Autor Téma: Pozadí  (Přečteno 11371 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vals

• Host
Pozadí
« kdy: Červenec 05, 2006, 08:14:32 »
Není možné přidat nějaké jiné barvy pozadí - ta černá působí trochu depresivně a mě osobně se to i celkem šaptně čte (rychle se mi unaví oči). Prostě to zkrátím - není možné přidat na výběr i nějaký světlý pozadí (třeba moje oblíbené světlemodré?) Pěkně prosím  :wink:

WOTHAN

• Host
Pozadí
« Odpověď #1 kdy: Červenec 05, 2006, 09:50:31 »
Mě to celkem vyhovuje a neměnil bych. má to něco do sebe a je t o pro toto forum vhodné. Je to hlavně o zvyku!!

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
Pozadí
« Odpověď #2 kdy: Červenec 05, 2006, 11:54:42 »
Ja si nedokazu predstavit jinou barvu nez cernou.  Proste cerna barva je vylozene tankisticka. Nerikam, ze je nejpraktictejsi, ale hodi se sem perfektne. A souhlas s WOTHANEM, ze jde predevsim o zvyk.

August von Kageneck
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Pozadí
« Odpověď #3 kdy: Červenec 06, 2006, 12:54:45 »
Hodíme sem růžovou a bude to :lol:

Né mě to taky takhle vyhovuje :wink: nerad bych jiný pozadí.
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

Vals

• Host
Pozadí
« Odpověď #4 kdy: Červenec 06, 2006, 10:44:10 »
neříkám nahradit, jen větší výběr  :wink:

fík

• Wehrmacht
    Major - major
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
Pozadí
« Odpověď #5 kdy: Červenec 28, 2006, 07:30:36 »
To pozadí se sem fakt hodí ale chtěl sem navrhnout změnu těch ikonek které oznamují že byl přidán nový vzkaz. Sice sem si všim až asi předevčírem že to tu vůbec je :P  :P  :P ale teď to fakt využívám dřív sem to projížděl jen tak na blind to sem vůl co? Ne ja neměl čas zkoumat co tu je a neni. Mí první fórum na který lezu chápejte :)  ale de o to že se bílá změní na světle šedou a v kombinaci bílé a černé to je prostě blbě vidět co takle bílá a červená to by šlo ne? Jinak mě to brzo bude stát oči a bude ze mě  8)
"Dobrovolníci k obsluze útočných děl vystoupit!"

"Život vojáka od útočného dělostřelectva je krátký, ale smysluplný."

mira.ko

• ČSR
  • Četař
Pozadí
« Odpověď #6 kdy: Srpen 07, 2006, 12:20:55 »
Citace: "fík"
To pozadí se sem fakt hodí ale chtěl sem navrhnout změnu těch ikonek které oznamují že byl přidán nový vzkaz.

Tak s tímto bych se ztotožnil, fakt je to blbě vidět. Stačilo by jen zvětšit sytost, nebo změnit barvu. Popřípadě jestli nechcete měnit to barevné uspořádání, tak jenom upravte tvar. Mějte slitování s těma, kteří čumí celý den do complu  :D .

Jo a pozadí nechte - to sem patří

Peter

• Čestný moderator
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. července 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. července 2008
Pozadí
« Odpověď #7 kdy: Srpen 07, 2006, 03:02:45 »
Taky bych se pridal k prosbe o zmenu barvy tech ikonek, ale nevim jestli stim pujde neco delat. Asi to proste patri k tomuhle barevnemu schema. Pouzivejte "zobrazit nove prispevky od posledni navstevy" je to lepsi nez hledat u jednotlivych temat jestli se zmenila ikonka.
"Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen. "

fík

• Wehrmacht
    Major - major
Pozadí
« Odpověď #8 kdy: Srpen 07, 2006, 05:37:44 »
Ja myslim že změnit barvu  z šedé na černou by neměl být tak velký problém když už by to nemohla být jiná barva. Ale já myslim že by se nikomu nic nestalo kdyby se to sem sice hodilo trochu míň ale zato by to líp sloužilo. Fak i když dělám třeba modely tak snad slepej nebudu(i když je to díky compu horší a horší) ale na todle prostě nevidím. Někdy si fakt nejsem jistej jestli je tam novej příspěvek.

Peter

• Čestný moderator
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. července 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. července 2008
Pozadí
« Odpověď #9 kdy: Srpen 07, 2006, 06:21:18 »
Citace: "fík"
Ja myslim že změnit barvu  z šedé na černou by neměl být tak velký problém když už by to nemohla být jiná barva. Ale já myslim že by se nikomu nic nestalo kdyby se to sem sice hodilo trochu míň ale zato by to líp sloužilo. Fak i když dělám třeba modely tak snad slepej nebudu(i když je to díky compu horší a horší) ale na todle prostě nevidím. Někdy si fakt nejsem jistej jestli je tam novej příspěvek.

Rikam, pouzivej "zobrazit nove prispevky od posledni navstevy" to je mnohem jednodussi a a jsou tam vsechny nove prispevky pohromade.
"Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen. "

fík

• Wehrmacht
    Major - major
Pozadí
« Odpověď #10 kdy: Srpen 07, 2006, 07:31:12 »
Ok, Ok tak teda jo asi máš pravdu. Ja to dělal tamtim způsobem protože sem moc línej na to abych prohlížel každej maličkej nápis v pravo nahoře. I tamto sem našel až nedávno. Ja mam net doma teprv od minulýho tejdne a pak sem odjel pryč takže sem dřív psal jen z práce a to nejde pořád. Proto sem navštěvoval jen pár témat a zbytek ani nečet protože bych to prostě nestíhal. Teď se ale těšte na boom mých hlodů :twisted:

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
Pozadí
« Odpověď #11 kdy: Srpen 08, 2006, 12:07:40 »
No klidně bych to pro vás pánové udělal vědět jak, tak asi budem muset počkat na pana Admina:)
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
Pozadí
« Odpověď #12 kdy: Srpen 13, 2006, 01:13:29 »
Zdravím vás všechny pánové. Trošku jsem se odmlčel kvůli cestování, ale už jsem zpět  8)

To barevné odlišení je dobrej nápad, mrknu se na to co s tím dovedu udělat. Myslím, že to půjde. Dejte mi ale chvilku času  :wink:
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
Pozadí
« Odpověď #13 kdy: Srpen 13, 2006, 05:24:13 »
Hotovo... je to dost výrazné? :D
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

fík

• Wehrmacht
    Major - major
Pozadí
« Odpověď #14 kdy: Srpen 13, 2006, 07:38:03 »
Mám dotaz: ono se něco změnilo? :shock:  Ale mě už je to vlastně jedno teď používám to zobrazení nových příspěvků.(díky Petře)