Autor Téma: Teroristická televize  (Přečteno 12942 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Black

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant-colonel
    • http://www.greendevils.estranky.cz/
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 2. listopadu 2008 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. července 2007
Teroristická televize
« kdy: Prosinec 11, 2006, 01:17:10 »
Vím, že se to moc nehodí do WW2, ale kamarád, který pracuje u SWISS jako letecký mechanik byl na dva měsíce v Bahrajnu, aby tam zacvičil místní mechaniky, v rámci programu SR Technicks!

Když se vrátil, tak vyprávěl, jak to tam chodí a tak. Velice zajímavé.

Dále mi také vyprávěl, že je tam televizní stanice, která vysílá jen věci od AL-Kaida a boje v pásmu Gaza a tak!

Zkrátka 24 hodin deně prohlášení teroristů, +ukázka jejich síly a taktiky a zbraní, popravy, atd. :shock:

Myslím, že tohle je dost silná propaganda a zajímalo by mne, jaký to má účinek na obyvatelstvo!!
"Padáčkáři všech zemí, spojte se!"
"Však víte, jak to chodí u výsadkářů. Chtějí buď vyhrát, anebo se nechají společně rozsekat!"

fík

• Wehrmacht
    Major - major
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
Teroristická televize
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 11, 2006, 02:34:25 »
Muslimy stejně nepochopíš. Většině podle mě hrabe a ti kteří nechtěj tak to přepnou na CNN. :wink:
"Dobrovolníci k obsluze útočných děl vystoupit!"

"Život vojáka od útočného dělostřelectva je krátký, ale smysluplný."

Milan S.

• Finská armáda
  • Everstiluutnantti - Podplukovník
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
..
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 11, 2006, 04:44:31 »
nekolik znamych bylo v muslimkych zemich (Saudska arabie, iran) a z vypraveni co sem slysel, tak to sou naprosto pohodovy lidi, i alkohol si obcas daj, ne ze ne, pohostiny, ne zapšklý jak tady většina obsluh a prodavaček, nic proti nim nemám, jenom prostě ty zaostalejší státy kde nemaj ropu a jen pustinu tak tam jim mejou mozky, ale co sme byli my, kdyz tady nebylo co k jidlu, taky sme se ve stredoveku rezali jak prdly a delali krizacky najezdy, kdy banda ritiru ve jmenu boha vtrhla do jeruzalema, vrazdila zidy, muslimy a proste vsechno co se nemodlilo k posrany cirkvi papezensky. Do muslimu se proste akorat nesmis navazet, maji velkou narodni hrdost, coz my (vetsina) nezname, tak je nam to divny... Ve vyspelejch statech sou u nich ty extremisti, neco jako tady neonackové, proste vyvrzeny spolecnosti, ale prudi si stejne...

odsuzovat nekoho podle toho co se dozvis z medii, je dost hloupy, vetsina zprav je prekne primalovanejch, jak je potreba

rase

• Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 9. listopadu 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 8. prosince 2008
Teroristická televize
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 11, 2006, 04:52:39 »
Ja se jim moc nedivim , kdyby to do nas taky hustili od malička tak budem uplně stejni. muj nazor
"Prasata! Chcete snad žít věčně?!" Fridrich Veliký, král pruský, v bitvě u Leuthenu, 1757

Black

• Lieutenant-colonel
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.  Uděleno: 2. listopadu 2008 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 9. července 2007
Teroristická televize
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 11, 2006, 04:55:16 »
Já proti muslimům nic nemám! Tam kde byl, tak tam taky byla relativní pohoda! Bahrain je dost bohatej a on si na nic nestěžoval!

Věřím, že pro normální muslimy jsou vyvrženci společnosti, ale jen píši, co mi vyprávěl a přišlo mi to zajímavé a chtěl jsem se s vámi o to podělit, jak se dnes šíří propaganda, i když nevím, jak to dělaj, když většina chudejch nemá TV!

