Autor Téma: [ARCHIV - zamčeno]UPGRADE  (Přečteno 26895 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
[ARCHIV - zamčeno]UPGRADE
« kdy: Únor 18, 2010, 05:21:36 »
Upgrade proběhl úspěšně. Nyní používáme verzi fóra, která tolik nezatěžuje databázi, ale několik věcí musím ještě dodělat tak, aby se fórum co nejvíce podobalo tomu starému.
Seznam nejdůležitejších úkolů:
-Najít/vytvořit odpovídající vzhled
-Zprovoznit karmu (o své hodnocení nepřijdete)
-Zprovoznit uživatelské skupiny s hodnostmi (rozdělení zůstane)
-Zprovoznit medaile (udělené zůstanou)
Budu rád, když chyby, na které narazíte, budete hlásit do tohoto tématu. Díky a prosím o trpělivost.

Milan S.

• Finská armáda
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
Re: UPGRADE
« Odpověď #1 kdy: Únor 18, 2010, 04:24:22 »
Trochu jsem to tu promáznul a snad uspokojím případné dotazy:
Snad vidíte nový vzhled. Budeme vycházet z tohoto a budeme ho postupně upravovat, tak aby s tím byli všichni spokojeni. Není možné použít původní soubory, takže se musí vycházet z tohoto.
Úpravy: - prodiskutujte následující body
-jiné ikony
-tmavější pozadí
-jiné rozložení tabulek
-vlastní nápady na změnu vzhledu
Platit bude názor většiny.
(pokud chcete shovat ten velký panel nahoře s avatarem, klikněte na šipku nahoře vpravo.)

Sláma

• RAF
  • Group Captain
« Odpověď #2 kdy: Únor 18, 2010, 06:25:05 »
Zvyknout se dá téměř na vše .Chápu Milane, že s tím máš mnoho práce a chválím Tě, patří ti za to dík. Ale nešlo by veškeré písmo, po přihlášení, a ve zprávách,  vyjasnit více do bílé, nebo téměř bílé barvy? Takto je to poměrně špatně čitelné. Díky Sláma.
/barva při psaní textu vyhovuje,možná by nevadilo,kdyby oba odstíny byly stejné/
   -dále bych možná kluci zmenšil vaše avatary,někdy jsou moc velké. A pokud napíše někdo jeden řádek, zabere na obrazovce více místa svou ikonou než psaním.
    -totéž platí i o obrázcích (podpisech) pod textem. Někdy ve staré verzi bylo teěch blbostiček okolo více, než samotného textu.
    -Hodnosti i vyznamenání bych ponechal.  Dělá to vše atraktivnéjší.
    -Karma? Nevím, má-li cenu. Stačí se ozvat a karma letí dolů...... :)
To je asi vše.

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #3 kdy: Únor 18, 2010, 06:47:16 »
S tou barvou písma máš pravdu, zkusím jí dát světlejší.
Velikost avataru se dá omezit už v nastavení, to by záleželo na rozhodnutí adminů/moderátorů, jak velkej obrázek by povolili.  Obrázky v podpisu by bylo třeba hlídat ručně, ale nějaká "vyhláška" o povolené velikosti by neškodila.
Mimochodem co říkáte na logo. Použil jsem nový obrázek a font, ale snažil jsem se aby to vypadalo stejně.
Ještě mě napadl další předmět diskuse: Jak se vám zdá zvýraznění (červený podklad) témat, které jsou připíchnuté jako oznámení? Možná by to chtělo méně výraznější odstín a o to výraznější ikonku vpravo. Další věc je štítek "NOVÉ" u témat, připadá mi trochu vykřičený, asi ho udělám menší a méně kontrastní.

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #4 kdy: Únor 18, 2010, 07:36:41 »
Vím, že je ještě dost brzo a jsou to dětské nemoci, ale často mi dělají problémy podpisy, které jsou posunuté do strany. Tady screen.
http://img13.imageshack.us/img13/1489/sssaam.jpg
Ampulle !!!

Jarouš

• ČSR
  • Poručík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. června 2009
« Odpověď #5 kdy: Únor 18, 2010, 08:20:45 »
Nezobrazuje se mi můj obrázek ( fotka), zkusím si jí tam dát znova, kdyby byla velká, tak ji prosím zmenšete. Dík Jarouš.
"Jsem voják a rváč." Arm.Gen. Josef Šnejdárek
http://vlastenci.cz/

zelezny kriz

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
« Odpověď #6 kdy: Únor 18, 2010, 11:23:24 »
Mě vadí máloco,hlavně aby ovládání nebylo pro diletanta mého typu obtížnější než dříve..když slyším ty Vaše odborné výrazy,mám obavy,abych to zvládl...Jinak děkuji Milanovi S. a ostatním,že forum upravili..už jsem myslel,že již nemá cenu se na něj dostat,bylo neustále uzavřeno...

