Autor Téma: Islámský stát  (Přečteno 1370 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Islámský stát
« kdy: Červen 17, 2015, 09:31:34 »
Docela mne udivuje, že se nějak neřeší toto nebezpečí pro naší civilizaci. 

http://www.novinky.cz/komentare/372533-komentar-islamsky-stat-tragedie-nebo-komedie-martin-koller.html
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

venco

• ČSR
  • Podporučík
Re: Islámský stát
« Odpověď #1 kdy: Červen 17, 2015, 12:13:36 »
Nerieši bo mi pripadá, že niekomu to vyhovuje. Niekto už úplne otvorene považuje IS za štát, ktorý nastoluje pokoj v regióne. Spomeňme na začiatok 90 rokov, keď Irak obsadil Kuvajt. Okamžite tam boli jednotky NATO a spojencov a vojensky potreli iračanov a vyhnali z Kuvajtu. Teraz je úplne obdobná situácia a v mnohých aspektoch ďaleko horšia a nič sa nedeje. Podľa viacerých informácií kupujú irackú ropu ukradnutú IS Turci a dokonca aj Asad, ktorý vlastne proti IS vedie vojnu. Paradoxxxx

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Re: Islámský stát
« Odpověď #2 kdy: Červen 17, 2015, 01:50:18 »
No, v této krajině je jen jediná země,  kde se konají veřejné popravy za cizoložství, odpadlictví od víry (stětím, ubičováním, ukamenováním atd), kde se za krádež utínají ruce. Která opravdu víceméně žije podle práva šária, ale ta je spojencem světového policajta, takže jsou to ti hodní. Takže bych i věřil, že to všechno teče přes ni.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