Anketa

Líbila by se nová zajímavá, podrobná a realistická webová online hra na téma 2.Světové války, kde byste se mohli ukázat, zda dokážete vybudovat a vést rozsáhlou armádu a úspěšně dobývat území a nakonec společně vyhrát válku!

Ano! Moc by se mi to líbilo! Konečně tu něco na toto téma bude!
11 (52.4%)
Ano. Rád bych si ji zkusil zahrát. Je to něco nového.....popř.: Dobrý nápad na propagaci II.Světové v.
7 (33.3%)
Nevím, asi jo. Sice je to na toto téma, ale webovky mě nějak moc neberou
2 (9.5%)
Ne. K čemu to bude dobré?
1 (4.8%)
Ne! Je to celé blbost a nesmysl!
0 (0%)

Celkem hlasů: 21

Autor Téma: Webová hra na téma 2. světové války  (Přečteno 11656 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

tomas129

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
  • Věčná sláva první republice, TGM a MRŠ.
    • Obnovme ČSR!
Re: Webová hra na téma 2. světové války
« Odpověď #30 kdy: Březen 14, 2015, 12:18:03 »
Zdravím! Po dlooooooouhém odmlčení se opět ozývám. Prošel jsem si zajímavou částí života (např. 2 roky u AČR) a nyní se opět vracím k mému projektu, ale už v plné parádě a jinými znalostmi. Nyní studuji VUT a programování v některých předmětech mi hodně pomáhá. Již mám zpracovaná data - podklady, které jsem dlouho hledal po internetu..bylo to velmi obtížné a pracné, ale nyní mám údaje o 36 druzích tanků (14-GER, 14-RUS, 14-USA) a to konkrétně pancéřování předku, boků a zádi korby i věže každého a všechny průrazy všech kanonů na vzdálenost 1000, 500 a 100 metrů. Teď vyvíjím co nejreálnější bitevní simulátor, který bude brát v potaz jak pravděpodobnosti zásahu na určité vzdálenosti, tak i střelbu do bočních a zadních pancířů, při přiblížení tanků k sobě a i demoliční účinek střely. Mám první funkční prototyp, který umí spočítat souboj libovolný počet tanků T-34/85 s Tygry. Nyní pracuji na převodu do php a vytvoření bitevního simulátoru pro všechny tanky, které pak zkusím dát na odzkoušení.

Prosím Vás však o pomoc - radu. Dalo by se někde zjistit, jaké byly tehdy na vozidla náklady pro výrobu? Ať už v surovinách nebo v penězích? Chci to udělat co nejreálněji podle historie.
První republika (1918 - 1938). Doba, kdy naše 2 národy byly na nejvyšší úrovni a měly největší moc. 5. nejsilnější armáda světa a ekonomika ČSR se dostávala mezi 10 nejvyspělejších ve světě.

Odkaz tohoto státu je třeba si neustále připomínat, neboť dokazuje, že my Češi, Moravané a Slováci máme na víc!

sandoslap

• Wehrmacht
    Stabsfeldwebel - podporučík
« Odpověď #31 kdy: Březen 14, 2015, 04:12:32 »
No, přesněji takhle z ruky asi neporadím, ale hlavně bych počítal normohodiny.
Že máte dřevěnou nohu? Nevadí, nemusíte utíkat, jste li statečný.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
« Odpověď #32 kdy: Březen 15, 2015, 12:27:40 »
Můžu se zeptat. V čem to vytváříš?
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)

tomas129

• Wehrmacht
    Gefreiter - svobodník
  • Věčná sláva první republice, TGM a MRŠ.
    • Obnovme ČSR!
« Odpověď #33 kdy: Březen 15, 2015, 02:05:15 »
V php. Jak jsem již dříve uvedl, bude to na bázi Travianu, Ogame apod. Chci, aby to byla strategie, kde hráči budou těžit suroviny, budovat základny a jednotky a volit taktiku jak zničit nepřítele.
První republika (1918 - 1938). Doba, kdy naše 2 národy byly na nejvyšší úrovni a měly největší moc. 5. nejsilnější armáda světa a ekonomika ČSR se dostávala mezi 10 nejvyspělejších ve světě.

Odkaz tohoto státu je třeba si neustále připomínat, neboť dokazuje, že my Češi, Moravané a Slováci máme na víc!