Autor Téma: SHÁNÍM, ZOUFALE SHÁNÍM....  (Přečteno 9051 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
  • подполковник - Podpolkovnik
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
SHÁNÍM, ZOUFALE SHÁNÍM....
« kdy: Červenec 03, 2012, 03:14:00 »
....a to ruskou vestu 6š92, nejlépe i s baťůžkem a za rozumnou cenu. Ještě v létě 2011 jich byla plná armyburza a teď po celém internetu ticho......nemá někdo doma? Děkuji....

"пуля дура, штык молодěц!!!"

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: SHÁNÍM, ZOUFALE SHÁNÍM....
« Odpověď #1 kdy: Červenec 03, 2012, 06:28:37 »
http://www.municak.sk/takticka-vystroj/takticke-vesty/ruske-takticke-vybavenie

Je tam pár ruských viest ,asi tam nie je to ,čo hľadáš ,ale možno si z toho niečo vyberieš...

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
« Odpověď #2 kdy: Červenec 04, 2012, 09:51:21 »
Jo, to už jsou ty moderní....ale ta má tam bohužel nní  :( Ale moc děkuji za ochotu, kdybys na ni někde u vás narazil...nebo na někoho z východu, kdo by ji mohl sehnat...dej vědět.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #3 kdy: Červenec 17, 2012, 10:32:17 »
http://www.soviet-propaganda.com/index.php?main_page=index&cPath=3

http://www.komandir.eu/

Sú to obchody s čiste ruskými vecami ,možno to tam nájdeš.

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #4 kdy: Červenec 19, 2012, 09:49:48 »
Jo, ti první ji opravdu mají...ale docela draho, jsou z USA.....
Těm druhým jsem napsal, zatím neodpověděli....

Ale moc díky. Já pořád doufám, že ji seženu v nějakém shopu v Česku nebo Slovensku...

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #5 kdy: Červenec 19, 2012, 10:49:10 »
Niet zač, teraz som narazil na jednu diskusiu o ruskej uniforme a je tam veľa odkazov na rôzne stránky http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=119&t=5866&hilit=rusk%C3%A9 .

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #6 kdy: Září 03, 2012, 01:38:36 »
Tak už jsem sehnal.....dovezna přímo z Ruska. Bude to nějaký novější typ, protože se od té na obrázku dost liší. Kamufláž dost připomíná woodland, což je škoda, radši bych ji v Floře či VSR....ale dovezenému koni na barvu nehleď, je ruská a originální...takže jsem spokojen.

děkuji všem za ochotu a snahu poradit

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #7 kdy: Květen 25, 2013, 03:28:11 »
Vážení kolegové, poradí mi někdo kde sehnat knihu "HRANIČÁŘI POD LUŽÍ 38" ?

Nakladatelství: FORTprint
vyšlo: 2004
ISBN: 80-86011-25-9

Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

mbbb

• ČSR
  • Štábní kapitán
    • Finanční stráž
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 28. září 2008
« Odpověď #8 kdy: Květen 25, 2013, 06:24:28 »
Tenhle sborník seženete už dost těžko. Vydali jsme ho v roce 2003 v počtu 500 neprodejných výtisků jako součást slavnostního odhalení pomníku v Dolní Světlé v Lužických horách. V roce 2004 jsme ho pak vydali znovu v počtu 900 prodejných výtisků. Druhé vydání je doplněné o barevné fotografie z odhalení pomníku v Dolní Světlé a bylo provedeno i pár kosmetických korekcí v textu.
http://www.luzicke-hory.cz/historie/index.php?pg=clop05c

Tedy sledovat antikvariáty, burzy apod. Čas od času se někde objeví k prodeji.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #9 kdy: Květen 26, 2013, 08:49:41 »
Právě proto se ptám i tady. :'(

Včera mi došla: zakoupená na aukru  :)
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #10 kdy: Únor 13, 2014, 08:55:50 »
Tak, dnes sháním, zoufale sháním.....pětidílnou sérii knih z první světové války: Jaroslav Hrbek: Velká válka na moři.  Kromě posledního dílu jsou nesehnatelné. nemá je někdo , kdo se jich již nabažil, doma?  :D