Autor Téma: 1938 - diskuze  (Přečteno 899 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

YoloVonSwagenburg

• ČSR
  • Svobodník
  • Jsme oblíčení? Skvěle, můžeme střílet všemi směry!
1938 - diskuze
« kdy: Srpen 18, 2016, 08:32:14 »
Takže vítejte v osudném roce 1938 pánové. Tady na tomhle místě můžete diskutovat o tom čí země je hezčí, jaký voják je lepší a v případě nezdařilé ofensívy (či dokonce zdařilého útoku, nebo obrany) urážet čest matky nepřítele :)

YoloVonSwagenburg

• ČSR
  • Svobodník
Re: 1938 - diskuze
« Odpověď #1 kdy: Srpen 29, 2016, 07:36:32 »
Momemtálně je hra ve fázi, kdy se čeká na rozkazy všech hráčů, mějte proto prosím ti, jenž svůj rozkaz už vydali, strpení. V momentě, kdy budou všechny rozkazy vydány, začne hra

YoloVonSwagenburg

• ČSR
  • Svobodník
« Odpověď #2 kdy: Srpen 30, 2016, 03:24:21 »
Musím jistého československého velitele upozornit na to aby využíval bunkrů, které existují. Děkuji :D

karpaCZ

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #3 kdy: Srpen 30, 2016, 05:34:31 »
Jistý československý velitel protestuje a soukromě posílá důkazy o existenci krajiních pozic jeho obrany :D
"Zvláště, když se zdálo - abych poněkud předběhl události -, že mi nové podmínky nabízejí podstatně větší a zajímavější možnosti. Kupříkladu se mělo ukázat, že v průběhu uplynulých šedesáti šesti let podstatně klesl počet sovětských vojáků nacházejících se na území Německé říše."
                                 -Už je tady zas

rase

• Moderator
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #4 kdy: Srpen 30, 2016, 09:12:55 »
Nazdar, nějak teď nestíhám. Nevím, kdy se stihnu zapojit, tak klidně ať mou jednotku převezme někdo jiný - pardon
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

YoloVonSwagenburg

• ČSR
  • Svobodník
« Odpověď #5 kdy: Srpen 31, 2016, 04:14:59 »
Čekání na důkaz, den druhý :D

Jistý československý velitel protestuje a soukromě posílá důkazy o existenci krajiních pozic jeho obrany :D

Mj. za Raseho jsem už nalezl náhradu. Pokračujte jako by se nic nedělo :)

karpaCZ

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #6 kdy: Srpen 31, 2016, 04:25:53 »
Jinak to ani nejde. :D
Jinak, zpráva přišla? Koukal jsem do odeslaných a nic tam nebylo, tak mám strach, jestli jsem něco nepodělal :D
"Zvláště, když se zdálo - abych poněkud předběhl události -, že mi nové podmínky nabízejí podstatně větší a zajímavější možnosti. Kupříkladu se mělo ukázat, že v průběhu uplynulých šedesáti šesti let podstatně klesl počet sovětských vojáků nacházejících se na území Německé říše."
                                 -Už je tady zas

YoloVonSwagenburg

• ČSR
  • Svobodník
« Odpověď #7 kdy: Srpen 31, 2016, 05:44:10 »
Nikde nic

karpaCZ

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #8 kdy: Září 01, 2016, 10:56:32 »
Zkusil jsem to poslat znovu. Pokud furt nic... tak to dám třeba do štábu.
                                 -Už je tady zas

Zonetic

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #9 kdy: Září 11, 2016, 07:19:20 »
Československá armáda navrhuje svému německy mluvícímu protějšku přátelský zápas ve fotbale případně jiné sportovní aktivitě vaší volby do té doby, než se náš GameMaster probudí ze své pravidelné zimní hibernace. Vojáci se už začínají z věčného nicnedělání trochu nudit.

pospec

• Moderator
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #10 kdy: Září 15, 2016, 09:48:09 »
Jelikož začíná sněžit a na rybnících se začíná objevovat první led, tak německý protějšek (což jest má maličkost) navrhuje zavést po dobu zimního období tzv. hokejové hry, kdy jednotlivé mančafty od všech jednotek nasadí své družstva v tzv. Poháru o střední Evropu :D
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

karpaCZ

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #11 kdy: Září 16, 2016, 12:00:53 »
Velitel 24.Regimentu odmítá a rozhoduje se stavět sněhové tanky, aby docílil zdání, že jednotka je silnější, než skutečně je. :D
                                 -Už je tady zas