Autor Téma: Ukrajina  (Přečteno 2967 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
Re: Ukrajina
« Odpověď #15 kdy: Červenec 24, 2015, 10:16:16 »
Nejde přeci o předky, v armádě bylo všechno rudá banda ať se dnes  halí do jakéhokoliv hávu. Ale jde přeci o zkušenosti, které s tím jsou. A dnes se to zase vrací, sice z jiné strany, ale je to stejné a zase to funguje..Tady přece nejde o nějaké TV Nova nebo ČT1. Je to všude okolo nás a Rusové nic nedělají zbytečně, zapojili veškeré kanály, a je dobře vidět, jak jim na to zase velká část obyvatelstva skáče..Mají viníka a na toho vše svedou. Až přijde na lámání chleba, budeme zase kvičet, co dělá Amerika, jakto, že se neangažuje.. Rusko dodá všude vše, co bude třeba, aby to zavařilo komu bude chtít, FSB dodá jakékoliv svinstvo , které bude třeba a otráví třeba humanitární pomoc stejně jako v Čečně..Ale nám to vysvětlí přesně naopak..Věřit tomu, že jde jen o trh v Rusku je velice naivní..

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
Re: Ukrajina
« Odpověď #18 kdy: Srpen 06, 2015, 12:35:46 »
Já Ukrajině přeji vše nejlepší, aby vydržela a aby zvládla dluhy, které má a dostala podporu , kterou si zaslouží. Jen naiva by si myslel, že to půjde snadno, když jsou jako na podnose , mají návyky ještě ze SSSR a kdy Rusko může škodit, kde si jen vzpomene, ať už použije síly a KONTAKTY , které tam má a  zkomplikuje vymetení toho hnoje, co na Ukrajině je. Fandím jim už jen proto, že Rusové svůj boj prohráli a sklouzli tam, odkud budou mít  těžký návrat zpátky..A Putin to moc dobře ví, pokud by se Ukrajina konsolidovala a začala prosperovat, bude "špatným" příkladem pro ostatní a to jak známo děsí všechny totalitní státy..Putin potřebuje Ukrajinu dostat na kolena, dezorientovanou, kde bude vládnout mafie a tajné služby Ruska, aby přišel jako osvoboditel a řekl, já měl pravdu , západní státy vás zradily..Bohužel už překročil rubikon, nenávist k Rusku je hrozivá, takže to půjde jen silou..Zatím investuje neskutečné prostředky do propagandy a já to vidím velice často, jak bývalí rudí kádři , slouhové a ti v uniformách začínají mudrovat a jejich potupa po roce 1989 dostává zadostiučinění a všechno je jinak. Veškerá fakta o minulosti i současnosti jsou zpochybňována, neskutečné lži a polopravdy jsou odborně zabaleny za tituly a osobnosti a samozřejmě zabírá to hlavně u těchto "postižených lidí"..Je samozřejmě pravdou, že KSČ lovila vždy v těch jednodušších vodách, u hloupých a omezených lidí plných závisti/ i ten poměr 3:1 měl velký vliv/ moc dobře si pamatuji , jak jejich rudé sítě chytaly v podnicích dělníky už jen proto, aby byl naplněn poměr dělník - úředník a úředníček toužící po rudé knize  musel "sehnat" odpovídající počet dělníků...A vím, kde lovili a koho..Takže tahle sorta má zase lepší náladu, i když paradoxně by měla mít horší..Ale jelikož jsou na takové urovni, na jaké jsou, nedochází jim to...