Autor Téma: Plzeňská čára - vandry a výzva  (Přečteno 5451 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
  • подполковник - Podpolkovnik
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
Plzeňská čára - vandry a výzva
« kdy: Leden 12, 2010, 11:49:11 »
Ahoy všichni. Jako bunkrolog začátečník, který jakžtakž pozná opevnění vz. 36 a 37 od sebe, pozná od sebe A a B, s knihou v ruce i B1 a B2, čerstvě vybaven knihou Plzeňská čára, hledám někoho z Plzně, Plzeňska či vlastně odkudkoli, který by po nástupu lepšího počasí chtěl vzít batoh, spacák a vařič a projít si linie na Manětínsku, Rabštejnsku, Stříbrsku..........................pěkné dívky vítány obzvlášť  :D
"пуля дура, штык молодěц!!!"

Sláma

• RAF
  • Group Captain
Re: Plzeňská čára - vandry a výzva
« Odpověď #1 kdy: Leden 12, 2010, 09:09:28 »
bambi, tak to jseš borec. Určitě někoho najdeš, ale jsem si jistý, že to určitě nebude mladá dívka.....
Potom nám tady napiš, co kde jste našli, abychom my Pražáci /ale vlastně Moraváci/ měli důvod na plzeňsko vyrazit také!!!!!
Sláma

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. července 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 29. září 2007 Udělení za přínosné zasahování do diskuzí a jejich obohacení novými poznatky.   Uděleno: 20. července 2008 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. září 2008
« Odpověď #2 kdy: Leden 13, 2010, 08:52:21 »
Snad někoho najdu......dneska všichni nějak zlenivěli  :(

Florian Geyer

• Wehrmacht
    Hauptfeldwebel - podporučík
  • Vono hovno, slavnej soude
« Odpověď #3 kdy: Leden 13, 2010, 01:21:57 »
No borec bys byl, kdybys to šel dneska v půl metru sněhu. To bych ti potom možná i vykal ;D
Vono hovno, slavnej soude

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #4 kdy: Leden 13, 2010, 06:17:47 »
Ahoj Bambi vždy mě tato část historie zajímala, nemám o této části naší historie moc velké znalosti, ale rád bych se tam taky podíval. Tak jsem pro. Bydlím v Sokolově tak do Plzně to nemám daleko.
Páteř snadno křupne, když se na ní dupne...

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #5 kdy: Leden 14, 2010, 08:18:31 »
Ahoj Bambi vždy mě tato část historie zajímala, nemám o této části naší historie moc velké znalosti, ale rád bych se tam taky podíval. Tak jsem pro. Bydlím v Sokolově tak do Plzně to nemám daleko.
Super!!! Konečně slovo chlapa!! Takže až bude o něco (o dost) lepší počasí, dáme si vědět.....

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #6 kdy: Leden 14, 2010, 03:47:57 »
Souhlasím, už se těším.

GREIF

• Wehrmacht
    Hauptfeldwebel - podporučík
« Odpověď #7 kdy: Leden 14, 2010, 09:53:38 »
Pražskou čáru mám projitou,dejte vědět,rád si udělám vejlet s bukrákama ;)

venco

• ČSR
  • Podporučík
« Odpověď #8 kdy: Leden 15, 2010, 12:12:21 »
Čafte a kedy sa chystáte? Máte už približný termín?  ;)

Bambi

• Rudá armáda - RKKA
« Odpověď #9 kdy: Leden 15, 2010, 01:11:17 »
Až bude tepleji  :D Ideální samozřejmě léto, pokud by to bylo i s přespáním. Na druhou stranu spousta bunkrologů chodí už zjara, když bunkry nejsou zarostlé vegetací.
Prostě nějaký hezký teplý víkend, kdy budeme mít všichni čas..... :)

fowly

• Wehrmacht
    Schütze - vojín
    • Vojenské modely
« Odpověď #10 kdy: Únor 24, 2010, 11:40:53 »
Jééé vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem bloudil s mapou úseku po lese, bylo to super - na plzeňský linii mě asi nejvíc oslovily řopíky s tou protiatomovou úpravou - šly také nejhůř najít :-))
Tak přeji šťastný hledání :)

Josef CETH

• RAF
  • Warrant Officer
« Odpověď #11 kdy: Únor 26, 2010, 01:01:07 »
Vencko nechtěl bys přijet taky?  ;)  Vem i Mišiho

venco

• ČSR
  • Podporučík
« Odpověď #12 kdy: Únor 26, 2010, 05:39:48 »
Kludne by som prisiel tak zaciatkom júna by mi to vyhovovalo Miši by asi nesiel skusim sa ho spytať. Ale niekoho by som možno splašil na tajký predľžený víkend od štvrtku do nedele. Menej sa mi to neoplatí je to dosť  ďaleko. Inak naposledy som bol v Plzni /a jediný krát/ v 1998 jeď sme tadial šli na čunder na Šumavu. Aleš nič neslubujem sak dajte vedieť