Autor Téma: World of Tanks  (Přečteno 42026 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
Re: World of Tanks
« Odpověď #15 kdy: Únor 15, 2011, 06:49:59 »
V sobotu dával na ČT 2 pořad Game Page  kde byla zmínka (rozhovor se dvěma hráči atd.) o WOT. Zde je co tam bylo o WOT:

http://www.youtube.com/watch?v=BLVjZJMLJLI&feature=related
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Steiner

• Wehrmacht
    Stabsgefreiter - desátník
« Odpověď #16 kdy: Únor 16, 2011, 07:47:45 »
Začal som hrávať tú hru oddnes, na fóre (kde sa dá stiahnuť beta) som čítal veľa problémov, s ktorými sa stretli hráči. Mne to fachcčí úplne v poho, ale na začiatku som si myslel, že som mal zlú inštalačku, trvalo 30 min !!! než sa spustila. Tiež som dosiahol prvé úspechy s mojím Leichttraktorom(výstižné meno  :D) a ľahkým tankom PzKpfW 35 t a americkým ľahučkým tankom T1 Cunningham. Tu sú obrázky mojich tančíkov  ;) . Mimochodom som sa dozvedel o tejto hre v GamePage pred 2 dňami. ;D

Leichttraktor (elitná posádka)

T1 Cunningham (elitná posádka)

PzKpfw 35 t
R. 1939 Dolná komora brit. parlamentu : Leo Amery : "Prečo RAF nebombarduje Čierny Les aby spôsobilo zmätok ?" Minister letectva : "Sir, uvedomujete si, že Čierny LEs je súkromný majetok ? To snáď budete po mne chcieť aby sme nabudúce bombardovali napríklad Essen ?"

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #17 kdy: Únor 17, 2011, 07:30:58 »
Steiner: S tim LT. vz 35 jsem taky hrál jenže po nm sice dostaneš LT. vz 38 ale pak dostaneš Hetzera a jen stíhače tanků který jsou blbý neboť když ti zničej pás tak se neotočíš a oni tě objedou a zničej ze zadu, doporučuju se snažit v Leichtrakttoru nebo aspoň přežít bivy než dostaneš Pz. 2, ten už je dobrej, pak dostaneš Pz. 3 A, ten je úplně na ho*no ale pak už jsou ty tanky dobrý jen Pz. 3, ten je hodně dobrej, já mam teď Pz. 4 ale někdy ke konci týdne budu mít VK 3601 (H), u toho panzeru 4 je nejlepší věž z Panthera, vypadá to blbě ale je nejlepší, s tim se už daj celkem rychle ničit těžký tanky, záleží kam střílíš doporučuju ze strany do pásů nebo z boku nebo ze zadu do věže, i kdsyž tiger 1 je ze všech stran věže celkem odolnej, zrovna včera jsem jednoho z 50% poškodil jen na 25% z hodně velký blízkosti, stál přede mnou, chtěl sejmout T-34 z mojí strany a věděl že nejdřív musí zničit bolševika protože je větší hrozba.

EDIT: Jinak tohle je bohužel jen beta verze takže až hru spustěj na plno (tipuju to koncem roku 2011- což je dost dlouho navíc přibyde ještě hodně tanků) tak se všem všechno vymaže medaile, postup atd. jen konto zůstane a každej začne od znova.

Steiner

• Wehrmacht
« Odpověď #18 kdy: Únor 17, 2011, 08:28:17 »
Jó, díky za rady.  ;) Ale ja mám taký názor, že tie stíhače tankov môžu byť celkom využiteľné v zastavaných oblastiach napr. Himmelsdorf. Taký Stug III., to by už nebylo od veci.  ;)
R. 1939 Dolná komora brit. parlamentu : Leo Amery : "Prečo RAF nebombarduje Čierny Les aby spôsobilo zmätok ?" Minister letectva : "Sir, uvedomujete si, že Čierny LEs je súkromný majetok ? To snáď budete po mne chcieť aby sme nabudúce bombardovali napríklad Essen ?"

