Autor Téma: Časopisy  (Přečteno 1785 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Časopisy
« kdy: Říjen 01, 2014, 09:30:29 »
Ahojte čtěte nějaké military casopisi ? Já čtu časopisu od extraValka hlavně II.světovou :) ale přečtu si i první nebo zbraně.  ;D
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: Časopisy
« Odpověď #1 kdy: Říjen 01, 2014, 11:25:26 »
Ahojte, čtete nějaké military časopisy? Já čtu časopis od extraValka, hlavně II. světovou, ale přečtu si i první nebo zbraně.  ;D
(zde opraveno)
Zkoušel jsi občas přečíst příspěvek, který jsi napsal?
I když se jedná o běžný příspěvek a ne o článek, je třeba mu věnovat stejnou důležitost.
Také by nebylo od věci pár větami informovat, co zajímavého jsem se dočetl ve jmenovaném časopisu.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

sandoslap

• Wehrmacht
    Stabsfeldwebel - podporučík
Re: Časopisi
« Odpověď #2 kdy: Říjen 02, 2014, 09:19:06 »
Musím se přiznat, že časopisy jako Válka a podobné mi přijdou možná až příliš zábavního charakteru, nemohu se ubránit dojmu, že informace jsou v nich často poněkud "bulvárně" překrucovány (článek o Lišce pouště obsahuje citáty Hitlerových vojenských poradců bez dodatků, že šlo zjevně pouze o výplod jejich osobní nevraživosti, u Stalingradu poněkud prazvláštně vylíčené městské boje (kulomety ve sklepních oknech "pro zasažení plížících se vojáků").
Že máte dřevěnou nohu? Nevadí, nemusíte utíkat, jste li statečný.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Re: Časopisi
« Odpověď #3 kdy: Říjen 02, 2014, 07:31:10 »
Ano některé články jsou poněkud krátké  ale přijdou mi zajímavé protože ja se zajímám tak trochu o všechno takže třeba az na jedno tema me baví cely časopis hlavně jsou zde někdy i články o např. zbraních které jsem vůbec neznal nebo je prostě nenapadne vyhledávat takže se zde doctu něco nového. A speciali maji nějaké zaměření (jako cely casopis)a maji 100 stran.
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
« Odpověď #4 kdy: Říjen 02, 2014, 08:43:25 »
Ja mám najradšej Střeleckú revue. Je to jediný časopis ktorému som verný už niekolko rokov.
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.

sandoslap

• Wehrmacht
    Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #5 kdy: Říjen 02, 2014, 08:47:36 »
No, mě ani tak příliš nejde o délku článků, jako spíš o informace v nich, často mi přijdou v lepším případě silně zavádějící, v horším nesmyslné (tedy, alespoň jsem dosud nikdy neslyšel o "kulometech v sklepních oknech, pro zasažení plazících se vojáků").
Že máte dřevěnou nohu? Nevadí, nemusíte utíkat, jste li statečný.