Milan S.

• Finská armáda
« Odpověď #7 kdy: Únor 19, 2010, 12:35:50 »
Jarouš: Je to nejspíš tím, že tvoje fotka byla uložená přímo tady na fóru a že na ní nebylo odkázano z internetu, mrknu na to a zkusím to opravit, aby to nemuseli postižení řešit sami.
Mölders: Jo to bude tím, že některý podpisy jsou na vejšku moc velký a pak se to skládá vedle sebe, zejtra to prozkoumám.
zelezny kriz: V případě, že si nebudeš vědět s nečím rady, tak mi napiš zprávu, nebo se mrkni do nápovědy, je docela obsáhlá. To platí samozřejmě pro všechny.
Díky za odezvy, zítra pokračujem :)

Por. Iko

• Rudá armáda - RKKA
  • капитан - Kapitan
  • Realita je tvrdá.
« Odpověď #8 kdy: Únor 19, 2010, 06:49:29 »
Ta bílá teda vypadala hrozně ale tohle se mi líbí, koukal jsem i to logo vlevo v rohu je lepší, dobrá práce!
,,Užívejte si života protože mrtví budete dlouho."

Werner Mölders

• Luftwaffe
  • Oberstleutnant - podplukovník
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 9. března 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.    Uděleno: 9. března 2009
« Odpověď #9 kdy: Únor 19, 2010, 07:51:05 »
Citace
Mölders: Jo to bude tím, že některý podpisy jsou na vejšku moc velký a pak se to skládá vedle sebe, zejtra to prozkoumám.
Ale někdy jsou posunuty podpisy, třeba jen s 1 větou. Tak mě napadlo, jestli nějak nehrajou roli entery na konci přispěvku, ale asi je to blbost.
Ampulle !!!

jíra

• ČSR
  • Rotmistr
« Odpověď #10 kdy: Únor 19, 2010, 08:26:46 »
Dobrá práce! Vzhled je přeci jenom trochu odlišný, ale člověk si zvykne. Tak ajko jsem dávno zapomenul první vzhled fóra, tak se zapomene i to předchozí a člověk si navykne na tohle. Vzhled je OK.
Jenom se mi moc nezdají ikonky složek, ty by mohly být menší, ale jinak fakt dobrý!
Tux - tux - tux - tux - ta - ta - ta - ta - zavírá všem virům vrata  /  www.ubuntu.cz

soldier

• Luftwaffe
  • Obergefreiter - desátník
« Odpověď #11 kdy: Únor 19, 2010, 02:16:01 »
Dobrá práce!!Mně se ten vzhled líbí,ale musim si na něj zvyknout.Fak dobrá práce Milane
V první řadě jsem voják

Polní maršál Erich von Manstein.

Ghola

• Wehrmacht
    Oberleutnant - nadporučík
  • Neexistujú zúfalé situácie, iba zúfalí ľudia
    • www.zvlastnezbrane.estranky.sk
« Odpověď #12 kdy: Únor 19, 2010, 02:24:35 »
Aj mne sa nový vzhľad páči, ale aj napriek upgradu sa mi niekedy zobrazí User panzernet.....
A myslím, že sa začali započítavať aj príspevky v sekcii Pokec, čo doteraz nebolo. Myslím, že keď sa podarí všetko doladiť, bude to super. Skvelá práca!
Zaujímate sa o zbrane z WWII alebo ich prototypy? Navštívte môj web!
www.zvlastnezbrane.estranky.sk

Monty

• Rudá armáda - RKKA
  • майор - Major
« Odpověď #13 kdy: Únor 19, 2010, 02:27:13 »
Vypadá to dobře ale nešly by zvětšot nebo zvýraznit (červeně) tlačítka "Poslat" a "Prohlédnout" ?Někdy to vůbec nemůžu najít.
PS: Smajlící jsou nějaký divný-nešly by sem dát ty starý?

Tony eM

• Administrátor
  • Kvalitními příspěvky podporuj forum Panzernet!
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #14 kdy: Únor 19, 2010, 03:58:36 »
Milane velmi dobré, ale ohledně toho nepíši.
Mám zde návrh - Zrušit obrázky v podpisu, ponechat tam jen text.
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!