Autor Téma: Nové vlajky ČR?  (Přečteno 1854 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
Nové vlajky ČR?
« kdy: Červenec 17, 2013, 03:34:20 »
Sedm návrhů možné vlajky českých Romů je od úterka vystaveno v galerii Artwall, která pro prezentaci umění využívá zeď pod Letenskými sady.

http://www.lidovky.cz/nova-vystava-na-prazskem-nabrezi-predstavi-navrhy-na-cesko-romskou-vlajku-1uq-/kultura.aspx?c=A130716_203401_ln_kultura_ml

Já vím, zavání to opět romskou otázkou, ale většina členů, hlavně ti ze skupiny Československá armáda, se mnou budou souhlasit, že tohle už je opravdu pošpinění a urážka národního znaku a tím i českého národa obecně! Přitom od roku 1971 Romové mají svou mezinárodní vlajku. Tvoří ji modrý pruh symbolizující nebe nad zeleným pruhem, který znamená zemi; překrývá je velké červené kolo odkazující na Indii, pravlast Romů. Vlajka se objevuje na mnoha místech romských setkání.

Já chci vědět a znát Váš názor, zda určitá skupina lidí svým chováním a takovýmto znesvěcením státní vlajky nezašla až moc daleko?!
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
Re: Nové vlajky ČR?
« Odpověď #1 kdy: Červenec 17, 2013, 06:11:38 »
Je škoda, bez jakéhokoliv rasismu, který nevyznávám, že nemají Romové touhu mít vlastní stát, který k vlajce samozřejmě patří..Nás to urážet nemusí, jen to dokazuje /bohužel/, že nemají vztah k republice jako my a že gádžové jsou z jiného těsta než oni..Ublíží to jen jim, lidé se začínají nasrávat a dobře to nedopadne..Bohužel to jako vždy "odserou" nevinní, protože všichni nejsou stejní, ani Romové...

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
« Odpověď #2 kdy: Červenec 08, 2014, 11:49:38 »
Je to smutné. :(
ale nikdo s tím nic nedělá a tak tohle je situace kdy můžem jen přihlížet a nadávat :(
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

oterea

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #3 kdy: Červenec 15, 2014, 06:50:25 »
já bych byla celkem ráda, kdyby si stát udělali. Myslím, že bych jim i přispěla na koupě zemi. Ale ne mnoho korun. Tak tisícovku  :-[ .
Na podporu jejich státu jsem ochotna udělat si mikiny s potiskem jejich nového státu, nebo bych jim přispěla na tátní ochranu, porodnosti...

edit pospec - odkazy na eshop mikin s potiskem a stránky výrobce Durex byl smazán :)
Reklama zde není přípustná kromě knižní a filmové sekce v podobě recenze