Autor Téma: Sven Hassel (DAN/GER)  (Přečteno 21286 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Korchon

• Wehrmacht
    Leutnant - poručík
Re: Sven Hassel
« Odpověď #15 kdy: Březen 15, 2013, 08:54:28 »
Teď to nemám chuť vytahovat ,ale v monte cassinu se píše o tancích Tiger. O pantherech si tam nepamatuju ani zmínku.

O panterech je tam toho hodně...hlavně ze začtku. Pánové měl bych dotaz. Co teda pan hassel byl? Například zrovna v Monte Cassinu je napřed tankista, pak bojuje jako pěšák a aby toho nebylo málo dostanou úkol (mýslím to zničení zaparkovaných tanků, demolici mostu a nakonec přepad velitelství kde mají získat zajatce), který je jako stvořený spíš pro skorzenyho komanda nebo jednotky SS než pro tankisty či obyčejný Wehrmacht.
My vyhráváme díky našim Tygrům!

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
Re: Sven Hassel (DAN/GER)
« Odpověď #16 kdy: Březen 15, 2013, 10:07:26 »
Na nejmenovaném serveru je ke stáhnutí film (pod názvem Odepsaná-brigáda).  The Misfit Brigade z roku 1987. Je to podle knihy Kola hrůzy., ale velmi volně. O technice představující německé a sovětské tanky nemá cenu psát, je to asi jako ve většině amerických filmů.

Sven Hassel

obrázek : wikipedia.cz
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #17 kdy: Březen 16, 2013, 11:15:57 »
Ten server nám klidně sděl, nemusíš dávat přímý odkaz, si určitě každý sám dohledá.
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #18 kdy: Březen 16, 2013, 11:19:35 »
Kde to tak může být?  :) "Kde si to uložíš, tam si to uložíš.  :D
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #19 kdy: Březen 16, 2013, 11:23:04 »
Kde to tak může být?  :) "Kde si to uložíš, tam si to uložíš.  :D
Samozřejmě to byl můj první tip, ale člověk nikdy neví :D

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #20 kdy: Březen 16, 2013, 11:31:44 »
Když jsem tu napsal "uložto" tak to bylo vymazáno. Jak se říká, chytrému napověz, hloupého trkni.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

Kageneck

• Administrátor
« Odpověď #21 kdy: Březen 16, 2013, 11:35:23 »
Stane se :) Tohle by mělo být ale nezávádné. Obzvlášť, když se nejedná o tvůj materiál, který sdílíš.

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #22 kdy: Březen 17, 2013, 01:07:54 »
Z nemenovaneho serveru som si ten film po určitej nelegálnej procedúre (veď mi vieme o tom svoje nie) pozrel. Sven samotný je tu ako mladík v trestnom prápore nevýraznou postavou. To skôr veliteľ tanku ťahá dej vpred ale inak dobre strávená hodina a pol voľného dňa. Samozrejme po technickej stránke je to otras. V úvodnej scéne T-55 s trámovým krížom a potom posádka takmer pol hodiny jazdí na východnom fronte v SU-100. Ale film je to pozerateľný :D len škoda že je len s CZ titulkami. Dabing by mi sadol viac.
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #23 kdy: Březen 17, 2013, 04:56:18 »
A to nemluvíme o autu GAZ 69, o jugoslávských sumkách atd.....
Ale jinak, tento film opravdu stojí za podívání.

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #24 kdy: Březen 17, 2013, 05:54:55 »
My nevieme o tom svoje, bohužial..Takže si musím počkat až nejmenovaný server najdu a podívám se snad aspoň na kousek.. ;)