Válka a média > Válečná literatura

Co čtete ?

(1/22) > >>

Sepp Rössner:
Tak , zajimalo by me jake knizky ctete nejradsi , popr jaka knizka je vase nejoblibenejsi. Pokud jste zvolili moznost jine , uvedte jake.

Fantasy a sci-fi jsem dal k sobe , protoze mi to tu pise ,ze se snazim dat prilis moc hlasovacich odpovedi , proste sem to zjednodusil.

fík:
Já čtu dost pomalu. Myslím jako že neni čas ne že to neumím.  Dám si všechno co jsi napsal s výjimkou románů pro ženy.

Co mám teď rozečteno- Obrazová enciklopedie první světové války (nejsou to zdaleka jen obrázky :D ), Válka na východní frontě, Pes Baskervilský(takovej trochu divočejší Fík) to mám rozečtený u babky, Bílá velryba a i nějakej ten brak....

Knížka která se mi hodně líbí a hodně mě ovlivnila je Ďábelská garda. Druhý díl mám a šetřím si ho na zvláštní příležitost :D

bubák:
znovu Hlava 22, na západní frontě klid, smrt na všech mořích a něco o normandii za poslední týden...

saeshi katto:
fík:Ďábelská garda je špica, právě dočítám první díl a dneska si snad koupím dvojku. Jsou tam výborně popsány poměry ve Francouzské Indočíně.

Jinak  můj nejoblíbenější autor je Frederick Forsythe a Remarque. Na čtení sice nemám teď moc času, ale současně s Gardou zrovna doháním zanedbanou povinnou četbu ze studentských let  :) ... Deník Anny Frankové.

Hans:
Já čtu takřka výlučně knížky o ww2 jako třeba  pěchta útočí, ARDENY: TAJNÁ VÁLKA, Bratrstvo neohrožených, SS-Hitlerjugend, momentálně Ikeova poslední bitva. Můj nejoblíbenější autor je Charles Whiting.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi