Autor Téma: Plkání o něčem, co vybočilo z tématů  (Přečteno 73469 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

superb

• ČSR
  • Četař
  • Za hrdost se platí samotou.
Re: Plkání o něčem, co vybočilo z tématů
« Odpověď #420 kdy: Listopad 07, 2016, 09:22:28 »
tak pánové skutečně se tak stalo, jen jsem čekal že to bude trvat alespoň čvrt roku, nicméně ve čtyřech obchodech kde je minulý týden nabízely, jsou komplet vyprodány, joo kdo zaváhá nestřílí.. :o
Sláb jen ten, kdo ztratil v sebe víru a malý ten kdo má jen malý cíl.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
  • Není vždy hříchem neuposlechnout příkazu vrchnosti
« Odpověď #421 kdy: Listopad 08, 2016, 09:14:45 »
Nezaváhal jsem a od včerejška je doma.  :)
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

JSEM VLASTENEC , JSEM NA TO HRDÝ A OSUD MÉ ZEMĚ MI NENÍ LHOSTEJNÝ

superb

• ČSR
  • Četař
« Odpověď #422 kdy: Listopad 08, 2016, 12:57:09 »
Nezaváhal jsem a od včerejška je doma.  :)
Vždyť už nikde není! Nějaká podpultovka, nebo jiný zdroj? Pokud to není secret, pochlub se.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #423 kdy: Listopad 08, 2016, 01:30:12 »
Ne, žádná podpultovka, ale objednal jsem si jej už když jsem našel ten inzerát. A to tady.
https://www.zbraneostrava.cz
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.

Hrdinství je stav ducha, kdy se chlapci mění v muže. A muži v mrtvoly. Obvykle zcela zbytečně.

superb

• ČSR
  • Četař
« Odpověď #424 kdy: Listopad 08, 2016, 02:11:03 »
Ne, žádná podpultovka, ale objednal jsem si jej už když jsem našel ten inzerát. A to tady.
https://www.zbraneostrava.cz
jj díky, taky jsem měl předobjednáno a mám stejně prd, jo kdo dřív přišel....a stejně z Prahy do Ostravy by stál špagát pomalu jako lístek na vlak.

Thor Herman

• ČSR
  • Podplukovník
« Odpověď #425 kdy: Listopad 08, 2016, 08:05:15 »
V té prodejně si ty objednávky zapisovali na jméno. Takže když včera došla, zavolali mi že tam je a kdy si pro PPŠ příjdu. Takže to byl fofr: samozřejmně jsem neměl nákupku, takže policajti, prodejna a policajti na zaregistrování.

superb

• ČSR
  • Četař
« Odpověď #426 kdy: Listopad 09, 2016, 03:20:21 »
V té prodejně si ty objednávky zapisovali na jméno. Takže když včera došla, zavolali mi že tam je a kdy si pro PPŠ příjdu. Takže to byl fofr: samozřejmně jsem neměl nákupku, takže policajti, prodejna a policajti na zaregistrování.
jasný, já měl vše připraveno, jen jsem čekal na zprávu kdy si ho můžu vyzvednout, dokonce jsem dvakrát urgoval, měl jsem potvrzenou vypsanou fakturu na objednávku a prodejce na mě hodil bobek, prostě parchant to dal asi známýmu, teď dělá mrtvého brouka a to se podle mě nedělá!