Autor Téma: Pomozte foru  (Přečteno 5951 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
Pomozte foru
« kdy: Únor 28, 2010, 04:35:00 »

"My i celý náš moderátorský tým, budeme obvzláště potěšeni, pokud se uživatelé a návštěvníci našeho milého fora, fóra panzernetového, budou i nadále snažiti vytříbyt své pisatelské umění a nepoleví v kontrole pravopisu. Vždy pečlivě zkontrolujte svůj článek, zda se v něm nenacházejí zbytečné chyby. V případě že sepisujete nový článek, nezapomeňte uvésti zdroj, umístit vhodné obrázky a celkově si dáti záležet s celým tématem. Admini, nemají podobu hlídacích psů, tak musíte býti na sebe psi jen vy sami a nikdo jiný.
Pro lepší fungování fóra a hladký chod našeho milého soužití"
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

krdo

• Slovenská armáda
  • Desiatnik ašpirant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 21. května 2009
Re: Pomozte foru
« Odpověď #1 kdy: Únor 28, 2010, 07:44:15 »
Myslím že kvôli takým ako ste vy dvaja toto fórum upadá (Cope,Ulrich) ale to sa týka aj ďalších ...prečo máte stále potrebu na všetko reagovať ? ste tu ani nie pol roka a Kagenecka ani nepoznáte (nevravím že ja hej) ale hneď musíte niečo "zaujímavé" napísať. Keby sem napísala stará garda ktorá ho pozná roky nič nepoviem ale ti akosi nemajú potrebu sem vypisovať ...asi prečo ?
Myslím že sebakritika a trpezlivosť ?  novým čelnom tohto fóra chyba a s tým nikto nič nespraví...
Sám som toho veľa pre fórum nespravil lebo moje vedomosti sú obmedzene a keď som sem prišiel väčšina tém o ktorých som chcel písať už bola rozobraná, no zmieril som sa stým a nereagujem na každú hlúposť ale na vás sa fakt nedalo nezareagovať. Neviem prečo ste na toto fórum prišli...
niekedy je menej viac  ::)
Téma bylo rozděleno
VIVERE MILLITARE EST !

Ondro AK47

• Slovenská armáda
  • Stotník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 28. května 2009
« Odpověď #2 kdy: Březen 01, 2010, 09:22:06 »
Vlado (vlastne Krdo) to úplne presne vystihol. Kageneck, budeš tu veľmi chýbať. Patríš k ľuďom, ktorí k administrácii Panzernetu patrili ako bodák na pušku. Aj keď tu budeš ako radový užívateľ, úloha admina Ti už prischla a robil si si ju navýsosť dobre...! Snáď aj noví admini budú pokračovať v Tvojich šlapajách. Roboty je iste dosť.
P. S. jeden kolega z fóra mi povedal (a snáď sa neurazí keď ho zacitujem) že ešte pol roka alebo rok a Panzernet sa ocitne na kolenách. Ja len pevne verím, že sa mýlil...

Jarouš

• ČSR
  • Poručík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. června 2009
« Odpověď #3 kdy: Březen 01, 2010, 08:02:04 »
Souhhlasím s krdem. Jsem tu kolem roku a půl a mám 220 příspěvků. Když to srovnám s jinými, kteří tu jsou chvilku a do všeho musí kafrat, tak se dějí dvě věci: Kvalita fora bohužel upadá - admin je taky jenom člověk a nemůže stíhat číst a promazávat všechno. Za druhé je tu skupina lidí, kteří honí hodnosti a ať si to uvědomují nebo ne zahlcují forum P********i, které nikoho neobohatí, jenom proto, aby něco plácli a nahnali body. Četl jsem tu spoustu příspěvků a i když mě svrběla huba, tak jsem mlčel, protože moje případné rýpnutí nebo oprava by toho moc nového nepřinesla. Z toho plyne: - více disciplíny - máte "hodnosti" - jako vojáci, tak se podle toho chovejte. Až bude fungovat karma, má u mně krdo +. Zdar a sílu. Jarouš.
"Jsem voják a rváč." Arm.Gen. Josef Šnejdárek
http://vlastenci.cz/

GREIF

• Wehrmacht
    Hauptfeldwebel - podporučík
« Odpověď #4 kdy: Březen 01, 2010, 08:24:06 »
Souhhlasím s krdem. Jsem tu kolem roku a půl a mám 220 příspěvků. Když to srovnám s jinými, kteří tu jsou chvilku a do všeho musí kafrat, tak se dějí dvě věci: Kvalita fora bohužel upadá - admin je taky jenom člověk a nemůže stíhat číst a promazávat všechno. Za druhé je tu skupina lidí, kteří honí hodnosti a ať si to uvědomují nebo ne zahlcují forum P********i, které nikoho neobohatí, jenom proto, aby něco plácli a nahnali body. Četl jsem tu spoustu příspěvků a i když mě svrběla huba, tak jsem mlčel, protože moje případné rýpnutí nebo oprava by toho moc nového nepřinesla. Z toho plyne: - více disciplíny - máte "hodnosti" - jako vojáci, tak se podle toho chovejte. Až bude fungovat karma, má u mně krdo +. Zdar a sílu. Jarouš.
Máte recht pánové,já jsem tady pro Vás ještě štěně a snažím se do fóra přikládat smyslné příspěvky ale někdy musim uznat že občas je to taky blábol ale snažim se držet tématu..........

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #5 kdy: Březen 01, 2010, 08:27:24 »
To jsme rádi, že tu budou smyslné příspěvky  ;D.
Nějak nám ta strará garda, kterou pamatuji z mého příchodu padá  :(
Ampulle !!!

