Autor Téma: Spojenecké vtipy  (Přečteno 61446 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Smokey

• Francouzská cizinecká legie
  • Commandant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 18. prosince 2008
Spojenecké vtipy
« Odpověď #75 kdy: Červen 28, 2007, 09:20:21 »
Citace: "Rastislav"
Tak toto je sila -  :lol:  :lol:  :lol:

Vrchné velenie brannej moci oznamuje:

Dnes vo večerných hodinách dobyli vojská maršála Prútika v krutom boji stráženú oblasť Kundočínu. Situácia v priebehu boja vyzerala takto:

Ako prvá hliadka byl vyslaný major Ruka, ktorý po krátkom boji dobyl Prsocit, odkiaľ sa vrhol strmhlavo na osadu Lýtkovice. Odtiaľ mal krásny výhľad tiahnuci sa od Pupčekova, až k Zadnej kotline. Dobre maskovaný v malom, ale hustom lesíku, vyslal ako prieskumníkov čatára Palca a kaprála Ukazováka, ktorí útokom vnikli až ku vchodu do pevnosti. Zistili, že vchod je velmi úzky a je bránený kapitánom Klitoriskom. Po zistení týchto okolností bol poverený vedením hlavného boja hajtman Penisák. Tento sa pokúsil preniknúť do pevnosti zozadu, odkiaľ bol odrazený plynovým útokom. Po tomto neúspešnom pokuse sa pokúsil preniknúť do pevnosti odpredu, čo sa mu po krátkom manevrovaní podarilo. Jeho verný druh poručík Pytlík zostal počas boja vonku a zúrivo bil guľami do lesíka okolo pevnosti. Hajtman Penisák nakoniec pevnosť dobyl, ku konci bol však ranený do hlavy a vytiekol mu mozog. Potom bol v prežalostnom stave z pevnosti vytiahnutý. Poručík Semienko, který prenikol do pevnosti najďalej, bol zajatý a prepustený bude až za deväť mesiacov.

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

To si určitě vymýšlel sám  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Fakt síla :lol:  :lol:

Kde si to vlastně vyhrabal? :lol:  :lol:  :lol:
"Kupujte hřebeny hoši,nastanou všivý časy".Scharführer Schültze.

Ruka ztuhlá pevně svírá,
Prsten který nemá punc
V hlavě zeje černá díra
Na opasku "Gott mit uns"

Rastislaus

• Host
Spojenecké vtipy
« Odpověď #76 kdy: Červen 28, 2007, 09:22:37 »
Náhodou som to našiel na i-nete. Sem-tam sa nejaké kúsky podaria.  :wink:

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
Spojenecké vtipy
« Odpověď #77 kdy: Červen 29, 2007, 09:45:28 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

...poručík Pytlík...   :lol:  :lol:  :lol:
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

von.erzgebirge

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. května 2009
Spojenecké vtipy
« Odpověď #78 kdy: Červen 29, 2007, 11:27:02 »
R. 1940 - před dobytím Francie: Pane Leutnant, jak vlastně vypadá francouzký voják? Nevím, já je viděl vždy ze zadu, když utíkali.
Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.

von.erzgebirge

• Wehrmacht
Spojenecké vtipy
« Odpověď #79 kdy: Červen 30, 2007, 12:53:23 »
pro - bubák - do zbírky židovských anekdot

V německém lágru. Dozorce se ptá, kolik ti je Žide. On odpoví, bude mi osmnáct. Na to dozorce, nebude Žide, nebude.

z vojenského lazaretu ? vojáka který nabyl po zranění vědomí se ptají co si pamatuje, odpověděl jim: nevím přesně, buďto jsem dostal kulku mezi lopatky a nebo lopatkou mezi kulky.

ze SNP ? přiběhne malý Jura k partyzánům a křičí, utíkejte němci idů. A kolik jich je? Dvaja ale bohovsky nasratý.

Dědo, jak u vás probíhalo povstání? mno nejdřív přišli němci a vyhnali partyzány, pak partyzáni vyhnali němce a nakonec přišel hajnej a vyhnal je všechny.

Všem zájemcům o válečné a protektorátní vtipy mohu doporučit knihu E. Čenka a V. Ziegnera válečné anekdoty 1939 ? 1945,  Smích v bodláčí, z r. 1946.

