Autor Téma: For fun (Téma pro zábavu) srandičky - vtipy- legrácky  (Přečteno 142733 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Paulus

• ČSR
  • Kapitán
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. března 2009
For fun (Téma pro zábavu) srandičky - vtipy- legrácky
« kdy: Duben 06, 2007, 02:49:33 »
    Sem pište srandičky,vtipy,legrácky a pod.,které by jinde moderátoři smazali jako spamy.
    Četl jsem,že Hitler v 1945 vydával hloupé rozkazy jednotkám,které měl na papíře ohledně obrany Berlína.Napadlo mě pokusit se rekonstrukci založenou na fantazii :wink: .
Citace
    V Berlíně dne 30.duban 1945
    Skupina armád střed urychleně dobyje Moskvu a pude postupovat na Ural pro odlákání pozornosti.Přes Bonn,Münichen,Drressen a Königsberk.Skupina armád A přepadne Mezopotámii a  Idii.Afrikakorps dobude Egypt a postoupí do jižní Afriky.Skupina armád Sever dobude sever ní magnetický pól a poté napadne USA.Jednotky z Čech obklíčí Berlín  a Sověti se ocitnou ve žlabu.Luftlotte XXXX.provede nálet atomovou municí.Severo Atlantický val se přesune před Británii a zahájí útok a dobude Londýn.Pak Severní armádní skupina dobude JIžní Ameriku a jednotky v Asii Austrálii.Afrikakorps napadne Jižní Ameriku.Už ted' je svět náš,NESTÁT,NEKOUKAT,DĚlAT !!
    S pozdravem Vůdce Velkých Árijců Adolf Hitler
    Co myslíte,mohl být plán úspěšný :wink: ?

rok 2015 Nebylo by na škodu, dávat k odkazu komentář nebo alespoň o co jde (upozornění pro všechny). Stačí krátká věta. *T*

RMartin

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007
Re: For fun (Téma pro zábavu) srandičky - vtipy- legrácky
« Odpověď #1 kdy: Duben 06, 2007, 03:24:21 »
No samozřejmě, že by byl úspěšný jak by taky nemohl  :lol:  :lol: 8)  8)  8)

Uživatelská skupina Finsko, přidej se k nám a slož přísahu.
http://panzernet.net/php/index.php?topic=2074.msg52243#msg52243

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
« Odpověď #2 kdy: Duben 06, 2007, 03:24:35 »
Nějak v tom postrádám nějakou poentu a nebo alespoň nějaký fakt, který ta fantazie paroduje, ale dobývání Moskvy, Londýna a obkličování sovětů v Berlíně postrádá jakýkoliv humor.

Koukni se někdy na Járu Cimrmanna a uvidíš jak udělat parodii. :wink:
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

KoB@

• Rudá armáda - RKKA
  • старший лейтенант - Staršij Lejtenant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 31. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 15. března 2009
« Odpověď #3 kdy: Duben 06, 2007, 04:57:24 »
ZAUJIMAVE, taka velka armada a oni prehrali vojnu,  :P   :P
Hovor stručne,
pýtaj sa málo,
odchádzaj rýchlo. (Peter Veľký)

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #4 kdy: Duben 06, 2007, 06:09:25 »
Clausewitzi ono to ma pointu a vsechno ovsem pravda je, ze bych to zaradil asi jen do kategorie "usmevne." ,ale rozhodne se neda rict, ze by to byla uplna blbost jen si myslim, ze je to nak divne rozvlacne napsany a moc slozity.

p.s co se tyce Jary Cimrmanna tak to taky neni vec pri, ktere bych se valel po zemi je to takovy suchy humor zda se mi to trosku bez chuti a bez zapachu.Budu uprimny u jednoho cd co sem poslouchal pri ceste do Rakouska se mi klizili oci.Ale zase musim uznat, ze mi to mozna znechutil Galland, ktery ma z toho neustale citaty, ktere sou v jeho podani sussi nez hrdlo dobrodruha po 30 letem pobitu uprostred pouste.Nejlepsi je cerveny trpaslik :D .

