Autor Téma: Panzer IV Ausf H 1:35 Academy  (Přečteno 2896 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Panzer IV Ausf H 1:35 Academy
« kdy: Srpen 15, 2011, 11:43:50 »

Prvé dojmy
Stavebnicu som zakúpi za 11eur a kupoval som si ju v dobe keď som sa s modelmi ešte hral (mal som 10  :D).Stavebnicu som po dlhom čase odpečatil aby som si postavil niečo nemecké v 1:35.Stavebnica odpovedá roku svojho vzniku myslím že v roku 1986 (ale nie som si istý).Vaňa odpovedala tomu aby sa tam dal vložiť motorček a aby sa model dal spojazdniť čož pre modelára znamená že na spodu vane máte diery ktoré nevyzerajú pekne ale ja som s nimi nič nerobil.Inák čo by som výrobcovi vytkol sú dekále je ich málo a nevyzerajú 2x dobre.

Stavba
Stavbu som začal po svojom a to s tým že som postavil vežu kedže idem robiť panzer 4 z Chrakova z zimy neostávalo m nič iné len opraviť viditeľné chyby a to jest "ostrihať kanón" a rozpoliť poklop pretože verzia aus H tam ešte nebola tak robím verziu aus G.Schurzeny na vež som nedával lebo sa mi to tam vôbec nepáči .ďalej som pokračoval podla návodu všetko v pohode sedelo až v 3 kroku  kde ste mali dať diel č.C 55 keď ho dáte na miesto určenia vznikne tak mala dierka ktorú treba zatmeliť ale ja som tam kvapol lepidlo revell ktoré používam na takéto drobné dierky.Keď som začal dávať pásy všiml som si že sú krátke skúšal som všetko aj drôtik ale proste boli krátke a preto som si objednal článkové pásy od rovnakej firmy ktoré ma vyjdu 4e.Nakoniec som objednávku zrušil pretože by som čakal mesiac a peto som sa znova pohral z gumákmi nakoniec som to tam dal!Stavba potom bola bez problémová a však niekde sa našiel vyhadzovák alebo preliatok.

Slovo záverom
Stavebnica nie je nič moc objavili sa aj hlasi že je najhoršia v tejto mierke a však pre tých čo začínajú alebo si chcú iba skúsiť technik je dobrá a hlavne je poriadne lacná keby k tomu dokúpite doplnky tak sa dá z nej vytvoriť niečo ako starý dragon.Preto ju odporúčam začiatčníkom.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Ako sa u mňa robí panzer IV
« Odpověď #1 kdy: Srpen 19, 2011, 08:41:33 »
Ahojte nedávno som uverejnil krátku recenziu na model panzer 4 ktorý staviam chcem sa teda podeliť o stavbu tejto mašinky(samozrejme časom doplním aj recenziu) a teraz foto mašinky v aktuálnom stave:

Model bude z charkova 1943  ;)

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
Re: Panzer IV Ausf H 1:35 Academy
« Odpověď #2 kdy: Srpen 19, 2011, 08:57:03 »
No vyzerá to vskutku pekne :D ba povedal by som že prekrásne. :D No a som vcelku zvedavý na zavŕšenie tohoto diela :D
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: Panzer IV Ausf H 1:35 Academy
« Odpověď #3 kdy: Srpen 19, 2011, 09:06:12 »
ďakujem za priaznivé hodnotenie aby som nezabudol blato je olejovkami :) :D