Autor Téma: bagry, rypadla, jeřáby  (Přečteno 2573 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaroslav Kánský

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
bagry, rypadla, jeřáby
« kdy: Říjen 21, 2012, 02:01:35 »
Ahoj všichni kdo se zajímá o nezvyklou techniku kterou používali všechny strany ve druhé světové válce. Dostal se mi do rukou obrázek z knihy Sovětský střední tank T-34/76 od autorů Kopecký-Stepánek. Na straně 94 je velmi zajímavá fotografie opravy téčka u které stojí německý polopás který má udělanou jeřábovou nástavbu vepředu bohužel není pořádně vidět její uchyceni nemá někdo nějaký snímek této zajímavé nástavby? Rád bych si toto diorámo postavil a musel bych improvizovat pokud by se neobjevila ještě aspon jedna fotografie tohoto zajímavého stroje děkuji všem za odpověd

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: bagry, rypadla, jeřáby
« Odpověď #1 kdy: Říjen 21, 2012, 04:30:07 »
Nemůžeš sem hodit alespoň ten obrázek? Nebo odkaz, kde se dá vidět? Informace, že je to polopás s jeřábovou nástavbou je dost málo.

Dopl. zprávy : Vzpomněl jsem si na jedno téma co zde máme, koukni na to : http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,5263.0.html
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Jaroslav Kánský

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #2 kdy: Listopad 01, 2012, 06:05:14 »
promin že píšu tak pozdě ale jsem šofér z povoání a nejsem doma jen občas jako třeba ted ten polopás je polní úprava ruská a bohužel nevím jak bych ten obrázek sem dostal jedině snad že ho okopíruji a pak ho sem nějak dopravím jinak díky za typy ale to je německý a těch obrázků mám dost :)

brano

• Wehrmacht
    Feldwebel - praporčík
« Odpověď #3 kdy: Listopad 25, 2012, 05:52:11 »
Neviem aký polopás je v zmienenej publikácii, ale asi to je táto fotka:

Pravdepodobne je to však jediný záber na túto prestavbu.