Autor Téma: Komentáře k povídkám (2.část)  (Přečteno 31705 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
Re: Komentáře k povídkám (2.část)
« Odpověď #30 kdy: Únor 13, 2011, 05:49:55 »
No,  já se musím přiznat, že jsem až dnes dočetl celou povídku od Slámy  o Karlu Reichmanovi a  neodradila mne její délka..Předtím jsem četl jen první díl..A musím říci, že jsem poprvé  byl dost povrchní , což si povídka nezaslouží..Čte se jedním dechem , čtenáře zaujme,  neustále čeká rozuzlení , ale to nepřichází , a závěr chtěl aspoň nějakou konfrontaci, která povídce chybí..Život  neplyne tak " snadno" ani u  učitele...Co třeba nějaká avantýra mladého muže, to se přeci mladým mužům stává... ;)
Jinak ale Bravo...

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #31 kdy: Únor 13, 2011, 06:44:48 »
Tak pánové, a už mě to nebaví!!! Komentáře nepatří za povídku, ale sem do Komentářů.....chápu, jednou se to stane, někdo mě na to upozorní a budu nadále přispívat do daného tématu (tohoto)....ovšem přispívat nadále za povídku i po XXX upozorněních kam komentáře patří považuji za lajdáctví, které se bude muset vykořenit....proto dávám všem šanci 2krát a dost!

1) Přispějete poprvé za povídku, přijde upozornění a váš příspěvek budu smazán.
2) Přispějete opakovaně za povídku a budu to brát jako drzé chování a ignorování pravidel sekce, z čehož vynesu (vyneseme - rada adminů a moderátorů) následky pro vaši osobu....

Moderátor
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Peterth

• ČSR
  • Poručík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. června 2009
« Odpověď #32 kdy: Únor 16, 2011, 12:18:44 »
Honza C.: jako bych ty příběhy už někde viděl a skoro zažil :D
...ale holt jsou asi ty příběhy moc skutečné a málo sci-fi  8) ;)

Honza C.

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #33 kdy: Únor 16, 2011, 12:43:47 »
Ahoj Petře. Když jsem objevil povídkovou sekci tady na panzernetu, chtěl jsem také něčím přispět. Všechny čtyři povídky, které jsem sem dal byly psané jako komentář k nějaké konkrétní KVH akci, pro ostatní, například zde: http://www.sud.estranky.cz/clanky/zpravy-z-akci/konrad.html a myslím, že pro většinu čtenářů proto nebudou moc čtivé. Rád bych proto zkusil napsat něco úplně nového, ale zajímal by mne docela názor jiných zkušených povídkářů na to čím už jsem zde přispěl :-)

zelezny kriz

• Wehrmacht
« Odpověď #34 kdy: Únor 16, 2011, 02:10:12 »
Honza C.- jak to myslíš, že to nebude čtívé..? Já měl za to , že to je autentická výpověď přímých účastníků..? Sem s nimi a to je opravdu Tvůj výtvor?

zelezny kriz

• Wehrmacht
« Odpověď #35 kdy: Únor 16, 2011, 02:13:23 »
Pospeci- a nešlo by udělat, že by se u povídek úplně zrušila možnost odpovědi a nikdo by se nemohl ani splést? Teď mi to došlo, neboť nevím proč se musím neustále přihlašovat ..a bez toho nemohu odpovídat.. To je nějaká novinka?

Peterth

• ČSR
  • Poručík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. června 2009
« Odpověď #36 kdy: Únor 16, 2011, 02:58:25 »
...to je opravdu Tvůj výtvor?
jasně že to vytvořil on - my se doplňujem - on vymyslí text a já dodávám foto  ;D

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #37 kdy: Únor 16, 2011, 03:01:57 »
Pospeci- a nešlo by udělat, že by se u povídek úplně zrušila možnost odpovědi a nikdo by se nemohl ani splést?
Odpovím za něj, jediná možnost je, že si autor povídku zamkne. Různá omezení je možné pouze na celé sekce. Kdybych zastavil odpovědi u povídek, nedalo by se odpovídat ani v tomto tématu.

