Autor Téma: Airsoftové recenze  (Přečteno 28913 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
  • Bývalí vojak jednotky RANGERS
Re: Airsoftové recenze
« Odpověď #75 kdy: Červenec 26, 2012, 03:56:08 »
Nie , nemám túto 41čku na mysli môj pradedo hovoril že v roku 1944 sa cez obec štos na východnom slovensku premiestnovali Náckovia s čiernymi uniformamy ktorý vruke držali MP40 ked videli že Pradedo ma pec tak na 3 dni tam zostali a robili si zásobi po odchode pec zrútili Pradedo s Dedom sa bránili ale dostali zo zbranou do tváre Pradedo hovoril že on a jeho syn ( dedo ) maly vybité zuby a dierky bo zuboch boli zarité na zbrani a bolo cítit že to bolo drevo , tvrdil že dvôstojník mal drevený vojak Bakelitový
Jedna patrona môže zmeniť celé dejiny

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #76 kdy: Červenec 26, 2012, 03:57:25 »
Ne MP41 jsem v tomto případě nemyslel, ale ono nouzové řešení posledního válečného období. Kdy se i místo kvalitního buku či třeba ořechu, začal i na pažby běžných K98(k) používat levnější smrk. Ale jak jsem psal, nešlo o žádnou masovou produkci, takže dnes je to již spíše sběratelská rarita.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #77 kdy: Červenec 26, 2012, 04:12:42 »
Jugen a ešte niečo Pradedo a Dedo by neklamali  ;) ale je z jedneho hladiska dobre že tam tak dlho zostali , ked si zavesili na vešiak uniformy tak Dedo ako 13 ročný chalan im z uniformy ( medaile sa prišívali ) tak tie medaile ztrhol ,
bol tam : odznak za zranenie v čiernom Vojenský zaslužný kríž a železný kríž ako odznak útočny pechotný a medaila za zimné taženie , skril to pod postel a oni si to všimli až ked odchádzali :D ale uš sa pre ne nevrátili a tak dedo mal štastie , sú značené a su vo výbornom stave všetky mi ich dal , a stále sa snimi pred návštevou chválim ako bol môj dedo statočný , aj ked vedel že za to mu mohli ublížiť

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #78 kdy: Červenec 26, 2012, 04:39:45 »
Thor:Máš o tom nejaký článok,alebo fotky ? To ,že sa koncom vojny prechádzalo na nekvalitný materiál je všeobecné známe ,ale o tej MP 40 z dreva som fakt nevedel a ni nevidel.. 

Amériko: Já ti neviem ,ale okradnúť vojaka o jeho  vyznamenania je fakt sprosté ...

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #79 kdy: Červenec 26, 2012, 04:40:24 »

19 MP41 a 21 MP38/40.
Zdá se že ručka byla vždycky černá (nebo velice tmavá), používala se i u kulometů a různých dalších zbraní. To "břicho" už bývá i tmavě vínové. Jednoduše záleželo jak se jím podařilo bakelit namíchat. Myslím že u airsoftových replik se používá světlejší z toho důvodu, aby se visuálně odlišily od ostrých zbraní (záleží na vírobci). Mě osobně ale ten červenější bakelit taky moc nesedí (měl být aspoň víc tmavší).
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #80 kdy: Červenec 26, 2012, 04:58:11 »
Thor:Máš o tom nejaký článok,alebo fotky ? To ,že sa koncom vojny prechádzalo na nekvalitný materiál je všeobecné známe ,ale o tej MP 40 z dreva som fakt nevedel a ni nevidel.. 

Psali o tom, asi před 12 až 15 lety v časopise Střelecká revue, nebo Střelecký magazín Vycházelo to na pokračování a právě jsme to tenkrát v klubu KVH probírali, skoro nikdo to netušil, tak si to pamatuji. Ale narazil jsem pak na to i v jiných publikacích. Pak jsem ale přešel na prvorepublikovou armádu a tak jsem to pustil z hlavy.
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #81 kdy: Červenec 26, 2012, 09:01:14 »
Doufám, že víte, co je zde za téma? Zbytek máte tam, kde končí všechny plky mimo téma.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #82 kdy: Červenec 29, 2012, 10:38:21 »
po dlhšej dobe znova neaké  recenzie  ;) P90 :) SKP-ACM
Parametre :
úsťová rychlosť: 400fps
Váha: 2000g
Typ strelby: jednotlive i dávkou
Materiál tela: polymer
Typ akumulátoru: 8,4V na 1100mAh
Dlžka: 50,5cm
HOP-UP: regulovatelný
Materiál: polymer+kov
Zásobník: Low-Cap 68BB
Gearbox: v.6 modifikovaný (hybrydní)  Moja rada : Ehm osobne som túto zbraň nemal v ruke podla toho čo som počul je spolahlivá a učiná je lahká z polymeru a kovu dostrel a ústovku riešiť nemusime je to vidiet že si dali na práci aj záležať zásobník ma aj imitácie nábojov má 1 R.I.S lištu plus 2 nahradné ( sú kovove ) pružina je 120m

