Autor Téma: Vaše kresby  (Přečteno 42772 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

pan.sup

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 19. prosince 2008
Vaše kresby
« Odpověď #15 kdy: Březen 04, 2007, 09:03:46 »
Já nejraději kreslím obnažené slečny a ty sem dávat nebudu. Někdy nakreslím nějaký tank....

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
Vaše kresby
« Odpověď #16 kdy: Březen 04, 2007, 09:03:51 »
Vrchol meho umeni je letadlo z boku :D  3D nesvedu ani kdybych se posral a obnazene slecny nesvedu uz vubec ,to uz bych ji mel jak nas..nejch.

RMartin

• Finská armáda
  • Vänrikki - Podporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007
Vaše kresby
« Odpověď #17 kdy: Březen 04, 2007, 09:05:46 »
Já jednou nakreslil la-5 moc se mě povedla, ale bylo to kreslený podle krabičky takže to moc originální nebylo :(

Uživatelská skupina Finsko, přidej se k nám a slož přísahu.
http://panzernet.net/php/index.php?topic=2074.msg52243#msg52243

pan.sup

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 19. prosince 2008
Vaše kresby
« Odpověď #18 kdy: Březen 04, 2007, 09:05:54 »
Citace: "erich HARTMANN"
Vrchol meho umeni je letadlo z boku :D  3D nesvedu ani kdybych se posral.

Vrchol mého umění bylo, když jsem portrétoval naší vyučující na diskripci (poloobnaženou)a spolužák mi pak věnoval svou svačinu, protože by ji prý nedokázal beztak ztrávit.

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
Vaše kresby
« Odpověď #19 kdy: Březen 04, 2007, 09:08:35 »
no tak jestli vypadala stejne jak vetsina ucitelek co sem kdy videl tak ho docela chapu.

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
Vaše kresby
« Odpověď #20 kdy: Březen 05, 2007, 04:21:57 »
Citace
no tak jestli vypadala stejne jak vetsina ucitelek co sem kdy videl tak ho docela chapu.

:D  

No, my máme ve škole jednu takovou (+-) 25-ti letou slečnu učitelku ( uči vytvarku)  :twisted:  tak to možno přišti tyden zkusim nějak podomlouvat ...

Přihodil sem ještě pár obrázků, sou u těch starych
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
Vaše kresby
« Odpověď #21 kdy: Březen 06, 2007, 10:19:08 »
Já su bohužel nemocnej, takže nemůžu přispět nijak víc jak tímto vzkazem, jen jsem se koukl na forum na pár minut a zas du ležet.

Citace
Ale Clausewitz kreslí docela pěkný kresbi, třeba to sem dá.

No, když myslíš, já si občas ve škole (matika, chemie apod.) čárám na zadní stranu bloku fricky a jednoho ivana, taky mě napadlo to sem hodit, ale jelikož je ten blok šunt, tak je kvalita dost mizerná, o flecích ani nemluvě. Až se uzdravím tak to sem, ale hodím.
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

erich HARTMANN

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
Vaše kresby
« Odpověď #22 kdy: Březen 06, 2007, 03:12:52 »
taky mame jednu na vytvarku je sice mlada ,ale stejne tak blba.Zrovna dneska sme ju meli polovine tridy me sebrala index(u nas na gymplu se poznamky moc nedavaji tam se rovnou vyhazuje) a kamosovi umoznila mit prvni neomluvenou hodinu z nasi tridy.Svina jedna vyfouk mi prvenstvi.

Galland

• Luftwaffe
  • Leutnant - poručík
Vaše kresby
« Odpověď #23 kdy: Březen 06, 2007, 04:24:09 »
ne jenom tobe smradochu..ale i me...ale porad mame prvenstvi v tom ze sme byly jako prvni vyhozeni ze tridy :twisted:

jinak sem dokoncil 2. prototyp ve vytvarce tak se je pokusim oba nak naskenovat a hodit je sem

pan.sup

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
Vaše kresby
« Odpověď #24 kdy: Květen 03, 2007, 10:23:02 »
Citace: "Werner Mölders"
To víš, že jsem to kreslil já to bych to sem jinak nedával.

Dík za pochvalu, teda až na ty kola vypadaj jako kdyby měly vohnutou nápravu  :roll:

Pane kolego- a co perspektiva? Tak já si zamakám na Pantherovi Ausf.A a pak ho sem hodím.

Když kreslíte kola, udělejte si osu vertikální, pak podle ní křížem horizontální do konečného bodu na průmětně a odhadnětee elipsu. Spodky i vršky kol musí taktéž směřovat do průmětného bodu. Takhle to vypadá, jako by je sypal poi cestě. U osob si panatujte, že si musíte rozkreslit postavy, než začnete s detaily.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
Vaše kresby
« Odpověď #25 kdy: Květen 03, 2007, 04:27:18 »
Tak děkuju za pochvalu... :roll:  no snaha byla....

Tak už se těším na toho vašeho Panthera.Teď pudu do Stugu IV a určutě použiju vaše rady.
Ampulle !!!

Hans

• ČSR
  • Podplukovník
    • http://www.krieg.estranky.cz
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 17. října 2008
Vaše kresby
« Odpověď #26 kdy: Květen 04, 2007, 03:17:21 »
Citace
Ale Clausewitz kreslí docela pěkný kresby, třeba to sem dá.

Malý trapas:

http://www.foto-album.cz/show.photo?Id=185261&Action=Max

Je to výplodem čárání někoho, kdo vůbec neumí kreslit postavy...
>> http://www.krieg.estranky.cz <<
>> http://www.pistecesky.ic.cz/<<

Durch Krieg zum Sieg.
Si vis pacem, para bellum.
Inter arma silent musae.
Fortes fortuna adivuat.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
Vaše kresby
« Odpověď #27 kdy: Květen 04, 2007, 04:10:44 »
Pohoda, škoda, že je to na tak nekvalitnim papíře.

Jinak propracovaný hodnosti.
Ampulle !!!

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
Vaše kresby
« Odpověď #28 kdy: Květen 04, 2007, 06:24:22 »
Citace
Pane kolego- a co perspektiva? Tak já si zamakám na Pantherovi Ausf.A a pak ho sem hodím.

Když kreslíte kola, udělejte si osu vertikální, pak podle ní křížem horizontální do konečného bodu na průmětně a odhadnětee elipsu. Spodky i vršky kol musí taktéž směřovat do průmětného bodu. Takhle to vypadá, jako by je sypal poi cestě. U osob si panatujte, že si musíte rozkreslit postavy, než začnete s detaily.

Pan sup snad studuje nějakou výtvarnou školu ( taky) nebo spíš studoval  :shock:  celkem zírám  :D

K té postavě, velikost hlavy se vejde do celé výšky postavy zhruba devětkrát ! Jinak souhlasím s kolegou supem

To Werner Mölders a clausewitz:

Dobré, jenom kreslete dál a trénujte i teorii jinak v pohodě
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

pan.sup

• k.k. Landwehr
  • Oberstleutnant
Vaše kresby
« Odpověď #29 kdy: Květen 05, 2007, 01:10:22 »
Stavební průmyslovka- deskrypce a odborné kreslení. Jednou jsem jako prvák dostal za úkol nakreslit architektonický pohled na zahradu a místo toho jsem nakreslil Stuga IV, jak přejíždí přez most. S každým párem pojezdových kol jsem se piplal cca. půl hodiny, celkem mi to zabralo celý den (Panthera, kterého sem večer hodím, jsem silně odflákl). Pak jsem dostal za pět, protože jsem nesplnil úlohu. Potom jsem se pokusil sníst svůj sešit....