Autor Téma: Airsoftové recenze  (Přečteno 27706 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: CYBG - Thompson M1A1 AEG VS CYMA M14
« Odpověď #15 kdy: Červenec 24, 2012, 02:37:29 »
S tým ,že jedine celokov nesúhlasím,áno je  to možno lepšie ,ale ako to majú riešiť pri G36 ,alebo MP5 ? Ja mám G36 od JG a síce si na ňu dávam pozor ,ale raz som už na ňu padol a nič neprasklo.  ;)

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: MP007(MP40)Schmeisser
« Odpověď #16 kdy: Červenec 24, 2012, 02:40:09 »
Náhodou ja také zásobníky mám rád ,totiž kropiť ako o život nie je môj štýl.Navyše to dáva istý pocit ,že musíš rozmýšľať ,kde pošleš dávku.  ;)

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
  • Bývalí vojak jednotky RANGERS
« Odpověď #17 kdy: Červenec 24, 2012, 02:40:10 »
kámo ja som to tak nemyslel , vieš celokov to je drahá záležitosť a plast tak to mi je jasne že aj plastove sú kvalitné osobne ti tu môžem odprisahat že jediny plast ktorý u zbrani je aj u strelných je ABS plast iný nie ! tento plast je velmi pevny a pripomína drevo , pri g36 kov takže tak :)
Jedna patrona môže zmeniť celé dejiny

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #18 kdy: Červenec 24, 2012, 02:42:35 »
tieto zásobníky su trošku odfláknute či kapacitou , ale aj spracovaním , niesu z ABS plastu ale običajný plast ktorý sa rozfláka len tak , každému vyhovuje inak ale za moju airsoft skupinu ručím že každy miluje viackapacitne a točakové ako takéto šmejdy :)

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #19 kdy: Červenec 24, 2012, 02:43:18 »
Reagoval som na Thora . A pri G36 aby ABS plat pripomínal kov? Telo G36 je velmi zjednodušene povedané "z plastu" ( znalí ma nekameňujte) a kovové časti sú tam napríklad hlaveň, alebo kohútik a tie sú naozaj z kovu....

PS: O G36 tu mám článok. :)

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #20 kdy: Červenec 24, 2012, 02:46:22 »
noo tak podla toho od akého výrobcu máš g36stku , FREDY ( môj partner v airsofte ) ma sniper verziu z ABS plastu pripomínajúci kov , ktory je taky divne drsno matny a tak to človeka míli :D

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
az
« Odpověď #21 kdy: Červenec 24, 2012, 02:52:28 »
Odfláknutá kapacita? Skoro všade dávajú k zbrani točáky a to začínajúcich hráčov len utvrdí v tom ,že airsoft je o kropení (priznám sa ,že som ako kropič tiež začínal).To ,že sú z klasického platu ,to hej znižuje to och kvalitu ,ale na internete sa dajú nájsť náhradné (kovové) ,ale to je skôr pre tých bohatších.Ja zase môžem prehlásiť ,že naša skupina (respektíve to ,čo z nej zostalo ,lebo niektorý si našli iné zábavky a na airsoft chodia dosť málo) má rada tlačáky ,pretože kropenie lezie ako do peňazí tak aj znižuje kvalitu hry a ten zážitok.Ten adrenalín keď vystrieľaš "muníciu" a musíš pod paľbou prebíjať za tedy,čo kričíš nech ťa kryjú ,je naozaj na ne zabudnutie.Musíš dobre uvážiť ,kde pošleš dávku . A nie je nič horšie ako hráč ,čo má  točáky a ťažký ukazovák.  ;) Je to samozrejme vec názoru ,ale mňa proste tie kropenia bez rozmyslu  nebavia a nikdy ani baviť nebudú.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #22 kdy: Červenec 24, 2012, 02:54:51 »
Radšej si to prečítaj ,zvlášť časť materiál ,áno možno to pripomína kov ,ale kov v pravom zmysle slova to fakt nie je...  ;)
http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,5277.0.html

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
MP007(MP40)Schmeisser VS AGM STEN
« Odpověď #23 kdy: Červenec 24, 2012, 02:58:50 »
další dnešní súboj takže MP40
+Vaha
+spracovanie
+dostrel
-zásobník
STEN
+Vaha
+spracovanie
+dostrel
-zásobník
ako včera tak i dnes , zase je rovný stav preto ako včera tak aj dnes napíšte svojho favorita poteši ma to , zajtra ukážem novu dvojicu a nebojte nebude remíza :) podla mna MP40:  krasna spolahliva menej zavadová .
STEN : tiež uchvatná sice lahšia ale čo sa týka HOP Upu lepšia , čo sa týka gearboxu lepšia čo sa týka baterie horšia :D ale ajtak jej chýba prepínanie strelby a velmi divne vyberanie zásobnika nezhodne s origo , ja osobne chyby MP40 prehliadam a pre mna vyhráva MP40 aký je váš názor ? :)

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #24 kdy: Červenec 24, 2012, 03:01:12 »
heh to mi je jasné :D díky že si mi to poslal :) inač aký je tvoj názor na Thompson a M14 rád by som vedel kto podla teba vyhráva , recenzie tu tieš najdeš ale to ty vieš :D

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #25 kdy: Červenec 24, 2012, 03:04:08 »
U mňa vyhráva M14 , kamarát ju používal s optikou  a mal ju naozaj dobre zoštelovanú ,takže často slúžil ako ostrelovač.

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #26 kdy: Červenec 24, 2012, 03:05:21 »
či uveríš a či nie  , tak túto dobu sme sa rozhodli naše vysokokapacitne zásobníky naplnik presnim počtom BBčiek ako je u origo s nábojmi napr kamoš ma m14 kde je kapacita 15/20 nabojov do jeho točáku sa zmesti viac ale dá si tam tento počet a cítime sa ako právý vojaci :) toto sa mi viac páči :) doporučujem vyskúšať :)

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #27 kdy: Červenec 24, 2012, 03:09:06 »
My používame tlačáky , lebo mi príde komické pri točáku "šimrať" ho za to koliečko dole.  :D Točák som mal tiež a tam keď som nedal aspoň 50 guličiek tak mi ich odmietol poslať (áno mal som ho dobre natočený).Naše tlačáky majú rôznu kapacitu ,ale viac ako 120 sa v našom týme nenájde.Osobne mám jeden na 120 (tam dávam 60 a slúži pri veľkom prúsere) a inak dávam do zásobníkov po 30 ,tak ako v reáli.  ;D

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #28 kdy: Červenec 24, 2012, 03:12:08 »
:D my osobne sa cítíme lepšie ked tam máme relany počet a nemusíme telo točit :D

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #29 kdy: Červenec 24, 2012, 03:22:05 »
aj podla mna :)