Anketa

Hodnocení filmu uživateli fóra

0% - 20%
1 (2%)
20% - 40%
0 (0%)
40% - 55%
1 (2%)
55% - 70%
4 (7.8%)
70% - 90%
5 (9.8%)
90% - 100%
40 (78.4%)

Celkem hlasů: 13

Autor Téma: Pád Třetí říše  (Přečteno 31889 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: Pád třetí říše
« Odpověď #60 kdy: Listopad 06, 2011, 09:14:28 »
Já naopak fandím filmům (nebo jejich části), kdy wehrmacht (nebo císařská armáda) dostával na frak, bylo jedno na které frontě.  :D
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

T.Langr

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #61 kdy: Listopad 06, 2011, 11:09:48 »
Já naopak fandím filmům (nebo jejich části), kdy wehrmacht (nebo císařská armáda) dostával na frak, bylo jedno na které frontě.  :D

Každý podle svého gusta! že?  :D a kdo se ti líbí, když vyhrává?  ;)

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #62 kdy: Listopad 07, 2011, 04:39:07 »

Každý podle svého gusta! že?  :D a kdo se ti líbí, když vyhrává?  ;)
Spravedlnost!
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #63 kdy: Listopad 07, 2011, 08:08:13 »
A jak ta spravedlnost vypadá..? Souhlasím s Tebou , i já jsem rád, že vyhráli ti správní, jen nerad vidím, jak ženou do armády nové a nové ročníky mladých kluků a ti padají jako švestky a je to k ničemu a jim vlastně nic jiného nezbývá...Mám před sebou možnost, že se to klidně v 70. letech mohlo stát nám, co jsme byli na vojně...

Uwe Los

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #64 kdy: Listopad 09, 2011, 08:22:25 »
V tom filme bolo niekoľko chybných scén, čo ale pri celkovej atmosfére sú zanedbateľné. Mne osobne ani nechýbali príliš tie  bojové scény. Bolo ich tam akurát. Nezabudnuteľné boli samozrejme scény toho chlapca, ako sa to vlastne volal? Ach Peter! Neuveriteľne statočný 12 ročný chlapec, ktorý si toho prežil až až. V tomto filme som si veľmi vychutnával psychologické aspekty. Výkony hercov boli neuveriteľné! perfektný film
„Mŕtvy Hitler je nebezpečnejší ako živý.“ Erwin Rommel

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Re: Pád Třetí říše
« Odpověď #65 kdy: Listopad 13, 2014, 09:13:21 »
Toto byl výborný film nedokoukal jsem ho sice celý asi první polovinu (přiznám se usnul jsem ) herci byli perfektní hlavně ten co hrál Hitlera pak jsem se dokonce smál jak se vztekal v tom bunkru  :D "vy zrádci měl jsem popravit všechny své generály už před válkou jako stalin!! " to byla nejlepší hláška  :D (moji spoludiváci nechápali čemu se směju  8) takový neználci ) film si co nejdřív pustím znovu  celý :)
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)