Autor Téma: Pravidla pro psaní a zakládání témat  (Přečteno 2283 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

pospec

  • Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Příspěvků: 2045
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
Pravidla pro psaní a zakládání témat
« kdy: Listopad 12, 2011, 01:27:00 »
Pravidla letecké sekce

1. Bude brána v úvahu maximální velikost obrázků na šířku max. 700 pixelů, nebo budou dané obrázky mazánzy Nejsem sám koho nebaví posouvat posuvníky sem a tam jak idiot. Ideální šířka pro obrázek je do 650 pixelů, přeci jen ne každý má 20" monitor.


2. Nově založené duplicitní topicy budou bez náhrady mazány.


3. Nic nevypovídající příspěvky netýkající se tématu a složené z jednoho dvou slov budou mazány také bez náhrady.


4. Díky tomu, co předvedli a předvádějí někteří členové fora, bylo rozhodnuto mazat nebo cenzurovat příspěvky obsahující nadměrné množství pravopisných chyb a interpunkčních prohřešků. Lepší je krátká věta, než složité souvětí s množstvím chyb. Příspěvky obsahující napadání budou buď cenzurovány, nebo smazány. V případě opakujících se napadání poukazuji na možnost udělení zablokování přístupu na forum.

Cílem tohoto opatření není snaha nikoho otravovat za zapomenutou čárku či překlep, nýbrž potírat ty nejhorší chyby a přimět přispěvatele k psaní na patřičné úrovni, jaká odpovídá psanému projevu určenému pro veřejnost. Ten kdo moc psaní Y/I neovládá má možnost využít programů jako MS Word nebo Open Office Writer, které mu s korekcí pravopisných chyb pomohou.


5. Poměrně časté je, že většina nových členů zakládá nová témata, v nichž se většinou jednou větou ptá na konkrétní věc. A tyto témata bývají častou noční můrou pro Administrátory a moderátory daných sekcí. Proto žádám přispěvatele (nejen nováčky), aby se zdržely dotazních témat ve faktografických sekcích a své dotazy raději přesměrovali do Volného tématu. I tam vám bude zodpovězeno na dotaz. A zároveň bude zachován přehled fóra pro hosty a jiné členy.

Zároveň smíte využíti již existujícího tématu v sekci.

Odkaz na sekci Volné téma, kam můžete směřovat své dotazy:
http://www.panzernet.net/php/index.php/board,29.0.html

S pozdravem, moderátor sekce....
POSPEC

Dne 11. měsíce 11. roku 2011

Upozornění: Moderátor má právo pozměnit znění pravidel po odsouhlasení většinou administrátorské a moderátorské skupiny fóra
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/