Autor Téma: Koš  (Přečteno 1104 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Koš
« kdy: Červen 22, 2015, 09:55:25 »
Asi bych to jinak nenazval. Prostě tu chybí něco jako vlákno příspěvků, které zapadnou a tzv neštěkne po nich ani pes.
http://www.novinky.cz/komentare/372841-komentar-cest-ceskym-hrdinum-vaclav-klaus-ml.html
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
Re: Koš
« Odpověď #1 kdy: Červenec 01, 2015, 02:08:56 »
Já čtu mladého Klause průběžně a většinou s ním souhlasím, ale vždy je určité ale. My Češi velmi rádi poukazujeme na to, co se stalo nám, ale nesnášíme, když kdokoli poukáže na to, co máme na kontě my..Máme plná ústa kolektivní viny, když někdo napadá třeba komunisty nebo partyzány, apod. Ale jakmile někdo poukáže na to, že jsme kolektivní vinu používali ještě dlouho po válce a vlastně dodnes, to řveme jak utržené svině ze řetězu. My jsme byli vždy sobliga, to jen oni.. A o tohle jde, přiznat si, že jsme se kolikrát k těm nejslabším , které jsme zahrnuli do kolektivní viny, chovali jako ty svině.. :'(