Nikoho neodsuzuji, podle toho, co se dozvím z médií! Těm jsem nikdy moc nevěřil! Vím, jak dokážou pokroutit skutečnosti!
"Však víte, jak to chodí u výsadkářů. Chtějí buď vyhrát, anebo se nechají společně rozsekat!"

marty

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
    • http://www.obrnenci.estranky.cz
Teroristická televize
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 11, 2006, 05:00:00 »
Všechny problémy oni řeší jiným způsobem, jinak postavená společnost, nemůžeme se tedy divit, že to u nich probíhá takhle, nejhorší ale je když do jejich systému (popravy, společ. vrstvy atd.) dostane nějaký evropan, pak z toho vznikají únosy a popravy, které nám připadají jako z jiného světa. Pro ne je to na dennim poradku.
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

fík

• Wehrmacht
    Major - major
Teroristická televize
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 11, 2006, 09:37:58 »
Jo to je pravda. Známej je voják a řikal, že když tam byl, tak učili jejich(Irácký) policisty. Ptali se jich, co by udělali s ženskou, která jim příde na stanici oznámit znásilnění. Prej by jí zastřelili, tak jim museli vysvětlit, že právě to ne a že to musej vyšetřit. :D

Je zas pravda, že v některejch islámskejch zemích choděj buchty v minisukních, jinde zas nemaj žádný práva. Nejhorší je, když  začnou brát Korán doslova a šířit víru ohněm a mečem. Je to přece jen kniha ze středověku a proto nám to pak příde divný. Zub za zub už nám taky neplatí :D

Když se muslimové naserou, tak za to dokážou pořádně cuknout a to je pak bordel...

Milan S.

• Finská armáda
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 20. srpna 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 12. srpna 2008 Za zásluhy o rozvoj fóra.   Uděleno: 1. listopadu 2008
..
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 11, 2006, 10:08:57 »
ne, sry, Blacku primo na nikoho tady sem to nemyslel, ja jen automaticky, protoze nenavist vuci jakejmkoli muslimum je docela znatelna vsude. Jinak s tema policajtama to je husty :D no k tem videum co vysilaj, videl sem od teroristu navod na vyrobu natelni bomby, bylo videt ze prachy na to maj, byly videt i zabery jak to testovali nekolikrat kdy figurina s pripasanejma platama na zadech a na hrudi stala v davu plechovejch desek zhruba velikosti cloveka, v ruznym usporadani desek a z ruznyho postaveni atentatnika, v rade, houfu a i jinak... pokazde lehly vsechny desky, a ze jich bylo. bezpochyby ucinne. ale bat se tehle jejich klipu nesmime, kam vedl appeasment, nám již ukázal strejda s knírkem

jinak v nasem rychlem a spravedlivem soudnictvi, by system zub za zub, vice nez bodnul, jenom bych k tomu paragrafu dodal ze trojnasobneho vraha staci zabit jen jednou :)

fík

• Wehrmacht
    Major - major
Teroristická televize
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 11, 2006, 10:34:44 »
No asi to nebyl dobrej příklad, ale jinej mě nenapad. Taky bych to bral to si piš.

To s těma Iráckejma poldama mám přímo od něj, takže to tak asi bude. Prej je to jinej svět. To sice ví každej, ale až tam si to asi uvědomíš opravdu.

Black

• Lieutenant-colonel
Teroristická televize
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 12, 2006, 12:52:50 »
to Milan: to je v pohodě, jen jsem reagoval na reakci :wink:

Máš naprostou pravdu, že se většina lidí dívá na muslimy skrz prsty! Jo, takový video musí být síla, zajímalo by mne, kdo to sponzoruje!

to fík: to s těma policajtama je fakt síla!! :shock:

