Autor Téma: [AKTUÁLNÍ] Náprava fóra  (Přečteno 19372 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
[AKTUÁLNÍ] Náprava fóra
« kdy: Září 01, 2010, 03:33:52 »
Nejdříve bych se všem chtěl omluvit za dobu, po kterou jsem se na fóru neukázal a nechal ho ve stavu v jakém se teď nachází. Problémy ve škole, práci a jidne mi nenechaly moc času ani na moje koníčky. Nyní mám opět trochu klidu a času. Co způsobilo nepořádek se vzhledem je mi pořád neznámo, ale pracuju na nápravě. Hodnosti, armády a medaile nestihnu udělat okamžitě, protože mám stále ještě dost jiné práce, ale v následujících 14 dnech na to budu mít času dost a snad to budu mít hotové rychle.
Prakticky všechny sekce fóra mám označené jako nepřečtené a plné nových příspěvků, takže mi bude chvíli trvat, než se zorientuji, co je zde nového a co nově pokaženého. Takže pokuď máte co nahlásit, napište to sem. Díky a ještě jednou se omlouvám všem panzerneťákům za problémy s fórem.

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
Re: Náprava fóra
« Odpověď #1 kdy: Září 01, 2010, 09:20:00 »
Milane , rádi počkáme až se zorientuješ. Jen mi dnes  nahlásilo něco v tom duchu, že diskusní fórum je přeplněno a zmizli smajlíci a ikony. Nechci nic přivolávat, ale opět čekám, kdy se to tady zase sesype. Tak snad to pohlídáš.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

Milan S.

• Finská armáda
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
Re: Náprava fóra
« Odpověď #2 kdy: Září 03, 2010, 01:13:47 »
Ufff. Bylo to horší, než jsem si myslel. Z neznámého důvodu bylo přeorané nastavení a poškozeno několik systémových souborů fóra. Neměl jsem náladu to všechno hledat a rozhodl jsem se pro přeinstalování ze zálohy, což se mi šeredně vymstilo, protože vydavatelé fóra (softwaru) stihli změnit formát, v kterém se data ukládájí a celou noc jsem si psal program na jejich převod a nějakou dobu taky zabral samotný upload (při kterém dvakrát spadnul server). Ale teď už by fórum mělo fungovat v pohodě, jen musím znova udělat ten temný panzerneťácký vzhled  :) Ale tenhle standartní nechám jako alternativu, určitě se to bude někomu lépe číst.
V čem by mohl být problém jsou ona obnovená data - příspěvky, ankety atd. Jsou toho mraky, takže nejsem schopný vše zkontrolovat a při převodu na nový formát mohlo někde dojít k prohození, nikoliv ke ztrátě. Takže pokud se některá sekce fóra bude podivně chovat, napište to sem a já se na to podívam. Pro dnešek toho mám dost a jdu spát.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Re: [AKTUÁLNÍ] Náprava fóra
« Odpověď #3 kdy: Září 03, 2010, 04:07:58 »
Milane, nevím jak ostatní, ale já děkuji, že patříš sem, děkuji, že máš čas dát to do pořádku, prostě a vděčně ještě jednou děkuji. Doufám, že už to bude dobré, s drobnostmi si poradíme.
Trochu jsem to procházel a našel jsem : Všehochuť / Hry členů fóra / Pražské povstání - 1945 diskuze (jako poslední příspěvek se tam vyskytuje toto téma, po kliknutí se však objevím zde)
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #4 kdy: Září 03, 2010, 07:53:02 »
Milane, díky že jsi zapracoval. Černé pozadí fóra vypadá sice efektně, ale ničí oči. Byla bych za to, aby zústalo tak jak je teď - černá písmena na bílém resp. šedém nebo ne úplně bílé -  pozadí.
Avatary jsou protáhlé, ale to si možná každý z nás múže změnit. Jinak obrázky v textu jsou v pořádku.
Chybí mi zelený smajlík - smích.
„Do ticha krajiny ležící pod hlubokým sněhem, často i do burácení sněhové bouře, začala vlčice mluvit svou řečí – začala výt."                         
                                                            E. Vacková