Hamerinski

• Čestný moderator
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Spojenecké vtipy
« Odpověď #80 kdy: Červen 30, 2007, 05:47:58 »
Nebyla by ta kniha i v elektronické podobě? :D Ono takhle stará kniha se blbě shání  :lol:

von.erzgebirge

• Wehrmacht
Spojenecké vtipy
« Odpověď #81 kdy: Červen 30, 2007, 08:06:03 »
Citace: "Hamerinski"
Nebyla by ta kniha i v elektronické podobě? :D Ono takhle stará kniha se blbě shání  :lol:

Mám pouze jeden výtisk a to ještě v salátovém vydání. Leda ručně přepsat.

Hamerinski

• Čestný moderator
    • Letadla, letci, osobnosti WW II
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 11. září 2008
Spojenecké vtipy
« Odpověď #82 kdy: Červenec 12, 2007, 04:37:05 »
Citace: "von.erzgebirge"
Citace: "Hamerinski"

Mám pouze jeden výtisk a to ještě v salátovém vydání. Leda ručně přepsat.

Tak už mám salát také takový salát doma :), narazil jsem na něj v jednom inet antikvariátu, ještě s několika kousky co mě chyběli.

heinrich

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
Re: Spojenecké vtipy
« Odpověď #83 kdy: Listopad 26, 2009, 10:36:29 »
Co je když vidíte stříbrné letadlo: je to USAF!
Co je když vidíte zelené letadlo: je to RAF!
Co je když nevidíte žádné letadlo: je to Luftwaffe!
,,Čekal jsem až silueta lancestru vyplní zaměřovač a vypálil jsem krítkou dávku'' noční stíhač

von.erzgebirge

• Wehrmacht
« Odpověď #84 kdy: Listopad 26, 2009, 02:18:48 »
Tak toto je sila -  :lol:  :lol:  :lol:
Vrchné velenie brannej moci oznamuje:
Dnes vo večerných hodinách dobyli vojská maršála Prútika v krutom boji stráženú oblasť Kundočínu. Situácia v priebehu boja vyzerala takto: .......
UVEDENÍ DOBY VZNIKU VTIPU A JEHO AUTOŘI:
V době korejské války byl v rozhlase pořad, který deně uváděl zprávy z bojiště. Toho využili herci, kteří natočili na magnetofonový pásek soukromý pořad "Herci sprosťačí" a se stejnou znělkou a hudebním pozadí i stejným hlasem parafrázovali tyto zprávy, výše uvedeným vtipem.
Další vtip z oné nahrávky, kterou mám ještě schovanou: Na Klárově u benzinové pumpy močí dva vožralí. Jeden se ptá druhého, jak to, že ty močíš tak potichu? Ty vole, jednak sem starší a za druhý ti močím na kabát. V pořadu, místo močím bylo chčiju.

Kiferos

• k.k. Landwehr
  • Infanterist
« Odpověď #85 kdy: Únor 29, 2012, 05:48:52 »
Vtip z jedného (asi Ruského) filmu:

Hitler sa v roku 1944 rozhodol osobne zistiť ako je to z loajalitou národa voči nemu.
Dal sa previesť svojim mercedesom po Berlíne značne poznačenom spojeneckým bombardovaním, no nikto si ho nevšímal.
Až na ulici unter den Linden mu jeden muž v uniforme Wehrmachtu stojaci v hlúčiku civilistov vzdával česť zdvihnutím ruky. Fuhrer dal zastaviť a pozval vojaka na večeru. Pri večeri mu položil otázku: "Ako je možné, že ma všetci ignorovali, len ty jediný si mi vzdal úctu zdvihnutím ruky?"
"Môj vodca" - odpovedá vojak - "práve som dostal krátku dovolenku za zranenie. Ja som vám nevzdával úctu, ale vysvetľoval som svojim známym pokiaľ sme na východnom fronte v sračkách"
" Viribus Unitis "

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #86 kdy: Červenec 01, 2014, 03:22:01 »
Něco ze současnosti

"Co se to tam děje, na té Ukrajině?"
"Ále… to jen Ukrajina válčí s Ruskem."
"No, a jak je na tom Ukrajina?"
"Bledě. Ztratila kolem tří milionů obyvatel, přišla o poloostrov Krym, o pět letadel, o desítky vrtulníků, o nějakých třicet obrněných transportérů, má spoustu zabitých vojáků a ještě se dvě velké oblasti na východním pomezí chtějí připojit k Rusku…"
"A co Rusové?"
"Ty mi to nebudeš věřit, ale oni se do té války zatím ještě vůbec nezapojili."
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