Autor Téma: [ARCHIV - zamčeno]UPGRADE  (Přečteno 26134 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
Re: UPGRADE
« Odpověď #15 kdy: Únor 19, 2010, 04:40:07 »
Souhlas. Ideálně kdyby tam nešlo vkládat "img" díky kterému se obrázky zobrazují.
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #16 kdy: Únor 19, 2010, 05:11:38 »
Souhlas. Ideálně kdyby tam nešlo vkládat "img" díky kterému se obrázky zobrazují.
Pokud se to odsouhlasí, chtělo by to vydat prohlášení, ať si to uživatelé pomaly upravují (vymazávají).
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #17 kdy: Únor 19, 2010, 07:13:23 »
Ještě by to chtělo souhlas Hamerinskiho a může to tak být.
Mölders: Tak pes bude zakopanej jinde, mrknu na to, ale ještě bych potřeboval vědět, co máš za prohlížeč, díky.
Richtenhofen mi navrhnul ještě pár dalších změn, tak je publikuji, přijdou mi dobré: Oddělovací čára bude min. na úrovni ikonek skype atd., prostě pod avatarem (nehledě na délku příspěvku). Podpis by měl obsahovat max. jeden řádek textu nebo obrázkový proužek, aby nebyl příliš vysoký, protože v některých případech je podpis větší, než příspěvěk samotný a vypadá to nepřehledně. Dále všeobecně zvětšit písmo a barevně odlišit moderátory a administrátory ve výpisu "kdo je online".
Sadu smajlíků nahradím tou starou, tyhle se mi taky moc nelíbí. Ale někdo na to může mít jiný názor, tak to nechám na ostatních, řekněte si.
A chyba "panzernet.net..." se mi objevila taky a pěkně mě to nakrklo. Tohle fórum skutečně negeneruje takovou zátěž a pokud jí negeneneruje ještě něco jiného, tak to budu muset řešit přes panzerneta s hostingem, protože mi přijde, že tohle je "novinka" posledních dnů - napařili poměrně nízký limit na počet dotazů na databázi.

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #18 kdy: Únor 19, 2010, 07:22:09 »
Co se týká zrušení obrázků v podpisu tak jsem pro,
PS: Šlo by něco udělat s tím "Poslat" a "Prohlédnout"?

mbbb

• ČSR
  • Štábní kapitán
    • Finanční stráž
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 28. září 2008
« Odpověď #19 kdy: Únor 19, 2010, 07:35:08 »
vzhled stránek je lepší, než to bylo.
Tímto bych se ale nadále nezabýval:
-Zprovoznit karmu (o své hodnocení nepřijdete)
-Zprovoznit uživatelské skupiny s hodnostmi (rozdělení zůstane)
-Zprovoznit medaile (udělené zůstanou)
k čemu jsou tyto věci potřeba? Měli bychom spíše zde diskutovat o historických věcech a k tomu není potřeba ani karma, ani hodnosti ani medajle. Ani jedna z těchto věcí není důležitá.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #20 kdy: Únor 19, 2010, 07:42:53 »
Citace
Mölders: Tak pes bude zakopanej jinde, mrknu na to, ale ještě bych potřeboval vědět, co máš za prohlížeč, díky.
Dělá mi to Safari, ale např. v exploreru to jde dobře, takže chybu nejspíše udělali soudruzi z Applu  :).
Nijak na tebe netlačím,  klidně zatím dělej důležitější věci a kdyby to nešlo vůbec, tak se na to vykašli.
Ampulle !!!

rase

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
« Odpověď #21 kdy: Únor 19, 2010, 09:43:53 »
Užasný vzhled fora - libi se mi (je moderní)
Jinak sem za zrušení obrázků v podpisech (zatim si ho tam nechám :D)
Bylo by dobré aby se vrátily hodnosti - jelikož tu mame skupiny a podle mého by bez uživatelských skupin nebyl panzernet panzernetem - vždyt tu kvuli nim mame celou sekci (!)
Karmu by bylo dobré taky vrátit.
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

von.erzgebirge

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 16. května 2009
« Odpověď #22 kdy: Únor 19, 2010, 09:53:35 »
Jinak sem za zrušení obrázků v podpisech (zatim si ho tam nechám :D)
Skutečně výborné, a ty obrázky v podpisech si můžeš odstranit. Jsem je odklikl a mám pokoj. Zdravím.
Budoucnost je jasná. To pouze minulost se stále upravuje.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #23 kdy: Únor 19, 2010, 10:01:20 »
Je to fakt, když si zaškrtnete nezobrazovat podpisy, nebo avatary, tak neni co řešit  :)
Ampulle !!!

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #24 kdy: Únor 20, 2010, 08:15:26 »
Ty obrázky v podpisech neřeším, je mi jedno jak se rozhodne ale ty hodnosti a karmu bych taky ponechal akorát u toho podpisu bych povolil víc jak jeden řádek textu...
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

fowly

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
    • Vojenské modely
« Odpověď #25 kdy: Únor 20, 2010, 02:42:54 »
Myslím, že  tento facelift fóru jen a jen prospěl. Změny v designu jsou sice vždycky nepříjemné - člověk nikdy  neví jak se na to bude většina tvářit, ale za mě dobrý!

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
« Odpověď #26 kdy: Únor 20, 2010, 03:51:30 »
Ulrich: Jak to myslíš?

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #27 kdy: Únor 20, 2010, 08:03:36 »
Ty tlačítka "Poslat" a "Prohlédnout" jsou takový menší a černý-prostě ladí s okolím a ztrácejí se.U tý starý verze byly obě tlačítka červený a nedaly se přehlédnout.
PS:Jak to vypadá se smajlíkama?
Na tyhle se nedá koukat.
EDIT: stručně: Nemohly by tlačítko "Poslat" vypadat jako to stříbrné "Odpověď "?

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #28 kdy: Únor 20, 2010, 08:06:15 »
K těm smajlíkům, taky si myslim že ty předešlý byly lepší...
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Petrz

• Wehrmacht
    Hauptfeldwebel - podporučík
« Odpověď #29 kdy: Únor 20, 2010, 08:09:22 »
No mne se vzhled líbí velmi, změny k lepšímu (jako je tato) přivítám vždy. To myslím za tu snahu stálo. Jinak popisky "Nové" jsou opravdu moc bijící do očí, trochu zatlačují do pozadí text témat.
Jediné co doufám nezůstane jsou ony žluté čtverečky místo hodnosti... ;)
Je přežití na úkor slabších projevem síly, nebo slabosti ? Fakt, že tato společnost se přiklání k prvému a je založena na názoru, že zneužívání slabších je v pořádku a v souladu s lidskou přirozeností, popírá ty nejušlechtilejší a nejsilnější vlastnosti člověka- soucit, ochotu pomáhat a sdílet.