Autor Téma: PzKpfw I - Zdroje  (Přečteno 1989 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

AK 47

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
PzKpfw I - Zdroje
« kdy: Září 03, 2011, 05:00:21 »
Ahojte, píšem dosť dôležitú prácu o nemeckých tankoch do školy a pri tankoch je kopa informácií, s ktorými som sa nestretol v žiadnej odbornej literatúre. Nechcem tým povedať, že by som popieral dôveryhodnosť tých informácií, ale ja môžem v práci využiť internetový zdroj len keď je pri ňom uvedený aj zdroj/zdroje, z ktorých autor článku čerpal, prípadne by veľmi pomohlo aj meno autora a dátum pridania. Tento problém mám predovšetkým pri stroji Panzerkampfwagen I. Na panzernet.net v sekcií nemeckej bojovej techniky sú pri danom tanku perfektne do detailov popísané veci, ktoré som nikde inde nenašiel. Na to, aby som ich ale mohol v práci použiť, by som potreboval, aby boli pod článkom uvedené informácie, ktoré som už spomínal 2 riadky dozadu. Bol by som za to veľmi vďačný a meno autora článku by sa pochopiteľne automaticky objavilo v mojej práci v poznámkovom aparáte ako aj v zozname použitej literatúry. Fakt by mi to veľmi pomohlo. Ak by si dotyčný našiel čas, bol by som mu veľmi vďačný.   ::)