Autor Téma: Panzernet video  (Přečteno 15071 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
Panzernet video
« kdy: Červenec 08, 2011, 06:10:14 »
Zdravím přátelé!

Už jsem to načal před více než týdnem na Facebooku (http://www.facebook.com/pages/Panzernet/126246917424)... nenašel by se mezi uživateli někdo, kdo by pro fórum udělal jakési "náborové" video? Záleží čistě na vaší fantazii, jak video pojmete. Na FB přislíbili svou účast Filip Junek a rase jestli se nepletu (ačkoliv ten pak hlásil nějaký problém).

Neberto to jako výzvu od moderátora, ale spíš jako nápad, jak produktivně strávit čas.

Doufám, že se někdo další přihlásí :)
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
Re: Panzernet video
« Odpověď #1 kdy: Červenec 10, 2011, 02:58:18 »
Tak jsem se do toho pustil sám. Jedná se o moje druhé videu v životě, přičemž první jsem dělal asi před třemi lety.
Jedná se spíš o takovou ukázku jak by to mohlo vypadat. Místo, abych udělal propagaci celého fóra, tak jsem si vybral jen jednu sekci a tu jsem zpracoval. Teoreticky, pokud bude zájem, by bylo možné udělat video pro další sekce a to především námořnictvo a letectvo. Stejně tak bych mohl udělat celé fórum, ale to by zabralo hodně času, takže zatím zůstanu u jednotlivých sekcí.

Tak tady to máte:
http://www.youtube.com/watch?v=1mO_vbautbQ&hd=1

Rád přijmu jakoukoli konstruktivní kritiku, úpravy jsou možné.

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #2 kdy: Červenec 10, 2011, 03:06:26 »
Podarené video. Monumentálny začiatok (tie Tigre II) a atmosféra sa drží. dúfam že aj k lodiam a letectvu pribudnú takéto podarené videá.

P.S. : odkiaľ si mal tie dobové zábery techniky?
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Kageneck

• Administrátor
« Odpověď #3 kdy: Červenec 10, 2011, 03:10:52 »
Podarené video. Monumentálny začiatok (tie Tigre II) a atmosféra sa drží. dúfam že aj k lodiam a letectvu pribudnú takéto podarené videá.

P.S. : odkiaľ si mal tie dobové zábery techniky?
Díky.
Tři dny jsem stahoval všelijaký materiály. Něco z googlu, ale většina je z youtube.

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #4 kdy: Červenec 10, 2011, 04:03:25 »
Výborné, moc chválím.
K videu sem právě taky hledal nějaké materiály, tak se mrkni sem, třeba se ti bude něco hodit:
Výborné záběry přímo z Tigeru (jízda, střelba atd.):
http://www.youtube.com/watch?v=_8eTrDdwK48&feature=related
Záběry na továrnu plus opět záběry z jedoucího tanku:
http://www.youtube.com/watch?v=sqb32ziRrAU&feature=related

Ale video už samo o sobě je super a nějaké dodělávky ani nepotřebuje.
Pěkně si tam poskládal záběry "jízda", "střelba" a na závěr "oheň".
V čem jsi to stříhal ? v Premiéře nebo něčem jiném?

"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #5 kdy: Červenec 10, 2011, 05:27:03 »
Moc pěkné, já zkusím také nějaké udělat, nejlépe letectvo  :)
Ampulle !!!

Kageneck

• Administrátor
« Odpověď #6 kdy: Červenec 10, 2011, 06:07:41 »
V čem jsi to stříhal ? v Premiéře nebo něčem jiném?
Začal jsem v movie makeru, kterej pak naprosto zkolaboval :) Tak jsem si našel na slunečnici program zdarma s názvem VideoPad video editor.

Díky za pochvalu. Snažil jsem se o co nejlepší poskládání hudby s videem, bohužel ne vždy to vyšlo. Bych musel stříhat jako blázen a na to jsem neměl nervy. Je tam pár věcí, který potřebují doladit (možná plynulejší přechody jednotlivých záběrů atd.), ale asi to takhle už nechám.

Werner: Díky a pusť se do toho :)

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #7 kdy: Červenec 11, 2011, 01:18:50 »
Udělal jsi to velice pěkně!

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #8 kdy: Červenec 11, 2011, 06:26:43 »
Kage, jelikož bych sám nebyl schopen udělat něco podobného, tak říkám super. Jen bych ho udělal delší a mezi záběry bych umístil třeba záběry na panzernetovy stránky panzernet a tankist (nebo ve fóru), lislování v tématech, takové projíždění kurzorem (samozřejmě podbarvené hudbou). To je jen taková vize, u které nevím, zda-li by vůbec šla.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Kageneck

• Administrátor
« Odpověď #9 kdy: Červenec 11, 2011, 07:21:46 »
Určitě by to nějak šlo, i když teď mě nenapadá úplně jak. Tohle video má být jedno ze série mnoha videí, krátké je to schválně. Kdybych dělal komplexní video, tak by to mělo určitě kolem tří minut. Ale díky za nápady, pokud se vrhnu na něco většího tak je zohledním.

Kageneck

• Administrátor
« Odpověď #10 kdy: Červenec 22, 2011, 10:20:18 »
Tak pánové kde to vázne? To se nenajde nikdo další?

Ghost

• US ARMY
  • Private First Class
« Odpověď #11 kdy: Leden 02, 2012, 04:15:14 »
Ja skúsim urobiť to celkové. Ak to je ešte aktuálne.
The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his. (Gen. George Patton)

Ghost

• US ARMY
  • Private First Class
« Odpověď #12 kdy: Leden 02, 2012, 08:56:33 »
No tak som urobil to videjko. No skôr je to videoprezentácia. Nájdete ho na:
http://www.youtube.com/watch?v=gpX-N5ka8q0&feature=colike
Dajte si celú obrazovku. A reakcie prosím na fóre, v komentároch na youtube a palchoch hore :D
The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his. (Gen. George Patton)

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #13 kdy: Leden 02, 2012, 09:13:09 »
Ty plakáty I want you for panzernet jsou suprové :D Jinak zkus to video více propracovat, je to takové strohé :/
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Ghost

• US ARMY
  • Private First Class
« Odpověď #14 kdy: Leden 02, 2012, 09:15:43 »
Ďakujem za pripomienku. Je to len prvá verzia. Skús priblížiť čo je treba prepracovať a ako. A nakoľko fórum je v češtine, tak by som to mohol urobiť česky.