Autor Téma: [AKTUÁLNÍ] Náprava fóra  (Přečteno 18820 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Filip Junek

• Čestný moderator
Re: [AKTUÁLNÍ] Náprava fóra
« Odpověď #15 kdy: Září 05, 2010, 09:48:04 »
Já bych vzhled za až tak neřešil. Fórum běží? Běží, tak proč řešit vzhled, když si máme kde hrát :) Adminům obrovský dík, to teda jo!! Ale jen by mě zajímalo, proč mám tři žlutý čtverečky, místo pěti :/ se mi na to tak hezky koukalo předtim :)
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #16 kdy: Září 06, 2010, 06:22:24 »
Ahojte, rád bych se zeptal, proč mi neustále skáče při načtení nové stránky na panzernetu tohle?
Tato webová stránka není dostupná.
Webové stránky na adrese http://www.panzernet.net/php/index.php?action=post;topic=4692.15;num_replies=16 jsou možná dočasně nedostupné nebo mohly být přemístěny na novou webovou adresu.

Většinou je to pouze dočasné (hned stačí dát obnovit stránku), ale vadí to, když píšete obsáhlejší odpověď :(
Nevíte někdo proč?
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Sahidko

• Lieutenant-colonel
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. července 2008
« Odpověď #17 kdy: Září 06, 2010, 07:12:11 »
Nejak sa dodrbalo aj formátovanie textu. Ako tak pozerám niektoré staršie články z ničoho nič sa v textoch objavujú veľké medzery.
The only easy day was yesterday.

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #18 kdy: Září 06, 2010, 09:50:35 »
A chybějí fotky. Milan S. nejdřív musí posbírat brambory, potom načesat jablka, vymlátit zrno, uplést koše, oškubat slepice a před Vánocemi snad k nám zavítá s nějakou koledou - net nám spadl, net nám spadl, kdopak nám ho postaví...  :D
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Filip Junek

• Čestný moderator
« Odpověď #19 kdy: Září 08, 2010, 06:07:39 »
Hele´dte...ono nejde přidávat povídky, jo? Prej 20 000 tisíc znaků a víc ani ťuk?? Co s tim mám dělat? Dávat to na dvě půlky??
They have nothing in ther whole imperial arsenal that can break the spirit of one Irishman who doesn't want to be broken

-Bobby Sands

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #20 kdy: Září 08, 2010, 06:46:08 »
Tak jsem zpátky, brambory už nechci ani vidět.
Přidal jsem starý vzhled, starý smajlíky ( :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\  :'( )
A začnu dělat na hodnostech podle armád + budu opravovat, co nahlásite a najdu to.

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #21 kdy: Září 08, 2010, 06:47:43 »
Dobrý by bylo vrátit libolvolnou velikost avatarů, ale nemusíš na to spěchat. Času máš dost.  ;)
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #22 kdy: Září 08, 2010, 06:49:41 »
 V těch starých byl můj zelený velkohubý smajlík a ten zde chybí. Milane, už nikdy ho neuvidím? Zelenýho hezkýho. :'( :'( :'( :'(
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Milan S.

• Finská armáda
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #23 kdy: Září 08, 2010, 06:51:58 »
Velikosti avatarů jsou taky zpět.
stuka: Tenhle asi nemáš na mysli co?  :D Podívám se po tom, ale na moc jinejch zelenejch ksichtů si nepamatuju. Nebyl s baretem?

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #24 kdy: Září 08, 2010, 06:55:25 »
Sahidko: Mohl bys prosím poslat odkaz na nějaké téma, kde blbne formátování?
Filip Junek: Ten limit jde zvýšit, ale kvůli povídkám se mi to nechce dělat, protože zálohování jednoho takovýho megapříspěvku dělá problémy. Rozděl to na víc kusů.
Jinak víte, že tou šipečkou vpravo nahoře můžete shovat váš obrázek s časem atd., co je pod logem? Je to takový nenápadný.

Sahidko

• Lieutenant-colonel
« Odpověď #25 kdy: Září 08, 2010, 07:02:24 »
To Milan: napr. tu http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,1377.0.html
Tie veľké medzery v texte v príspevkoch tam doteraz neboli. A čo som to tak zbežne prechádzal, tak v sekcii Námorníctvo - Nemecko to je snáď v každom topicu.

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #26 kdy: Září 08, 2010, 07:06:25 »
Já tam nic nevidím, akorat v jednom příspěvku s tech. údaji je víc odřádkováno - máš namysli tohle?

Sahidko

• Lieutenant-colonel
« Odpověď #27 kdy: Září 08, 2010, 07:08:42 »
Já tam nic nevidím, akorat v jednom příspěvku s tech. údaji je víc odřádkováno - máš namysli tohle?
No hej. :) Lebo ono to donedávna vyzeralo všade takto: http://www.panzernet.net/php/index.php/topic,139.0.html

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #28 kdy: Září 08, 2010, 07:30:32 »
Mám radost :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kluk zelenej je zpátky.
A nejde po vložení příspěvku, aby mě to vrátilo, abych ho mohla zkontrolovat a ne hned do fóra?
                                                            E. Vacková

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #29 kdy: Září 08, 2010, 07:32:07 »
Hm tak koukám, že při převodu ze starýho formátu zálohy došlo ke zdvojení odřádkování všude. Zkusím to na to sepsat nějakej program, kterej to z databáze odstraní. Ale v některejch případech, kdy to bylo chtěný, možná dojde k narušení formátování opačným směrem. Ještě si to prohlídnu.