Autor Téma: World of Tanks  (Přečteno 42024 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
Re: World of Tanks
« Odpověď #30 kdy: Únor 18, 2011, 07:19:27 »
Tak Leichtraktora si můžete znova koupit, a za 0,- :) (se nedivim tak levný ale ono se to vyplatí až budete mít lepší tanky)
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Steiner

• Wehrmacht
    Stabsgefreiter - desátník
« Odpověď #31 kdy: Únor 19, 2011, 07:48:26 »
Do haj*lu, pzkpfw III ausf. A je fakt na ho*no, ako si písal. Keď ideš hrať s ním, už ťa to hodí medzi stredné a ťažké tanky. Už dvakraát alebo trikrát ma zničili jednou ranou.  >:( Veď sa s tým nedá vyhrať, a preto nezískam zkúsenosti  :-\
R. 1939 Dolná komora brit. parlamentu : Leo Amery : "Prečo RAF nebombarduje Čierny Les aby spôsobilo zmätok ?" Minister letectva : "Sir, uvedomujete si, že Čierny LEs je súkromný majetok ? To snáď budete po mne chcieť aby sme nabudúce bombardovali napríklad Essen ?"

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #32 kdy: Únor 19, 2011, 07:54:04 »
To Panzer II (ani nemusí bejt tuněnej na max.) je lepší než Panzer III A.

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
« Odpověď #33 kdy: Únor 19, 2011, 07:54:17 »
Do haj*lu, pzkpfw III ausf. A je fakt na ho*no, ako si písal. Keď ideš hrať s ním, už ťa to hodí medzi stredné a ťažké tanky. Už dvakraát alebo trikrát ma zničili jednou ranou.  >:(

To máš ešte v poriadku... mňa hádže medzi ťažké tanky s PzKpfw 38 (t).. normálny súper proti ktorému tam idem je KV alebo Konig Tiger.... ;)
"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."

Steiner

• Wehrmacht
    Stabsgefreiter - desátník
« Odpověď #34 kdy: Únor 19, 2011, 07:56:22 »
Neviem o tom....
R. 1939 Dolná komora brit. parlamentu : Leo Amery : "Prečo RAF nebombarduje Čierny Les aby spôsobilo zmätok ?" Minister letectva : "Sir, uvedomujete si, že Čierny LEs je súkromný majetok ? To snáď budete po mne chcieť aby sme nabudúce bombardovali napríklad Essen ?"

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #35 kdy: Únor 19, 2011, 07:58:25 »
Tak já bych ani neřekl "háže" ono no zkrátka jaký tankY jsou ve hře, tak s takejma prostě hrajete-to neni jako že máte střední tank že by vás to hodilo do kategorie "střední"

PS: Jednou sem stál s Pz II proti Ferdinandovi.

Hans Lehmann

• Luftwaffe
« Odpověď #36 kdy: Únor 19, 2011, 08:30:48 »
Táto stránka je možno trochu nedomyslená... trochu dosť... nikto nemá náladu hrať s takým tankom proti takému a morálka pri zabití jednou ranou padá dolu ako Kamikaze... :o

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #37 kdy: Únor 19, 2011, 08:51:10 »
Tak Ferda (Ferdinad) je když ho má nepřítel pěknej zádrhel blbě se ničí na dálku, jinak Steinere, neboj, Pz. 3 už je skvělej ale nedávej si na něj 7,5 dělo to úplně poslední takovýhle "vajgly" maj malej dostřel, jinak jednou by se mi povedlo zničit KV 1 ale musel jsem střílet z boku dopředu do pásů jinak to nešlo byl skoro u mě dělila nás skála, pak BUM a zničilo mě dělostřelectvo ale jinak s elitním Pz. 4 se přestanete bát těžkých tanků převážně ruských ale Tiger 1 je furt těžkej zničit. No jinak co se toho VK 4601 (H) týče tak ho už mám a zatim mě moc nepřekvapil, vydrží víc to jo ale ještě nemám typ veže a děla na nějaký úrovni tak vám o něm řeknu něco potom jinak hned až ho někdo budete mít nedávejte kanon 10,5, je ten samej co jde dát na Pz. 4= blbej.

Jacob94

• RAF
  • Warrant Officer
  • Wyrd bið ful aræd. Všechno řídí osud.
« Odpověď #38 kdy: Únor 20, 2011, 08:38:45 »
PS: Jednou sem stál s Pz II proti Ferdinandovi.

to asi nebyl dostatek tanků odpovídajicích levlů, ale ten pocit znám.
Je to pocit méněcenosti kdy akorát čekáte kdy přiletí ta osudná rána a konečně můžete jít na kafe nebo něco ostřejšího si spravit nervy před další bitvou.
There is only one god and his name is death.
And what we say to death ?
Not today......

Hans Lehmann

• Luftwaffe
« Odpověď #39 kdy: Únor 21, 2011, 10:29:07 »
Na bitku treba dohromady 30 vozidiel... ak idem do bitky s ľahkým tankom a je tam menej ako 25 ľahkých tankov (5 je rezerva pre delostrelectvo so stíhačmi tankov) tak bitku opustím a hľadám server ktorý má viac ľahkých tankov... niekedy však bitka začne hneď ako sa pripojím a väčšinou vtedy hrám ľahký VS ťažký tank...

Pozdravy,
Lehmann

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #40 kdy: Únor 21, 2011, 10:34:19 »
To se mi taky stalo já (Pz. 2) vs. nepřítel (Tiger) no samozdřejmě jeů ke mě byla to Malinovka a já byl v zákopu na straně kde to máte blíž do těch hor k tomu kostelu tak jsem ujel zpět. Ale teď už se zlýho vlka nepřítele nebojím :)

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #41 kdy: Únor 21, 2011, 02:20:05 »
Jednou jsme hrál "výcvikovou misi" a myslim že sem měl Pz II a proti mě Tiger-no já mu ujížděl a on jel za mnou (need for speed-Panzer  :D ) a pak do mě najel, a já jel dopředu a on asi (určitě) začal couvat.A vypadalo to jako že Pz II přetlačuje Tigera. :D :D :D :D

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #42 kdy: Únor 21, 2011, 03:22:16 »
To jsi měl Bisona.

Scarecrow

• RAF
  • Corporal
« Odpověď #43 kdy: Únor 21, 2011, 05:39:44 »
Wooohooo!!!! Konečně se mi povedlo naexpit posádku na Pantheru na 180% (100% základní+80% repair/firefighting). Panther na 50% nemá cenu hrát, protože se prostě tou 7,5 cm netrefíte a reload trvá dlouho. Na 75% máte úspěšnost asi 50/50 a od 90% máte co bitvu snipera (můj rekord 20 střel/19 zásahů a 4 killy(1x T-54, 1x SU-152, 1x VK3001 (P) a 1x StuG III)
Přidej se k Air Force a poznáš kus světa.

"Tally Hoe"

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #44 kdy: Únor 21, 2011, 09:56:36 »
Já uplně nesnášim, když mám rozdělanýho nějakýho bastarda a už má pár procent-a vystřelim poslední ránu (a zároveň i někdo jinej) a ta jeho přilítne dřív a zničí ho.Takže se zničení přičte někomu kdo si to ani nezaslouží.  :D