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #6 kdy: Březen 01, 2010, 08:39:44 »
Nepadá, jen se vzdává funkcí. (Jak jsi sám řekl naprosto v rozporu s českou povahou :) )
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #7 kdy: Březen 01, 2010, 08:48:45 »
Dobře no, ale pryč jsou časy Petera, Blacka, už i ani pan.sup to tady nekoření tak často jako dřív.
Ampulle !!!

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #8 kdy: Březen 01, 2010, 09:39:23 »
Pánové, jelikož už posledních pár příspěvků víceméně nesouhlasí s původním tématem, chtěl jsem ho rozdělit a zavést téma "I Ty můžeš pomoci fóru!"
Nešlo nevšimnout, zde uvedených příspěvků. Na nápravě se už pracuje a upozorňuji tzv. plkače (spamery), že se může stát, že se jim rapidně sníží počet příspěvků. Plánují se zásahy (o podobný mě požádal GREIF v jeho tématu "Replika tanku", tj vymazání všeho nevhodného z témat (možná dojde i na celá témata).
Jelikož však půjde o rozsáhlou operaci, chce to čas (z naší strany) a trpělivost (z vaší strany). Pomoci ale můžete i vy a to např. upozorněním na nepravosti a nevhodné příspěvky (nemá to nic společného s žalováním). Věřím a doufám, že ti, kteří se přičinili o kvalitní fórum, pomohou jej také vyčistit.

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #9 kdy: Březen 01, 2010, 09:56:25 »
Alligatore, potěšil jsi mne.  Pravdou je, že se nazýváme fórum. Možná by stačilo ze strany mladších kolegů (služebně i věkově) se trochu zdržet a ono plkání nechat opravdu do rubriky Pokec.
Možná, protože evidentně se kluci honí za hodnostmi,  by pomohlo mimořádné povýšení, těch co opravdu píší, nebo mimořádné vyznamenání. Každá skupina  má takových metálů dost a dost. Třeba by to pro ty mladší byla motivace (Jednou jsem byl na válka.cz a tam jich mají opravdu požehnaně. Jako stalinští orlové... :) . Ale lidi píšou příspěvky opravdu k věci.)
Já bych na mimořádnou medaili nebo povýšení navrhoval pospece. Vím, jak to s ním bylo kdysi a mám za to, že se výrazně zlepšil.
A kdyby Cope tak nesmyslně neplkal, možná že i z něj by jednou mohlo něco být....

Peter Steindl

• Luftwaffe
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 12. května 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. května 2009
« Odpověď #10 kdy: Březen 01, 2010, 10:12:00 »
Sláma:
Moje řeč, zásluhy nebudou přehlédnuty.
Lepší pít coca-colu, než vodu z louže, ve které jsou červi.

Tony eM

• Administrátor
« Odpověď #11 kdy: Březen 01, 2010, 10:18:35 »
Pravdou je, že se nazýváme fórum. Možná by stačilo ze strany mladších kolegů (služebně i věkově) se trochu zdržet a ono plkání nechat opravdu do rubriky Pokec.
Možná, protože evidentně se kluci honí za hodnostmi,  by pomohlo mimořádné povýšení, těch co opravdu píší, nebo mimořádné vyznamenání. Každá skupina  má takových metálů dost a dost. Třeba by to pro ty mladší byla motivace (Jednou jsem byl na válka.cz a tam jich mají opravdu požehnaně. Jako stalinští orlové... :) . Ale lidi píšou příspěvky opravdu k věci.)
Možná se budeš divit, ale i na tom se pracuje.
Já bych na mimořádnou medaili nebo povýšení navrhoval pospece. Vím, jak to s ním bylo kdysi a mám za to, že se výrazně zlepšil.
Pospec, i když sám mlád, by mohl posloužit jako zářný příklad těm mladým plkalům. Kdyby neměl tak pohnutou historii, udělal bych z něj 2.pobočníka 1.zástupce moderátora. :D
A kdyby Cope tak nesmyslně neplkal, možná že i z něj by jednou mohlo něco být....
Třeba časem kluci pochopí, že stále platí že : Aktivní blb je horší jak třídní nepřítel. (Cope, to je jenom citace, nemusíš to vztahovat na sebe) Prostě řečeno, dobře myšlená aktivita může i škodit.

Scarfac3

• US ARMY
  • Corporal
« Odpověď #12 kdy: Březen 02, 2010, 02:19:34 »
Krdo má pravdu !! ... tiež sa čudujem ako tu v poslednej dobe pribudla kopa noývych členov ktorí sa za mesiac dostali na vysoké hodnosti a to len vďaka tomu že odpisujú na skoro každú tému (aj keď o tom nevedia ani prd) - ja som tu takmer rok a mám zatiaľ 58 príspevkov, nikam sa neponáhľam veď predsa sa nebudem montovať do niečoho čomu vôbec nerozumiem. Zas nevravím, že ja niekedy nenapíšem niečo od veci ... ale väčšinou sa snažím aby moje príspevky mali aspoň hlavu a pätu a nie len tak zasahovali do odbornej témy. Tak sa skúste "zelenáči" nad sebou trošku zamyslieť a píšte prosím k veci a s diakritikou je to potom prehľadnejšie a ľahšie sa to čita. ďakujem
Charlie don´t surf.
Killing for peace was like fuc*ing for virginity !!

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #13 kdy: Březen 02, 2010, 02:22:41 »
No oni ty uživatelé co tu jsou chvíli a mají vysokou hodnost tak ne všichni spamují, třeba od Jolly Rogera II jsem neviděl ještě spam, a jak už je daleko...
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Scarfac3

• US ARMY
  • Corporal
« Odpověď #14 kdy: Březen 02, 2010, 08:31:17 »
tak on je jednou z tých svetlých výnimiek :D
Charlie don´t surf.
Killing for peace was like fuc*ing for virginity !!