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
« Odpověď #5 kdy: Duben 06, 2007, 06:52:24 »
Pokud ti přijde Cimrmann jako suchý humor, tak to bude tím, že sis asi zvykl na ten ,,humor" v podání novy. Tohle je humor inteligentní, nikoliv praštěný.
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #6 kdy: Duben 06, 2007, 07:30:05 »
Blbost ja mam rad anglickyho temnaka :twisted:  zrovna vcera sem se dival omylem na Tele tele a divim se ze to vubec vysilaj.

Felix Martin Steiner

• Host
« Odpověď #7 kdy: Duben 06, 2007, 07:41:55 »

Citace: "Paulus"
Sem pište srandičky,vtipy,legrácky a pod.,které by jinde moderátoři smazali jako spamy.[/list]
    Četl jsem,že Hitler v 1945 vydával hloupé rozkazy jednotkám,které měl na papíře ohledně obrany Berlína.Napadlo mě pokusit se rekonstrukci založenou na fantazii :wink:

K smíchu to není, ale k pláči. Asi si Adolf myslel, že německá armáda porazí tolik nepřátel najednou jako máslo. Je to absurdní.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #8 kdy: Duben 06, 2007, 09:40:49 »
Kočky jsou vyčůraný mrchy. Nařerou se, spís a pak zdrhnou ven....chce to zabijáckýho psa!
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Paulus

• ČSR
  • Kapitán
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. března 2009
« Odpověď #9 kdy: Duben 06, 2007, 09:54:46 »
Já mám taky radči psa(hlavně na frikasé :wink: ).Ty kočky v tom filmu zvedaly lehce pravou přední tlapu packou dopředu a říkaly jen Kočky sou lepší!!!!Trochu jsem si to upravil.

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #10 kdy: Duben 08, 2007, 06:38:42 »
Ja mam raci kocky sou vychytrale, lstive, jde jim vzdycky jen o sebe, jsou line, nechaji se obskakovat, nejsou tak blbe aby nakymu trotlovy nosili nakej blbej klacej, neni je potreba vencit, neslintaji a nefuni jako parni lokomotiva zkratka snuzka tech nej vlastnosti.

V jedne knize od terryho Pratcheta byl jeden uzasny kocour co se menoval Silver a byl to totalni psodrtic.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #11 kdy: Duben 08, 2007, 06:49:34 »
Naopak pes je chytrej.....on pochopil jednoduchou logiku......ty mně, já tobě. Pes je přívětivej na svého pána a za odměnu dostane nažrat.

Kočka nic takového nedělá a dostane taky nažrat....což je o blbosti lidí :)

Radši bych 100x německého ovčáka nebo labradora než nějakou malou hnusnou kočku :!:
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #12 kdy: Duben 08, 2007, 06:56:10 »
Citace
Kočka nic takového nedělá a dostane taky nažrat....což je o blbosti lidí  

je to spoluprace inteligence kocky a demence cloveka.

Jacques de Molay

• Host
« Odpověď #13 kdy: Duben 08, 2007, 06:58:41 »
Ta kočka nosí na krku úplně stejný kříž jako Heinz "König" (Thorwald)!

Asi to nebude náhoda!

Jinak kdyby někdo z vás měl doma schovanou Archu úmluvy či Svatý Grál, tak mi dejte vědět. Prý je Templáři schovali a lidé už je dlouhou dobu hledají.

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #14 kdy: Duben 08, 2007, 07:09:22 »
Citace
Ta kočka nosí na krku úplně stejný kříž jako Heinz "König" (Thorwald)!

Asi to nebude náhoda!

A taky jako nekolik tisic dalsich to opravdu nebude nahoda, cmajzla ho nakymu nackovy kerymu stejne neslusel to ja jasny jak facka.

Citace
Jinak kdyby někdo z vás měl doma schovanou Archu úmluvy či Svatý Grál, tak mi dejte vědět. Prý je Templáři schovali a lidé už je dlouhou dobu hledají.

jo z neceho takovyho sem pil vcera kofolu, ale pak sem ho dal do mycky a ejhle zlaty gral odesel k panu!Zapel jsem si Hard rock hallelujah na jeho pocest a sel se venovat obvyklemu dennimu programu.