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #83 kdy: Červenec 29, 2012, 01:26:35 »
Mně řekl můj syn, že by takový krám nevzal do ruky....
Nevím. Já kdysi střílel jen z SA-58, pistole ČZ a kulometu GŠ 23...Jo a ze vzduchovky Slavia 538. (doufám, že typ jsem napsal správně).
Nevím nic o spolehlivosti této airsoftové zbraně, jednoduchosti nebo obtížnosti obládání. A jak je to s doplněním přídavných zařízení? Dají se namontovat? Třeba kolimátor atd. Nic z toho jsi nenapsal. Bohužel takováhle recenze je akorát na Papa Romeo Delta. (Spojte si velká písmena do jednoho slova.)
Sláma

jugen

• Wehrmacht
    Hauptmann - kapitán
« Odpověď #84 kdy: Červenec 29, 2012, 01:57:21 »
Zbraň mal jeden spoluhráč a mne sa páčila ,taká ľahká ,dobre ovládateľná hračička. V pohode môžte používať aj dve pri hraní ,ich hmotnosť to dovoluje.Myslím si ,že na CQB je velmi dobrá a aj ako záložka pre snipera je tiež dostačujúca.

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #85 kdy: Červenec 29, 2012, 02:42:30 »
Sláma mrzí ma tvoja neschpnosť . asi nevieš čo je R.I.S lišta že ? na nej si upevniš všetko ručku kolimator uplne všetko . nabuduce si zisti než napíšeš
Ehm ešte dodám že sa R.I.S lišta volá kolajnička to určite budeš poznať 
Slama a ešte niečo nebudem písať všeobecnosti ked túto zbran som nemal v ruke . hovorím o tom čo mi hovorili spolubojovníci ktorý maju presne tento typ od tejto značky 

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #86 kdy: Červenec 29, 2012, 03:35:33 »
nevím, ale recenzi zbraně si představuji nějak takto  ;)

http://www.airsoftchrudim.cz/recenze/recenze_rk_03_kalash.html

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #87 kdy: Červenec 29, 2012, 03:55:19 »
aj ja . keby to nebolo take tažke . rád by som aj dával návod ako urobíť rozborku ale ked takú zbraň nemám tak tažko a nechcem kopírovať . o mesiac mi príde nová zbraň a urobim niečo ako je tam ale s vlastním šmrncom a bude sa ti to páčiť  ;) ( PS... prídu mi aj veci ako uniforma atd všetko ukážem nafotím :)

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #88 kdy: Červenec 29, 2012, 06:08:44 »
Pokud by jsi porovnal typy, ze kterých jsem střílel já, určitě bys leccos pochopil. Ale asi je neznáš. Nebyly to airsofty, ale skutečné zbraně.
Náš web čtou též lidé, kteří potřebují vysvětlit, co je R.I.S lišta a tak dále. Já si s airsoftovými zbraněmi nehraji, nemám to zapotřebí. Takže pokud se budeš snažit o recenzi, musíš tu hračku popsat. Se vším všudy. Udělat z někoho tupce a hlupáka je velice snadné. Já ho z tebe nedělám, ale snažím se tě klidně a slušně navést k tomu, abys nepsal bláboly, ale srozumitelné články. Jasné?!

Amériko

• US ARMY
  • Sergeant
« Odpověď #89 kdy: Červenec 29, 2012, 06:57:48 »
Ja to zmením . ako som ti napísal aj do správy aj sem ti napíšem . nemám vek na strielanie z nejakej Gunny . ale R.I.S lišta je názov aj u palných či Airsoft zbraní ( Sniperi a príslušníčí vojska po roku 90 vedia čo je to )
taktiež po mesiaci mi príde nádherna zbraň a urobím všeobecne recenzie ( kopu fotiek rozborka kou rád atd ) a zbitok prečo su také krátke máš v správe :)