Teď mi to došlo, neboť nevím proč se musím neustále přihlašovat ..a bez toho nemohu odpovídat.. To je nějaká novinka?
Je tu nějaký problém, moje znalosti na to nestačí. Budu muset počkat na Milana.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Honza C.

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
« Odpověď #38 kdy: Únor 17, 2011, 07:10:54 »
Honza C.- jak to myslíš, že to nebude čtívé..? Já měl za to , že to je autentická výpověď přímých účastníků..? Sem s nimi a to je opravdu Tvůj výtvor?
Díky, jsou to opravdu jen mé výmysly, už jsou tu čtyři. Jak jsem psal, jsou to komentáře ke KVH akcím a jestli jsou čtivé nebo ne, to sám posoudit nemůžu :-) Proto k nim teď vkládám anketu abych měl alespoň nějakou představu.

zelezny kriz

• Wehrmacht
« Odpověď #39 kdy: Únor 17, 2011, 09:27:54 »
Na vymýšlení, to jsi teda dobrej... :)

pospec

• Lieutenant-colonel
    • Pospec-blog
« Odpověď #40 kdy: Únor 23, 2011, 06:16:26 »
Upravena částečně povídka Marek Köhl - bitva u Caen.....Ať je tam nějaký logický závěr a člověk se nemusí rozčilovat, že uprostřed toho nej to musí skončit... ;) :)

POSPEC

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #41 kdy: Únor 25, 2011, 09:40:22 »
Za několik dní dokončím další díl "Ostrova v ohni" Bude se jednat o partyzánský nájezd na sovětskou základnu a předesílám, že dojde k poměrně neočekávanému zvratu v sledu událostí. :) Tak snad budu už konečně budu mít čas na dokončení :)
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

pospec

• Lieutenant-colonel
    • Pospec-blog
« Odpověď #42 kdy: Březen 02, 2011, 07:07:09 »
Tak Filipe, přečetl jsem tvoji další část bez oddechu, za pár minut jsem si ji měl ovšem za sebou. :(

Nezklamal jsi mě hochu, plně jsem si dokázal představit údolí jak ve slovenských horách, níž se táhne prašná cesta vedle ní sovětská základna.....útok partyzánů, jak sestupují do údolí, aby přepadli základnu...prostě nádhera.

PS-jinak taky děkuji za ten Hodonín (i když i tak trochu je tam okrajově). Nemohl by se o něj potom svést nějaký závěrečný boj, nebo tam býti nějaký zvěd? Třeba partyzánský zvěd v NovoHodonínském přístavu....případně jeho zatčení sovětskými vojáky a následná záchranná akce v podání filmu Zachraňte vojína Ryana?? ;) ;) :)

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #43 kdy: Březen 02, 2011, 10:05:25 »

Pospec:
Dík za pochvalu! :) Právě Nový Hodonín bude v dalších dílech představovat hlavní bod, odkud jsou zásobovány sovětské jednotky na ostrově. Takže si vezmi, jaká tam asi bude posádka. I na území přístavu právě plánuju nějaký ten menší příběh. Ale boje se v dalších příbězích přesunou jak na sever, tak na jih.

Všichni: :)

Pavel Dobeš neodešel ze série na trvalo. Navíc vítězství partyzánů po útoku na základnu nebude zase tak jednoznačné. Nic totiž není, jak se zdá! Další příběh můžete očekávat v roli sovětského vojáka...  :)
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #44 kdy: Březen 06, 2011, 05:12:40 »
Keďže sa moja poviedka Projekt N rozrástla na niečo čo presahuje hranicu poviedky tak som sa rozhodol že ju ukončím. Ešte dotiahnem boj o bunker a následný dej ale potom to zrejme uzavriem.

(Príbeh sa mi v zošite nejako rozbieha a hádzať to sem sa mi veľmi nechce - Trvalo by mi to aspoň rok kým by som to spísal.)

Ďalej uvažujem nad niekoľkými koymetickými úpravami vloženého textu ale to je ešte ďaleko.

Zdar!
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman