Autor Téma: Komentáře k povídkám (2.část)  (Přečteno 31707 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Filip Junek

• Čestný moderator
Re: Komentáře k povídkám (2.část)
« Odpověď #15 kdy: Únor 07, 2011, 04:05:40 »
Vážení, pracuji stále na McLoughlinovi a včera jsem tak trochu začal připravovat "Nové Čechy" Nicméně jsem rozpracoval dorbný popis "přátelských" a "nepřátelských" stran

Přátelské:
Asi pouze
N.O.F (Národně osvobozenecká frakce) NEBO "Brigády 28. října" (uvidím, co bude mít zvučnější název) - Guerillové bojůvky vedoucí partyzánské akce proti sovětským okupantům a kolaboračním bandám
Národní armáda (znáte z mého předchozího díla Ostrov Nové Čechy)

Nepřátelské:
Hnutí obnovy - (paramilitaristické křídlo tehdy vládnoucí KSČ, které vede teroristické akce proti výše uvedeným. Sdružuje převážně komunisty, kolaboranty, Lidové milice a část tehdejší veřejné bezpečnosti)
Sovětská armáda - tady není co dodat :)
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #16 kdy: Únor 07, 2011, 09:01:18 »
Rudoarmejec: Ahoj, u čehopak?? Myslíš u pokračování "Nových Čech"? Kdepáák, to jsem ani nemohl, když sám nevím, jak to bude vypadat :) Jen jsem nastínil kdo, s kým a proti komu bude bojovat. V "Nových Čechách" taky bojovalo obyvatelstvo s Rusy. Co se týče "Života a smrti Séana McLoughlina" tak tam se plánují 3 díly, z toho poslední by měl končit stíháním členů IRA vyšetřovateli, to ano... ;) Kdyžtak...mohl bys mi sem citací hodit to, kde jsem to měl prozradit?? Díky, kolego :)
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #17 kdy: Únor 07, 2011, 09:40:20 »
Rudoarmejec: http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,3520.0.html

Tady to máš....pokud myslíš tuto...ale je to myslím jako jediná o vojsku Slovenského Štátu zde na fóru (???)
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #18 kdy: Únor 08, 2011, 09:27:02 »
Konečně jsem dokončil druhý díl McLaughlina. Objeví se tu dnes v noci. 3.díl bude radikálně zkrácený asi tak na dvě-tři stránky. A pak už jen "Nové Čechy" A to se budu snažit, aby to byla pecka jako ty před tim ;)

-Bobby Sands

Ghost

• US ARMY
  • Private First Class
« Odpověď #19 kdy: Únor 09, 2011, 12:45:13 »
poviedkar: Neviem či už považuješ projekt N za skončený, no ja nie a bol by som vďačný za ďalšie diely.

Ďakujem
The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his. (Gen. George Patton)

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #20 kdy: Únor 09, 2011, 12:54:18 »
Už ich hádžem. Dúfam že sa ti budú páčiť. Je to dlhodobejší projekt takže mi to s ním trochu trvá.
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Ghost

• US ARMY
  • Private First Class
« Odpověď #21 kdy: Únor 09, 2011, 03:17:21 »
Veľmi pekne ďakujem.
The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his. (Gen. George Patton)

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #22 kdy: Únor 09, 2011, 05:16:29 »
Informace o práci na Nových Čechách -- Obecné informace o ostrově: (Pokud vás to ještě nenudí :) To mi klidně řekněte, ať tu nezabírám místo, jo? )

Jméno ostrova: Nakonec to bude opravdu Větší Morava, hornatý ostrov 20 kilometrů vzdálený od Nových Čech.
Hlavní město se jmenuje Nový Třebíč.
Ostrov je dělen na tři okresy: Třebíčský (Střed ostrova), Loukovský (Severní část) a Lukavický (Jih ostrova)
Zeměpis: Jde o převážně hornatý ostrov. Nejvyšší vrchol se jmenuje Bouřná hora (659 m.n.m) ...dále bude doplněno o další informaci přímo v průběhu psaní příběhů
Dopravní síť: tvořena státovkami třetí a čtvrté třídy, nejdůležitější tepna je rychlostní silnice E-2 ze severu na jih.

V krátké době doplním politické informace (Obyvatelstvo, politické zřízení atd...)
Díky za pozornost :)

-Bobby Sands

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #23 kdy: Únor 09, 2011, 07:52:41 »
Filipe, nezapomeň na ten Nový Hodonín, který jsi mi slíbil  :D :D Třeba tam může vypuknout nějaká vzpoura místních občanů nebo tak, a zapoj do toho i tu třetí mocnost (třeba ty Amíky v podobě sestřeleného amerického pilota, jež se přidá k partyzánům apod.)

POSPEC
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #24 kdy: Únor 09, 2011, 09:02:48 »
Pospec: Hodonín tam opravdu bude :) Plánuju, že to bude přístav na severu ostrova, nebo nějaké významnější město na jihu. 3. mocnost do konfliktu nejspíš skutečně zasáhne, ale asi jen materiální pomocí, přeci jen, válčí se proti Sovětům, a kdyby tam amíci vletěli, mohlo by to znamenat III. světovou válku. A přeci jen, i když je to fikce, docela rád bych dodržel některé závažné fakty :)
Tony: Takže je možné, ža napíšu povídku o partyzánském psu :D :D Hrdinný čtyřnohý záškodník s krycím jménem Psopes...dobře...znamenám si do fízlbloku :D

-Bobby Sands

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #25 kdy: Únor 11, 2011, 11:44:38 »
(přesunuto z tématu - povídka "Dopisy matce)
Nevím, zda  sem mohu psát, ale povídka je perfektní, velice povedená ..Moc se mi líbila..Bravo ;)
Kdyžtak to smažte..

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #26 kdy: Únor 11, 2011, 11:49:28 »
to Siegfried : Dopisy matce..
Není to napsané špatně, ale když dovolíš, mám dvě výhrady.
1./ Dopisy matce, takto nazvaný spisek je již v autorství A. de S-Exupéryho, ale budiž. Myslím, že on se zlobit nebude a snad ani nikdo jiný.
2./ Moc tě žádám, major Reichmann , který matce sděluje, že její syn padl, by se mohl jmenovat jinak. Můj hlavní hrdina novely Bílý sníh se k zemi snáší..... ,
http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,4672.0.html
 se totiž jmenuje Karl Reichmann. A na to si autorský nárok činím já. :)
Jistě najdeš jméno jiné a já ti děkuji.
Ale jinak se dílko čte velice dobře..... ( padl v Kharkově při. ? asi chybí část věty...)
Sláma

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #27 kdy: Únor 12, 2011, 11:11:38 »
Dopisy matce - výborné čtení, jen tak dál Siegfriede. Konečně něco opravdu zajímavého.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #28 kdy: Únor 13, 2011, 11:27:58 »
Právě jsi dostal jedničku s hvězdičkou! Úžasné! :D

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #29 kdy: Únor 13, 2011, 01:21:10 »
Vyznamenání od Stuky - vlka co vyje a kouše a někdy pochválí. :D
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková