Autor Téma: Re: Pz.III, 1/72  (Přečteno 2450 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
Re: Pz.III, 1/72
« kdy: Září 14, 2011, 07:20:58 »
Ja mám tiež Pz.III ausf.M... teraz ledva stíham školu, ale poobede tento príspevok zmením a prihodím aj foto..  ;)

Viac som nestihol (prepáčte že tak neskoro)... tie fotky tiež niesú bohvie čo, v skutočnosti to nie je tak žlté, to len na fotkách to vyznie trošku prehnane...

"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: Re: Pz.III, 1/72
« Odpověď #1 kdy: Říjen 11, 2011, 08:20:12 »
Ahoj síce model je tu už asi dlhšie ale zaznamenal som ho až teraz čo sa mi na ňom páči je kamufláž a dobre zvolené farby.
čo by som ti vytkol je že mi príde farba neriedená teda vyzerá to ako keby tam bola silná vrstva farby čím sa zakrili detaily taktiež farba lana je trochu no nie moc podarená skúsil by som inú farbu.Osobne by som ti poradil urobiť nejakú 35 kde sú väčšie plochy a dajú sa tam výborne nacvičiť techniky (vlastná skúsenosť).Dúfam že si moju radu nevezmeš zle a nabudúce to bude lešie  ;)

Erich

• Wehrmacht
    Stabsgefreiter - desátník
« Odpověď #2 kdy: Říjen 12, 2011, 01:25:17 »
Tohle je moc hezká verze s přídavným pancířem na věži a bocích velmi zajímavé.

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
« Odpověď #3 kdy: Listopad 12, 2011, 06:51:18 »
K tej farbe, aj ja som si všimol že je veľmi silná... v skutočnosti taká nie je, je to ale fotené telefónom Xperia s 8.1 MegaPixlovým foťákom a veľmi skresľuje farby... ona je omnoho tmavšia ako na fotke, miestami je až viac hnedá ako piesková... aj matné sa s týmto foťákom javý ako lesklé, neskôr skúsim nafotiť lepšie zábery... ale vďaka za rady.. :)
"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #4 kdy: Listopad 12, 2011, 07:09:03 »
K tej farbe, aj ja som si všimol že je veľmi silná... v skutočnosti taká nie je, je to ale fotené telefónom Xperia s 8.1 MegaPixlovým foťákom a veľmi skresľuje farby... ona je omnoho tmavšia ako na fotke, miestami je až viac hnedá ako piesková... aj matné sa s týmto foťákom javý ako lesklé, neskôr skúsim nafotiť lepšie zábery... ale vďaka za rady.. :)
Hansi, jugen mimo barvy lana, myslel, že barva je velmi hustá (silná vrstva barvy), tím zakrývá detaily. Jinak zajímavá kamufláž, pěkný tank. Někdy fotka neukazuje skutečnost. Maskovací barvy jsou smývatelné vodou a nejsou tak husté jak standardní barvy.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!