Autor Téma: Kubinka  (Přečteno 8269 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Buck

• Host
Kubinka
« kdy: Červenec 03, 2006, 05:18:57 »
Já bych doporučil Muzeum v Kubince. ale do Ruska si z vás nidko nepojede.Vím a tak vám tu nechám odkaz na stránku kde jsou ty tanky z Muzea s Kubinky.Odkaz je:www.jagdtiger.de.Jestli to je špatně tak se ozvěte a to spravím.Peiper :wink:

marty

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
    • http://www.obrnenci.estranky.cz
Re: Kubinka
« Odpověď #1 kdy: Červenec 04, 2006, 09:27:50 »
Trochu to upravím ať je to rychlejší  :wink:  

http://www.jagdtiger.de/index2.htm

Tak se pokochejte. V kubince toho maj vážně dost, ale sou tam i jiná stejně kvalitní muzea.
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

Whitney

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #2 kdy: Srpen 22, 2007, 04:28:59 »
Nemáte někdo zkušenosti se zájezdy s ck do Kubinky. Díky :D
Meine Ehre Heisst Treue

warry

• Wehrmacht
    Obergefreiter - desátník
« Odpověď #3 kdy: Listopad 24, 2009, 08:59:47 »
tam bych se chtel moc rad podivat , jeden rus zijici v nemecku mi poslal par fotek , myslim,ze jsem nejake drive daval na MF.
jen se obavam,ze autobusem ikarus (nebo jak se jmenuji :-) , jo vlastne - karosa  )  by to byla krusna cesta.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #4 kdy: Srpen 10, 2011, 10:32:05 »
Niektoré kamufláže sú dosť divné  ::)

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
  • подполковник - Podpolkovnik
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
« Odpověď #5 kdy: Srpen 11, 2011, 10:33:44 »
tam bych se chtel moc rad podivat , jeden rus zijici v nemecku mi poslal par fotek , myslim,ze jsem nejake drive daval na MF.
jen se obavam,ze autobusem ikarus (nebo jak se jmenuji :-) , jo vlastne - karosa  )  by to byla krusna cesta.

Na východ od našich hranic se jezdí většinou jen Karosou, neb nové autobusy by na tamních cestách dopadly špatně. A ehm, porovnal si místo pro nohy v karosách a supermoderních autobusech? Možná budeš překvapen, ale Karosy vítězí na celé čáře.......:-)
"пуля дура, штык молодěц!!!"

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #6 kdy: Srpen 11, 2011, 09:21:06 »
Svatá pravda :D Tie karosy sú síce rozhegané ale niečo vydržia no nemyslite si že tu na východe sa stále jazdí len na prežitkoch komunistického prolatárneho režimu. Postupne aj keď slimačím tempom si to aj my vynovujeme. :D

A do Kubinky by ste asi radšej najrpv leteli do nejakého bližšieho veľkého mesta lietadlom a odtiaľ nejako na autobuse zabezpečenom cestovkou. Pochybujem totiž že cestu autobusom až tam by ktokoľvek prežil bez ujmy na psychickom zdraví.
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

von.erzgebirge

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. května 2009
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 27, 2011, 11:31:53 »
Když už jsme v té Kubince tak ještě pár tanků. Snad to někoho baví. Pokud ne tak ať to admin smaže, ať to nezabírá místo.

Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.