjen 16, 2013, 06:18:26 »
Stáhnul jsem si mód ČSLA 89 a doporučuji jej všem. Jedná se kampaň jednotek ČSLA které jsou povolány na území SSSR po stažení jednotek Sovětské Armády z Afghanistánu potlačit vzpouru promuslimských geril na území tzv "ČERNORUSI".
Zajímavostí je, že vás to nezávisle na vaší vůli hodí časem buďto za ČSLA, nebo za tzv AFMC, neboli nejspíše jednotky NATO. Leč výsledek je stejný.
http://games.tiscali.cz/oznameni/nova-verze-csla-modu-pro-arma-2-prinasi-masivni-singleplayer-kampan-89-64036


MiG 15 bis (toto je samostatně stáhnutelný mód do všech verzí hry)


MiG 29 ČSLA -  s tímto si tam zalítáte


MiG 29  Ozbrojené síly Slovenské republiky - ten je jen v editoru misí


Pěchotní srub.  S tím se setkáte jen v samostatné misi, v kampani je objekt lehkého opevnění vz. 36, tedy předchůdce tzv řopíku


Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

NotSureIfGusta

 • ČSR
 • Desátník
 • Příspěvků: 40
Re: ARMA2
« Odpověď #4 kdy: Červenec 11, 2014, 09:19:27 »
Stáhnul jsem si mód ČSLA 89 a doporučuji jej všem. Jedná se kampaň jednotek ČSLA které jsou povolány na území SSSR po stažení jednotek Sovětské Armády z Afghanistánu potlačit vzpouru promuslimských geril na území tzv "ČERNORUSI".
Zajímavostí je, že vás to nezávisle na vaší vůli hodí časem buďto za ČSLA, nebo za tzv AFMC, neboli nejspíše jednotky NATO. Leč výsledek je stejný.
http://games.tiscali.cz/oznameni/nova-verze-csla-modu-pro-arma-2-prinasi-masivni-singleplayer-kampan-89-64036


MiG 15 bis (toto je samostatně stáhnutelný mód do všech verzí hry)


MiG 29 ČSLA -  s tímto si tam zalítáte


MiG 29  Ozbrojené síly Slovenské republiky - ten je jen v editoru misí


Pěchotní srub.  S tím se setkáte jen v samostatné misi, v kampani je objekt lehkého opevnění vz. 36, tedy předchůdce tzv řopíku

tiež mám ten mod,je to paráda ale nejde my dohrat kampan v misii kde v noci na Su-25K musite rozbombardovat Rádiovú vežu a Muničný sklad,ja ich rozbombardujem ale nepiše my tam že úloha bola splnená. :(