Autor Téma: Deskové hry - volná diskuze  (Přečteno 1810 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

TonyHazard

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Deskové hry - volná diskuze
« kdy: Srpen 24, 2014, 05:07:42 »
Dámy a pánové,
počítačové či textové hry jsou fajn, ale co klasické deskové hry? Napište, co jste poslední dobou hráli za hry? Nebo na jakou deskovou hru rádi vzpomínáte?

Dopl.: Pokud možno, o hře založit nové téma, přiložit pár obrázků, u neznámé hry také přidat (zkráceně) návod.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
Re: Deskové hry
« Odpověď #1 kdy: Srpen 25, 2014, 10:58:28 »
tak před týdnem jsem hrál poker :D  a zalíbila se mi nová desková hra world od tanky rush ale asi nebudu kupovat protože 550kc je dost a většinou nemám s kým hrát takové  :(
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #2 kdy: Srpen 25, 2014, 04:37:31 »
Dřív jsem praktikoval i hru Člověče - napij se - ale na pravidla jsem po několika panácích či na druhý den již nepamatoval :D
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

sandoslap

• Wehrmacht
    Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #3 kdy: Srpen 25, 2014, 06:02:38 »
Tak vzpomenul bych asi Citadelu, kterou mám osobně hluboko v srdci, zřejmě kvůli ilustracím a jednoduchému pletichaření  :D Ještě jsem pak měl nějaký čas zpět možnost vyzkoušet deskovou Hru o Trůny...tam je i docela dost hezkých válečných prvků, ale dohrát jednu hru nám trvalo asi tisíc let, rozhodně to není nic na pět minut.
Že máte dřevěnou nohu? Nevadí, nemusíte utíkat, jste li statečný.

TonyHazard

• Administrátor
Re: Deskové hry - volná diskuze
« Odpověď #4 kdy: Září 06, 2014, 11:15:55 »
tak před týdnem jsem hrál poker :D  a zalíbila se mi nová desková hra world od tanky rush ale asi nebudu kupovat protože 550kc je dost a většinou nemám s kým hrát takové  :(
I když ji nebudeš kupovat ani hrát, zkus najít nějaké informace a představit ji zde.

Tak vzpomenul bych asi Citadelu, kterou mám osobně hluboko v srdci, zřejmě kvůli ilustracím a jednoduchému pletichaření  :D Ještě jsem pak měl nějaký čas zpět možnost vyzkoušet deskovou Hru o Trůny...tam je i docela dost hezkých válečných prvků, ale dohrát jednu hru nám trvalo asi tisíc let, rozhodně to není nic na pět minut.
To samé platí i pro Tebe.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
« Odpověď #5 kdy: Září 07, 2014, 08:05:14 »
I když ji nebudeš kupovat ani hrát, zkus najít nějaké informace a představit ji zde

Zde? Nebo nový topic.

Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

TonyHazard

• Administrátor
« Odpověď #6 kdy: Září 07, 2014, 08:17:08 »
I když ji nebudeš kupovat ani hrát, zkus najít nějaké informace a představit ji zde
Zde? Nebo nový topic.
Samozřejmě v novém tématu.