Autor Téma: U nás (asi) nový výrobce resinových modelů ....  (Přečteno 1942 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
U nás (asi) nový výrobce resinových modelů ....
« kdy: Říjen 05, 2012, 01:41:56 »
Nazdar kolegové. Při svém internetovém slídění po modelech letadel, jsem narazil na firmu, která je na našem trhu si teprve krátkou dobu. Stojí však za zaznamenání.  Jedná se o Firmu CHOROSZY Modelblud (u nás např. u obchod.valka) Zatím jejich stavebnici nevlastním ze zdravotních důvodů - těžká forma tuberkulosy peněženky (Slovensky - vreckové suchty). A jejich ceny jsou poněkud vyšší. Dle recenzí ale prý odpovídají kvalitě.
A výběr je tu perfektní - mnoho typů, které existovaly v prototypech, nebo jejichž model jiní nevyrábějí. Nejvíce toho nejdete v oblasti mých zájmů - tedy letadel, ale k nalezení tu je i něco bojovky 1 : 35 a také lodě 1 : 72 a 48 (opět specialitky jako lidská torpéda, útočné čluny, minioinorky nebo i torpéda kaiten I a II. Myslím, že stojí za to, o nich alespoň vědět.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: U nás (asi) nový výrobce resinových modelů ....
« Odpověď #1 kdy: Říjen 05, 2012, 06:28:12 »
Díky za informaci, sice to není můj hlavní zájem, já upřednostňuji obrněnou techniku, v poslední době ještě užší výběr (druhoválečná spojenecká technika a moderní stroje). Ale prošel jsem stránky uvedeného výrobce, je tam hodně velký výběr a sakra zajímavé kousky.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!