Autor Téma: T-80 B 1:72 Revell  (Přečteno 2661 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
T-80 B 1:72 Revell
« kdy: Srpen 01, 2011, 05:29:53 »
prvý Dojem:
Obrázok na krabici ma uchvátil pre svoju "akčnosť" a mierku 1:72. po otvorení krabički som zbežne po obzeral výlisky a potom plán.Stavebnica ponúka 3 kamufláže a to tieto:Leningrad,NDR,čečensko. Dekály sú vlastne iba čísla....

Stavba:
Stavba ide v pohode až na komponenti na veži kde musíte skôr typovať a riadiť sa podla foto ako návodu...Hlaveň sa mi tiež nepozdáva pretože som zvyknutý že ju nemusím odvrtať....  ;)

Zhodnotenie:
Stavebnica je jedna z tých skorej vydaných ale stále je na dobrej úrovni preto odporúčam v porovnaní t-72 od rovnakej firmy vychádza o dosť horšie ale aj tak poteší aj bez doplnkov.

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
Re: T-80 b revell
« Odpověď #1 kdy: Srpen 02, 2011, 10:48:03 »
Tento model som staval spolu s kamarátom modelárom-začiatočníkom. A pokiaľ si dobre pamätám tak mi asi najviac išli na nervy tie malé dymovnice na veži. Boli strašne drobné a zle sa prichytávali na model. Napokon asi po pol roku ho kamarát napechoval petardami a vyletel do luftu. :D

Bol tak oficiálne vyradený zo služby :D .
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
Re: T-80 b revell
« Odpověď #2 kdy: Srpen 02, 2011, 06:33:38 »
Ou... to si nemal ani písať... mi to vtislo spomienku ako som začínal... Mal som bombardéry B-17, B-25, He-111, stíhačky všetkých možných národností vrátane luftwaffe či RAF, mal som dokonca slávnu Marseillovu zlatú 14-tku... avšak tieto modely skončili ako hračky brata, ktorý mal vtedy iba pár rokov.... ale nič sa nestalo, nejeden modelár by mi za takú prácu utrhol hlavu...  :D
"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
Re: T-80 B revell
« Odpověď #3 kdy: Srpen 10, 2011, 12:26:27 »
Ja som pri sknčení prác na modelu model daroval ako hračku  :D