Autor Téma: Problém  (Přečteno 4431 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Problém
« kdy: Říjen 05, 2014, 11:38:30 »
Chtěl bych si postěžovat asi jste na forum přidali reklamy (nebo už tady byli jenom se mi neukazovali) to mi ani nevadí ale kvůli těm reklamám se mi fórum špatne zobrazuje ofotil jsem to a dám sem odkaz http://www.fotoalbum.cz/g/alba/2014/1005/rf113406O5M4jpHnxu2Hm1vVDh3bhStQboipzE_m.jpg
Ale na tabletu a notebooku mi to nedělá jenom na stolním PC.  :(
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: Problém
« Odpověď #1 kdy: Říjen 05, 2014, 06:54:09 »
Moc tomu nerozumím, ale myslím, pokud to nedělá na tabletu a notebooku, tak bude chyba nejspíš v PC.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #2 kdy: Říjen 05, 2014, 07:05:52 »
Možné to je. Asi se s tím budu muset naučit žít. :-[
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 18, 2014, 03:33:30 »
Přišel jsem na to proč to tak je. Asi jsem stáhl nějaký program nainstaloval no a nepřečetl jsem si co odklikávám (většinou to čtu tohle byla vyjímka) a takové programy mají ve zvyku vám nainstalovat ještě další blbost blbost a blbosti takže se mi na každé stránce zobrazují reklamy no a naštěstí to co jsem nainstaloval jsem nenainstaloval na notebook . A ze všeho nejhorší je že nemůžu přijít na to jaký program jmenuje se Info ale nemůžu ho sakra nikde najít leda že by to byl nějaký doplněk prohlížeče a to taky není všechno takové jsem totiž zakázal a stále to tak je.  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :-\

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 18, 2014, 03:49:30 »
Ja mám tiež všade reklamy v mobile, a nič som nestahoval, takže myslím že tam chyba nebude
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 18, 2014, 04:48:19 »
Mobil je mobil PC je PC u mě to určitě bude tím.

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 18, 2014, 11:54:13 »
Skús si do PC stiahnuť free program AdBlock. Ten ti zakáže všetky reklamy na stránkach a nezaberie ti to ani veľa času. Mne tie reklamy ukazovalo tiež a takto som sa ich zbavil.
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 19, 2014, 02:02:44 »
Zkusím.

Upraveno později: Tak nainstaloval jsem Adblock blokuje to reklamy od googlu ale tady tyto divné reklamy ne nebo ano ale je tam to okno není v něm reklama a o to okno jde takže pořád se mi to tak divně zobrazuje. (ale kdyz odkrížkuju všechny reklamy tak ne)

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 19, 2014, 06:14:25 »
mám pocit, že některé reklamy jsou i proti blokování odolné, též mám Adblock, a úplně nahoře okna mám reklamu na punčochové kalhoty :D
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 19, 2014, 07:37:01 »
Já v tom žádný problém nevidím, reklamy mi nevadí, nevšímám si jich ani je neblokuji. Dokonce, pokud tam vidím něco zajímavé, kliknu na ni.

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 20, 2014, 12:43:15 »
mám pocit, že některé reklamy jsou i proti blokování odolné, též mám Adblock, a úplně nahoře okna mám reklamu na punčochové kalhoty :D
Tak napríklad mne tam stále vyskakuje Slovanstore.com :)
Já v tom žádný problém nevidím, reklamy mi nevadí, nevšímám si jich ani je neblokuji. Dokonce, pokud tam vidím něco zajímavé, kliknu na ni.
Nadviažem na vyššie uvedené, mne to dosť lezie na nervy. Pretože ja sa s fanúšikmi toho klubu moc nemusím :D (nechcem nikoho uraziť ani nahnevať, za prípadné "problémy" sa ospravedlňujem)
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.

Beluga

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 20, 2014, 01:19:07 »
Nebudu na to zakladat nove tema ale ja mam zasadni problem v tom, ze se mi na strankach panzernetu neukazuji zadne obrazky. Jako kdyby je nekdo ze serveru smazal...

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 20, 2014, 11:28:29 »

já bych si jich tak rád nevšímal ale když se mi kvůli nim tak divně zobrazuje fórum tak je to vážně otravné nebo na jiních stránkách je text a ten text překrývá reklama a ta reklama nejde zrušit tak stránku načtu znova a ta reklama tam je pořád.  >:(  >:( A taky jsou otravné ty reklamy které vyskakují vpravo nebo vlevo dole na tom obrázku který jsem hned na začátku topicu poslal to jde vidět.
http://www.fotoalbum.cz/g/alba/2014/1005/rf113406O5M4jpHnxu2Hm1vVDh3bhStQboipzE_m.jpg

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 20, 2014, 01:27:56 »
Nebudu na to zakladat nove tema ale ja mam zasadni problem v tom, ze se mi na strankach panzernetu neukazuji zadne obrazky. Jako kdyby je nekdo ze serveru smazal...
Ano, máš pravdu, problém je v tom, že se neukazují nikomu. Tohle oznámení jsem našel na stránkách "Panzernetu" (ne fóra) A tak to bude i u "Tankist".

OMLOUVÁME SE

Stránka Panzernet je kvůli technickým problémům dočasně bez naprosté většiny fotografií. Na nápravě se pracuje, ale bude to bohužel nějakou dobu trvat. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

já bych si jich tak rád nevšímal ale když se mi kvůli nim tak divně zobrazuje fórum tak je to vážně otravné nebo na jiních stránkách je text a ten text překrývá reklama a ta reklama nejde zrušit tak stránku načtu znova a ta reklama tam je pořád.  >:(  >:( A taky jsou otravné ty reklamy které vyskakují vpravo nebo vlevo dole na tom obrázku který jsem hned na začátku topicu poslal to jde vidět....
V tomto Ti bohužel neporadím, asi bude nějaká chybka ve Tvém PC.