pospec

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Se Sovětským svazem, padla bída na zem...
    • Pospec-blog
« Odpověď #5 kdy: Září 03, 2010, 06:10:29 »
Černé pozadí fóra vypadá sice efektně, ale ničí oči. Byla bych za to, aby zústalo tak jak je teď - černá písmena na bílém resp. šedém nebo ne úplně bílé -  pozadí.
Já osobně jsem za černé pozadí s bílým písmem. Mně ta bílá příliš táhne oči a mám podivný pocit ,,roztaženosti" fóra. :-\
Nevím, zda by to tak mělo býti takto správně (i z důvodů co uvedla Stuka), ale ta černo-šedá už k tomu Panzernetu patří ;)
Platí přímá úměrnost: čím více se snažím, tím horší je výsledek...
Navštivte můj blog: http://pospec-blog.blogspot.com/

Sahidko

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. července 2008
« Odpověď #6 kdy: Září 03, 2010, 06:17:45 »
Ako napísal Milan tak obnoví pôvodný vzhľad panzernetu, ale tento ponechá ako alternatívu takže neviem čo riešite :).
The only easy day was yesterday.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #7 kdy: Září 03, 2010, 06:18:25 »
Sahidko mě o 5 sekund předběhl :)
Měl bych jednu připomínku... po napsání příspěvku se automaticky vrátím do seznamu vláken, místo dřívějšího zobrazení mnou napsaného příspěvku.
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #8 kdy: Září 03, 2010, 07:52:05 »
Možná je to fakt, že ta bílá nakonec tahá oči víc jak černá. Sama nevím co je lepší pro oči. Je ale fakt, že na černé pozadí jsme byli zvyklí, tak pokud ho Milan vrátí, dobře. Přimlouvám se za větší výběr smailiků a ten zelený s hubou od ucha k uchu se mi moc líbil.
                                                            E. Vacková

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #9 kdy: Září 03, 2010, 08:33:51 »
Alligator: Jo to je přesně ono. Témata jsou vlákny doslova, protože jsou spojené z jednotlivých příspěvků a když se řetěz přetrhne, vznikne tohle.
Mrknu na to, stejně jako na další věci, ale dneska už musím zmizet. Díky za trpělivost.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #10 kdy: Září 03, 2010, 09:15:13 »
Dámo a pánové, vzhled fóra, co se týká barvy (bílá či černá) není třeba řešit, až fórum dostane standardní barvu (černou), každý uživatel si může ve svém účtu nastavit to, co mu vyhovuje. Může mít bílý nebo černý podklad.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #11 kdy: Září 03, 2010, 09:32:37 »
Zmizli moje fotky - některé jsem vrátila, jiné nejdou - jsou najednou moc velké. Tak raději počkám.
                                                            E. Vacková

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #12 kdy: Září 03, 2010, 11:26:06 »
Já jen takovou drobnost, nešlo by tam vrátit pomocníky "nahoru a dolů", ať to ušetří čas...Díky

stuka

• Luftwaffe
  • Hauptmann - kapitán
« Odpověď #13 kdy: Září 04, 2010, 06:35:52 »
1. Také bych přivítala - ne nepřečtené aktualizované příspěvky, ale to co tam bylo dřív - odpovědi na moje příspěvky a první bylo nepřečtené příspěvky. Ať je tam co chce, ale přimlouvám se za to, abych na moje příspěvky hned věděla, jestli někdo reagoval.
2. A zmizelé fotky? Dají se obnovit? Anebo je znova musím načíst?
3. A naše avatary? Budou opět normální? /teď vypadám jako vlk co ho přešel parní válec  :D/ Anebo si mám změnit velikost nebo najít jinou fotku?
4. Tenhkle smajlík je prostě ubohý  :D vypadá jako mu někdo šlápl na nohu. Jestli nebudu mít svého zeleného...vezmu někomu kýblík  na písek. :'( :'(
5. Přimlouvám se také, aby po uložení příspěvku, si ho mohl pisatel přečíst hned a nemusel ho pracně načítat- prostě tak jak to bylo předtím. Pokud to jde. Když ne, tak samo neva. ;)
                                                            E. Vacková

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #14 kdy: Září 05, 2010, 06:21:11 »
Smajlíky vrátím taky, to není problém. Ale já mám problém :D Aby toho nebylo málo, byl jsem odvlečen na nucené práce k příbuzným na sklizeň brambor, takže ještě chvíli to budete muset takhle vydržet, to pole je docela velký :)