Autor Téma: Call of Duty: Ghosts  (Přečteno 1656 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Sahidko

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. července 2008
Call of Duty: Ghosts
« kdy: Listopad 10, 2013, 04:22:25 »
CALL OF DUTY: GHOSTS

Nový príbeh, nové postavy, nový svet Call of Duty - toto všetko sú vlastnosti novej generácie Call of Duty: Ghosts, v ďalšom pokračovaní tejto prelomovo úspešnej série.
Infinity Ward sa rozhodli zariskovať a vytvorili novú podznačku - Call of Duty: Ghosts, ktorá prinesie hráčom úplne nové vzrušujúce nápady a zážitky, úplne iný príbeh, neporovnateľný s čímkoľvek, čo tu doteraz bolo. Ghosts navyše poháňa zbrusu nový engine novej generácie, s ktorým Infinity Ward sľubuje obrovský skok vpred. Svet bude realistickejší, strely budú precíznejšie, úmrtia uveriteľnejšie a akcia dramatickejšia a presvedčivejšia než kedykoľvek predtým.

Minimálne požiadavky:
Windows 7 64-Bit/Windows 8 64-Bit
Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz alebo AMD Phenom X3 8750 2.4GHz
Grafická karta NVIDIA GeForce GTS450 alebo ATI Radeon HD 5870
6 GB Ram
50 GB voľného miesta na disku
DirectX 11

Tak po roku čakania od Black Ops 2 tu máme ďalší, tentokrát už desiaty, diel Call of Duty. Bohužiaľ (aspoň pre mňa) sa nejedná o diel nadväzujúci na predchádzajúce Modern Warfare  ale o prvú časť novej série s vlastným príbehom. Pozadím je fiktívny konflikt medzi USA (ako inak) a akousi Federáciou rozprestierajúcou sa na území Južnej Ameriky. Vy ako hlavná postava sa stanete súčasťou špeciálnej jednotky Duchov (Ghosts) a vašou úlohou je zabrániť zničeniu toho zvyšku, čo z USA zostalo. Hra síce prináša niekoľko osviežení (možnosť použiť psa, misie pod hladinou a vo vesmíre), ale inak vás čaká niekoľko klasických klišé, nalinkovaný a nascriptovaný dej a otvorený koniec. Ako to už pri týchto hrách býva, kampaň pre jedného hráča je druhoradá, a preto sa aj na najťažšej obtiažnosti dá prejsť za cca. 6 hodín. Ak teda neplánujete stráviť hodiny a hodiny hraním multiplayera kúpu hry rozhodne neodporúčam. Pre mňa 5.5/10.

Call of Duty Reveal Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Zxnx3W-HA18
The only easy day was yesterday.

rasticek

• Rudá armáda - RKKA
  • лейтенант - Lejtenant
Re: Call of Duty: Ghosts
« Odpověď #1 kdy: Listopad 11, 2013, 02:26:33 »
Hral si už? Ja si už klasicky ako aj Black Ops 2 nezahrám, počítač mi to neutiahne
Citace
Hra síce prináša niekoľko osviežení (možnosť použiť psa, misie pod hladinou a vo vesmíre)
použit psa? čo to znamená?
Bojuj s nepřáteli, zachraň přátele.

Sahidko

• Lieutenant-colonel
« Odpověď #2 kdy: Listopad 11, 2013, 02:35:03 »
Hral si už? Ja si už klasicky ako aj Black Ops 2 nezahrám, počítač mi to neutiahne

Hral a prešiel, pričom mi to trvalo naozaj iba niečo okolo 6tich hodín na Veteran obtiažnosti čo je fakt bieda. Jednoducho sa treba zmieriť, že prvé husle pri podobných hrách už bude hrať multiplayer. Ten som síce vyskúšal, ale dospel som k záveru, že ak by som to chcel hrať aspoň na nejakej úrovni tak si to bude vyžadovať pomerne dosť času. Každopádne mňa osobne viacej bavilo Modern Warfare, terajšia zápletka mi neprišla veľmi zaujímavá, postavy som si neobľúbil. No kvôli spôsobu, akým hra skončila je jasné, že sa minimálne ešte jedného pokračovania dočkáme.

Sahidko

• Lieutenant-colonel
« Odpověď #3 kdy: Listopad 14, 2013, 06:37:59 »
Citace
Hra síce prináša niekoľko osviežení (možnosť použiť psa, misie pod hladinou a vo vesmíre)
použit psa? čo to znamená?

To čo je napísané. Hráš za psa. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0SteRupicVM