Autor Téma: Váš první...?  (Přečteno 5856 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

radek

• Rudá armáda - RKKA
  • Ефрейтор - Jefrejtor
Re: Váš první...?
« Odpověď #15 kdy: Únor 06, 2014, 05:22:14 »
moj prvý bol westland lysander(tušim tak sa to volá) nedopadol až tak katastrofálne radil mi pri tom tato. no nemá to namalovaný spodok (malovalsom to starymi farbami a modra nebola) a dve časti ktoré neboli umiestnené v návode som nalepil ku kolesám. teraz sa mi odtrhaju vodolepky tak by som to chcel natret lakom, vzadu v kokpite je chlap s gulometom samozrejme nenafarbeny ale to je jedno lebo kokpit je od lepidla

Westphal

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #16 kdy: Únor 15, 2014, 11:00:56 »
Můj úplně prní model byl dřevěná T-34, že jsem se u něj ale navztekal! Nic do sebe nezapadalo, ovšem složil jsem ji a natolik mě to bavilo, že jsem zatoužil po dalším, ten jsem dostal, ovšem plastikový. Panzer IV ausf. F od Tamiy (1:35) se třemi členy posádky. Nabarvil jsem je do barev Afrikakorpsu a ještě jsem na ně od ruky dodělal nějáké ty zelené, "kamuflážní" vzory. Byla to chyba. Na nějakou patinu nebo věci tomu podobné... Ani jsem netušil, co to patina je.  :'( Ale čím jsem byl nadšený, bylo to, jak jsem vyřešil oči. Namočil jsem špičku špendlíku do barvy a tak nějak jsem jim udělal černé tečky v místě očí,  :) některým teče oko po tváři.  :D Taky jsem zjistil, že pojezdová kola je mnohem lepší malovat, když nejsou nalepená. Vim, naprosto zbytečné chyby, ale z výsledku jsem byl stejně nadšený. Další už jsou mnohem lepší. Sice jsem ještě nemám u žádného patinu nebo něco takového, ovšem moje vitrínka je připravená na přehlídku, takže nějáké bahno neexistuje.
"PS: Na Rommela nežárlím" - Claude Auchinleck, cca 27.1.1942, denní hlášení

karpaCZ

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
« Odpověď #17 kdy: Srpen 22, 2016, 06:08:42 »
No, nedá se o mě říct, že bych byl nějaký vášnivý modelář... ale kdo ví, co příjde?... vzhledem k tomu, že za asi 3 roky mám za sebou jen 2 modely. :D První bylo před již zmíněným časem letadélko Spad XIII, který stále ještě mám a který jsem pouze slepil a polepil, avšak už nenabarvil :D
Co se druhého modelu týče, tak ten jsem dokončil dnes, a tím je StuG III :)
"Zvláště, když se zdálo - abych poněkud předběhl události -, že mi nové podmínky nabízejí podstatně větší a zajímavější možnosti. Kupříkladu se mělo ukázat, že v průběhu uplynulých šedesáti šesti let podstatně klesl počet sovětských vojáků nacházejících se na území Německé říše."
                                 -Už je tady zas