Autor Téma: Co je dnes za den?  (Přečteno 873 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

von.erzgebirge

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. května 2009
Co je dnes za den?
« kdy: Říjen 02, 2015, 11:33:59 »
 Na dnes, 2.října, připadá výročí začátku obsazování části československého Těšínska polskou armádou v roce 1938.
Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Re: Co je dnes za den?
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 31, 2015, 06:03:34 »
Dnes zemřel další z hrdinů 2. světové války, pan generál Alexandr Beer.
http://www.novinky.cz/domaci/390622-zemrel-valecny-veteran-alexandr-beer.html
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #2 kdy: Březen 22, 2016, 05:51:58 »
Dnes byly v Bruselu dva atentáty, jsem zvědavý, jak zareagují vlády, parlamenty a vůbec celá EU. Na zamyšlení si dovolím vložit něco k zamyšlení.
Desatero postupne islamizace podle Benjamina Kurase:

1. Radikální muslimové provedou teroristický útok, „vyprovokovaný“ nějakým zlem Západu.

2. Umírnění muslimové se distancují a zdůrazní, že jde jen o nepatrnou menšinu radikálů.

3. Titíž umírnění muslimové si postěžují na zesílenou vlnu islamofobie namířenou na mírumilovnou většinu a varují, že by mohla vyprovokovat další terorismus.

4. Mainstreamoví politici s pomocí umírněných muslimů v boji proti islamofobii zavedou represivní opatření omezující svobody nemuslimů.

5. Média, kultura a školství zavedou dobrovolnou autocenzuru, aby nebyly z islamofobie a xenofobie obviněny, a z téhož důvodu policie, soudy a veřejné instituce přestanou stíhat zločiny muslimů.

6. Umírnění muslimové, s důvěrou přetolerantnělých nemuslimů, získají větší mocenský vliv a nemuslimové si libují, jak se jim společně daří mír.

7. Po období zdánlivého klidu radikálové provedou další teroristický útok.

8. Celý cyklus se opakuje pokaždé o oktávu výš, čili s větší razantností proti islamofobii a předáním většího vlivu umírněným muslimům. Frekvence cyklů se zrychluje, mezery mezi nimi zkracují.

9. Po několika takových cyklech neislámská společnost zjistí, nebo si třeba ani nevšimne, že prakticky odevzdala moc umírněnému islámu.

10. Radikální muslimové převezmou moc od umírněných muslimů a islamizaci dokončí, v tradičním stylu represe, masakrů a zotročení nemuslimů.

Ve které jsme teď asi fázi?

Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

QVAK

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #3 kdy: Březen 23, 2016, 06:54:06 »
Hrůzou celého tohoto řízeného děje je to, že se zaručeně nacházíme již v bodě 5 a možná se již částečně blížíme bodu 6.
Celé mě to připomíná rok 1988 v Praze. Dederoni nacpaní v NSR velvyslanectví a dovážení do NSR pod dohledem našich policajtů a soudruh Bilak s Indrou a prezidentem Husákem nám v telce i denním tisku vysvětlují jak je socializmus nezničitelný a demokratický a jak se nám jeho Přestavba za vedení s. Gorbačova daří a jaké nás čekají v socializmu světlé zítřky. Stačí dnešní migranty lehce přičmoudnout, zaměnit Gorbačova za Merkel, Husáka za Sobotku, Bilaka s Indrou za Dienstbiera s Bělobrádkem a přestavěný socializmus za liberální, globální demokracii. Nakonec hlavní město (internacionální dnes globální) dozorce nad Čechy z Moskvy za Bruselské. Hrůzou je to, že tehdy i dnes této propagandě část Čechů věří a očekává světlé zítřky.

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #4 kdy: Březen 30, 2016, 07:05:49 »
Dle mého západní Evropa je již ve stádiu 7 ....
Útoky v Londýně, Paříži a nyní v Bruselu s primitivně-agresivním přístupem ke všemu evropskému a západnímu s tím, že v Evropě je začátek stádia 8, kdy začínají přebírat určité části měst nejen populačně, ale i získáváním míst v důležitých úřadech.
U nás je to příklad Teplic, kdy do rady města byl dosazen i onen černoušek Feri a dělají zde problémy arabští návštěvníci lázní, kdy slovně (občas fyzicky) napadnout nezahalenou ženu či pejskaře na procházce .... A tohle jsou prkotiny oproti městským čtvrtím, kde neevropské obyvatelstvo je prakticky nahrazeno přistěhovalci (Birgham, části Liverpoolu, okrajové čtvrti Paříže, nepokoje ve švédských městech kolem Stockholmu ....)
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #5 kdy: Březen 19, 2017, 01:26:52 »
Tedy výročí bylo už před 4 dny, ale opět mne zarazila téměř naprostá absence připomenutí v médiích. Mezi vyjímky patřil tento článek.
http://zpravy.idnes.cz/kviz-78-let-okupace-protektorat-cechy-a-morava-nacisticke-nemecko-pxl-/domaci.aspx?c=A170315_103822_domaci_jw
Udělal jsem si test pod článkem, a nechci se chlubit, ale....... :)