Autor Téma: R.U.S.E.  (Přečteno 2481 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

fryk

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
R.U.S.E.
« kdy: Září 09, 2010, 03:02:02 »
Slovo autora:
R.U.S.E. je strategie z druhé světové války, kterou pro Ubisoft připravila společnost Eugen Systems, známá především svým úspěšným titulem Act of War: Direct Action. Klíčové vlastnosti: Staňte se mistrem lsti a klamu. Bojujte ve válce pomocí průzkumných jednotek a špionážní sítě, shromažďujte informace o svém nepříteli a pak udeřte na jeho citlivé místo! Oklamte svého nepřítele pomocí úskočných manévrů. Používejte léčky, kamufláže, rádiový klid, dešifrování, intoxikaci a další prostředky. K dosažení vítězství zkombinujte vojenské manévry se lstí - váš mozek je vaší jedinečnou zbraní!Prožijte epickou kampaň plnou manipulace, žárlivosti a zrady! Staňte se zkušeným stratégem: Ovládejte nejrůznější jednotky - od pěchoty, vozidel, letadel až po jednotky se speciálními schopnostmi. Využívejte svých rozhodovacích pravomocí - zajistěte zásobování, naplánujte výrobu jednotek a spusťte pokročilé výzkumné programy.Oslabte své nepřátele odříznutím jejich zásobovacích tras a oslabením dodávek důležitých surovin. Naučte se efektivně používat výjimečný engine IRISZOOM. Bojujte na neuvěřitelně podrobných a obrovských mapách, největších, jaké jste kdy ve strategii mohli vidět!
Já sám hrál demo a hra mě hodně bavila.Nad Hrou strávím určitě hodně času , tak jako na CoH.
Co vy na ni? Hráli jste ?
„le brave des braves“

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
Re: R.U.S.E.
« Odpověď #1 kdy: Září 09, 2010, 05:04:44 »
No jo, strategiím nevím přijít na chuť. Pár jsem hrála - středověkých a bylo to pořád to samé. Dvě hodiny křečkovatět nějakou rudu aby člověk mohl postavit barák. Dvě hodiny nudy.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

fryk

• Wehrmacht
    Unteroffizier - četař
« Odpověď #2 kdy: Září 09, 2010, 07:06:51 »
Tak si zahrej tady toot a uvidíš sama.
(Btw zkus něco ze série TOTAL WAR - u této série jsme strávil spousty hodin mého života a moc rád :)
Videa RUSE:
http://www.youtube.com/watch?v=ESm4AJ_EkB8 Launch Trailer HD
http://www.youtube.com/watch?v=5ohNzHWL7FI Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=kf1SLtg39O4 Záběry z hraní bety 1vs1
„le brave des braves“

Ghola

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Neexistujú zúfalé situácie, iba zúfalí ľudia
    • www.zvlastnezbrane.estranky.sk
« Odpověď #3 kdy: Září 09, 2010, 07:15:49 »
No jo, strategiím nevím přijít na chuť. Pár jsem hrála - středověkých a bylo to pořád to samé. Dvě hodiny křečkovatět nějakou rudu aby člověk mohl postavit barák. Dvě hodiny nudy.
Ak ťa nebaví zhromažďovať suroviny, skús napríklad Blitzkrieg 1 alebo 2 kde sa o surky vôbec nestaráš; z novších stratégii môžem vrelo odporučiť Company of Heroes a jeho datadisky. Suroviny tam síce zhromažďuješ, ale hra je aj napriek tomu veľmi dynamická. Na Blitz aj CoH navyše vyšlo veľké množstvo modov.
Zaujímate sa o zbrane z WWII alebo ich prototypy? Navštívte môj web!
www.zvlastnezbrane.estranky.sk

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #4 kdy: Září 09, 2010, 07:38:37 »
Fryk - animace hry skvělá!!! Jenže hra je asi ještě drahá.
Ghola - Blietzkrieg by mohl být cenově dostupnější, se mi zdá, že ho mají už levně. Možná zkusím. Doma mám ale ještě odloženou adventuru Sherlock Holmes a ...stříbrná náušnice? už se mi to plete. A nemám čas se k ní dostat. Když totiž sednu k nějaké hře, tak nevidím a neslyším nic jiného. ;)
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Sahidko

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. července 2008
« Odpověď #5 kdy: Září 09, 2010, 07:42:23 »
No akurát som si stiahol demo tak uvidím, čo z toho bude. :)
The only easy day was yesterday.

NeonMaster

• Rudá armáda - RKKA
  • ст.сержант - Staršij seržant
« Odpověď #6 kdy: Červenec 10, 2014, 05:32:11 »
R.U.S.E. je výborná strategie mám ji koupenou na steamu je perfektní opravdu doporučuji ;D
Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.
(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)