Steiner

• Wehrmacht
« Odpověď #19 kdy: Únor 17, 2011, 08:30:23 »
No, inu, tá posádka má znalosti všetkého príslušenstva a ozbrojenia k danému tanku, neviem, čo znamenajú tie percentá, asi skúsenosti ? neviem

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #20 kdy: Únor 17, 2011, 02:22:10 »
Procenta u posádky? Na kolik je zaučená, když máš 50% tak to umí tak způlky, respektive když je stovka tak je to nejlepší, mam kamaráda ten už má skoro Mause a řikal mi že když je posádka na hodně procent (nejlíp na 100%  ;) ) tak všechno jde jak po másle střílí to pěkně, strefí se vždy, nabíjí rychle, jinak kdyby jsi měl Pz. 4 tak si nekupuj dělo 10,5 cm, je na ho*no, střílí to normálně vedle :D

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #21 kdy: Únor 17, 2011, 10:05:51 »
Jo posádka na 100% je nejlepší ovšem ty prachy pořád vrážet do toho vyškolení..uf.
Teda já mám 100% u všech a ve všem a nemůžu si vynychválit.

PS: Je pravda že se to na konci roku všechno vymaže?Tak to bude konec světa WOT. :D

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #22 kdy: Únor 18, 2011, 06:46:34 »
Monty konec to nebude jen něco jako znovuzrození, všem se vše vymaže kromě konta, ale z něj všechno nahraný, takže všichni budou na prvních tancích (Leichtraktor, MS-1 a ten americkej :D ) jinak mě docela štve že jsem prodal Pz. 3 s posádkou na max. :( ale to nevadí stejně bych jí musel asi přeškolit.

Steiner

• Wehrmacht
« Odpověď #23 kdy: Únor 18, 2011, 09:05:33 »
Si zo mňa robíte zadok ? To už aby som to nehral....., ale tak do konca 2011 je ďalekó  :-\

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
« Odpověď #24 kdy: Únor 18, 2011, 09:28:21 »
Ak sa naplnia tvoje slová, že z toho traktora spravíš do týždňa Tiger, tak to má zmysel hrať... :D
"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."

Steiner

• Wehrmacht
« Odpověď #25 kdy: Únor 18, 2011, 09:41:47 »
Ja nemám traktora ty vôl. 8)

poviedkar

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Pechota, Letectvo, Námorníctvo, Tanky, Panzernet
« Odpověď #26 kdy: Únor 18, 2011, 09:55:20 »
Tak čo máš? Panzer 35 t?
Anarchizmus znamená, že môžeš byť slobodný, nikto ťa nemôže zotročiť, nikto ti nemôže rozkazovať, nikto ťa nemôže okradnúť, nikto ťa nemôže využívať. Znamená byť slobodný, robiť veci ktoré chceš robiť a nebyť nútený robiť veci ktoré nechceš.             
                           Alexander Berkman

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #27 kdy: Únor 18, 2011, 01:08:18 »
Jinak nevim jestli to Steiner ví ale může tanky taky prodávat ale ty základní (Leichtraktor, MS-1 a ten američan) jsou za 0 peněz ale třeba parádně vytuňenýho Pz. 3 jsem prodal za 200 000,-  8) no ale tak nevadí že za ty základní nejsou prachy beztak jich nahrajete já normálně dostávám za vítězný bitvy 12 000,- (zhruba, možná o 500,- víc). Jinak Tigera budu mít já tak do 2-3 měsíců je totiž za hodně zkušeností + stojí asi 1 000 000,- takže budu muset čekat několik dní= nepoužitý zlaťáky, takhle jsem to dělal celej tejden, no a zejtra nebo pozejtří mam VK 3601 (H).

Steiner

• Wehrmacht
« Odpověď #28 kdy: Únor 18, 2011, 03:54:38 »
Ano, viem..ten ruský som okamžite predal za alcný peniaz, a teraz už mám stredný tank s35 739 f (to f je asi, že to je francouzský ?) A snažím sa šetriť na niečo lepšie..... Ale toho francúza predám, pretože sa z neho nedá nič vyskúmať....

Hans Lehmann

• Luftwaffe
  • Oberjäger / Unteroffizier - četař
  • "Mier je len krátka pauza medzi vojnami"
    • "We are last gantlemen"
« Odpověď #29 kdy: Únor 18, 2011, 04:06:15 »
Ja som bohužiaľ predal aj Leichttraktor... bohužiaľ pre to že som si neni istý či skúsenosti ktoré som s ním nabral môžem ešte niekde využiť alebo ich zmeniť na zlatky... ťažko povedať... no posádka je preškolená na Pz.Kpfw. 35 (t) a tento tank budem mať asi dlhší čas... koniec koncov, nehrniem sa hneď na Tigra..

Pozdravy,
Lehmann
"My sme šedí vlci, my sme hrdinovia hĺbok, my sme námorníci Kriegsmarine..."

"Na hrobe námorníka ruže nekvitnú..."