Anketa

kterým hrám dáváte přednost?

Strategie
Střilečky
Simulátory
Logické
Adventury (dobrodružné)
RPG
Jiné
Nehraju hry

Autor Téma: Co hrajete?  (Přečteno 2832 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Co hrajete?
« kdy: Prosinec 10, 2014, 07:03:06 »
Chci založit topic podobný jako je v literatuře "Co čtěte?" ale o hrách takže jsem se chtěl zeptat které hry má te nejradši a nebo kterou máte zrovna ted rozehranou .

Já hrávám strategie a střílečky taky ale strategie mám radši a občas i RPG ale ne moc takže budu hlasovat pro strategie.
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
Re: Co hrajete?
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 10, 2014, 08:58:24 »
Tak ja napríklad mám rád Call of Duty. Od jednotky po Modern Warfare 3 ďalej mi už nerozbehne počítač. Teda až na Black Ops I, to ma nejako neoslovilo. Ďalej mám rád napríklad Gothic 3, to je taká moja srdcovka; alebo teraz je nová hra Bound by Flame. Zo stratégii mám rád Heroes of Might and Magic V, Spellforce 2, ParaWorld. A potom klasiky ako Il-2 a Medal of Honor. A na uvolnenie NHL09 na play station.
Takže ako sa hovorí, z každého rožku trošku, aj keď momentálne najviac to NHL, pretože počítač je nejaký moc spomalený a všetko to strašne trvá......
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 10, 2014, 10:03:41 »
Tak abych to uvedl trochu podrobněji tak
Střílečky: team fortress 2 , Crysis 3 , CoD black ops , Metro 2033 , Metro Last light ,Stalker:Shadow od chernobyl , Heroes and Generals
Hidden and Dangrous 2, Nether, Half-Life 2 (+všechny epizody)
Strategie:Heroes Might and Magic: 4(+rozšíření the Gathering storm,Winds of War,a ještě jedno nevzpomíná si už jméno) Command an Conquer Generals (normální i datadisk Zero Hour a ještě k tomu neoficiální rozšíření The rise of power) a na vánoce (budou slevy) koupím Company od Heroes 2 , ještě me napadá stařičká duna : Dune 2000, a transport tycoon OpenTTD
RPG: 4story , Titan quest , Drakensang (ještě jich pár bylo ale nevzpomínam si jaké )
Logické: tak to jsem hrál jenom Portal
A jinak jsem hrál World od Tanks , Terrariu , Garry's mod, a taky klasiky Quake 3 a Unreal tournament
V jeden čas me chytlo i LoLko v ještě ty sportovní tak to F1 2002  , NHL 09 a 06
Rozehraneho mám teda stalkera (už po třetí)

No takže taky tak od každého trochu .

upraveno později: jo a jěště R.U.S.E. jsem hrál a i teď si ho občas zapnu

Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

sandoslap

• Wehrmacht
    Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 11, 2014, 09:44:27 »
No, tak já asi preferuji strategie a RPG...ze stříleček jedině Red Orchestru (1-2. díl). Theatre of War, Company of Heroes (zásadně jen v Blitzkrieg módu), Total war..to je tak všeobecně můj výběr, ale jak píši, RPG mám také rád, ačkoli mi teď nevyvstává na mysli nic víc než Deus ex..
Že máte dřevěnou nohu? Nevadí, nemusíte utíkat, jste li statečný.

Werner-Ekkehard Knappe

• Luftwaffe
  • Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 16, 2014, 09:27:35 »
Tak pre mňa bola dlho jednotkou vo všetkom Hidden & Dangerous II., dávno, v časoch ZŠ som s jedným spolužiakom úplne "žral" Codename: Panzers Phase I. & II. To bola a stále je pre mňa vynikajúcou hrou, či už skrz spomienky ale aj fajn hrateľnosť. No a CoD II. mám rád hlavne preto že mi je vzácna, na PC som ju nikdy nemal a väčšinou som ju hral u kamarátov, takisto ako aj MW. Ale teraz si chcem dvojku kúpiť. :D No a samozrejme, GTA Vice City...to je moja "civilná" srdcovka. A niekedy si dlhé chvíle krátim CS 1.6. No a z detstva si spomínam tak max na závodku King of the road alebo Hard 2 Truck. A ešte Transport Tycoon, to bolo pre mňa fakt super, kocková grafika ale páčilo sa mi to.

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 17, 2014, 11:25:50 »
Aktuálně už nic (kromě her na FB :D ), ale jako mladší pospec jsem měl v oblibě CoD1 a CoD 2, jinak mě vždy nadchly hry jako Sudden Strike2, Blitzkrieg, Berlin - Moskva, Armymen (:D) ..... prostě nenáročné, ale dokázaly mě vždy nadchnout, zvláště, když jsem objevil jiný postup, taktiku k úspěšnému ukončení mise a s menšími ztrátami (v některých misích se to vyplatilo, třeba u Sudden Strike 2, kdy s jednou německou jednotkou začínáte o stejné síle, s jakou jste ukončili předchozí misi a až po splnění určitých rozkazů Vám došly posily). Jinak nenáročnost, byly časy, kdy jsem se u Blitzkriegu dost navztekal :D
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 18, 2014, 11:51:07 »
No tak momentálne mám rozbehnutú C&C Red alert 1 a tiež stratégiu Officers. Priebežne mastím World of Tanks a sem tam si ako oddychovku pustím Metro 2033 alebo Metro: Last Light.
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

sandoslap

• Wehrmacht
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 22, 2014, 05:23:02 »
Docela mě překvapuje, že tu hraje tak málo lidí Red Orchestru 2.....obrněných vozidel je tu sice jen 6 druhů (a z toho dva zatím jen v betě), ale i tak je to docela realistické a silně atmosférické...?

venco

• ČSR
  • Podporučík
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 22, 2014, 05:36:04 »
Docela mě překvapuje, že tu hraje tak málo lidí Red Orchestru 2.....obrněných vozidel je tu sice jen 6 druhů (a z toho dva zatím jen v betě), ale i tak je to docela realistické a silně atmosférické...?
Ro 2 hrám rád, len nehrám tanky. V jednotke sa mi tanky hrali omnoho lepšie a sem tam tam ich ešte zadrtím, len už to hrá oveľa menej ľudí.

sandoslap

• Wehrmacht
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 22, 2014, 07:39:26 »
Alespoň že někdo  :) Tak z mého pohledu byl v jedničce hlavně větší výběr, dvojka je o dost víc...pěchotní. Menší mapy a s nimi i nižší priorita širšího výběru vozů ve prospěch realističtější atmosféry skutečné městské bitvy...