Rastislaus

• Host
Teroristická televize
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 13, 2006, 11:32:00 »
Toto je dosť ťažké o tomto hovoriť. Pre moslimov sme my kresťania neveriaci psi (ale len pre tých extrémistickejších, inak ostatným je to dosť jedno, môj otec sa pozná s moslimami a nevie na nich povedať krivého slova). Ale ani my kresťania nie sme svätý. Križiacke výpravy, ktoré boli ututlávané cirkvou, ako očista svätej zeme, ale bolo to len masové vyvražďovanie moslimov a židov a vidina velkých ziskov. A keď si zoberieme Irak a USA, tak mi nezostáva nič iné, ako povedať - "História sa neustále opakuje.". To sú opäť americké "novodobé" križiacke výpravy. Bushom avizované ZHN (zbrane hromadného ničenia), neboli v Iraku objavené, takže to bola len vykonštrouvaná zámienka pre vojnu, v ktorej išlo o dve veci - 1. aby si Američania vyskúšali nové zbrane   2. ROPA         Nech mi nikto nepovie, že tam nešli kvôli rope, ale kvôli tomu, aby oslobodili ludí od "tyrana" Husajna. S takou blbosťou môžu ísť na nejakých blbcov, no nie na mňa. No a potom samozrejme, keď padli Dvojičky, tak všetci ako hovorili o moslimoch. Ale tie križiacke výpravy v Iraku sa nespomínali, veď načo !

Na záver by som povedal, že spolu moslimovia a kresťania môžu vychádzať, ale na to potrebujeme toleranciu a samozrejme odstránenie extrémistických skupín na oboch stranách.

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
Teroristická televize
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 13, 2006, 02:58:28 »
Co se tyce zbrani hromadneho niceni, tak to byla chyba zpravodajska a CIA mu proste tyto informace poskytla. Zbrane hromadneho niceni nalezeny nebyly, ale nasly se tam jine zbrane, ktere nemel pan husajn povolene.

O rope tady bylo napsano, ze je to velky lakadlo..... A co? Ty bys ji snad nechtel?

Mimochodem historie se neopakuje..... Dzihad (svata valka muslimu) byla vyhlasena ve stredoveku az po vpadnuti krizaku ( konkretne Saladin z toho hodne tezil) zatimco nyni vyhlasili Dzihad jeste pred Irakem, atd. Tudiz jsou muslimove agresori.

Nevim proc mas tyrana v uvozovkach. Snad zpochybnujes jeho zlociny proti Kurdum atd.?

von Kageneck
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Milan S.

• Finská armáda
Teroristická televize
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 13, 2006, 04:19:54 »
Citace: "Kageneck"
Co se tyce zbrani hromadneho niceni, tak to byla chyba zpravodajska a CIA mu proste tyto informace poskytla. Zbrane hromadneho niceni nalezeny nebyly, ale nasly se tam jine zbrane, ktere nemel pan husajn povolene.

O rope tady bylo napsano, ze je to velky lakadlo..... A co? Ty bys ji snad nechtel?

Mimochodem historie se neopakuje..... Dzihad (svata valka muslimu) byla vyhlasena ve stredoveku az po vpadnuti krizaku ( konkretne Saladin z toho hodne tezil) zatimco nyni vyhlasili Dzihad jeste pred Irakem, atd. Tudiz jsou muslimove agresori.

Nevim proc mas tyrana v uvozovkach. Snad zpochybnujes jeho zlociny proti Kurdum atd.?

von Kageneck

Sadam byl neskutecna svine, vyzival se v neskutecne sadistickejch zpusobech vrazdeni a muceni, ten si to jednoznacne zaslouzil, ale takovejch je po svete vic a nic se nedeje, protoze tam nemaj ropu, a navic to neni duvod k odsouzeni celeho muslimskeho sveta. ja teda nemam v lasce nabozenstvi vsechny, ale ne tolik, abych ty lidi nesnasel, jejich vec proste

Rastislaus

• Host
Teroristická televize
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 13, 2006, 06:04:01 »

von Kageneck

Moslimovia sú agresori ? Ty si robíš zo mňa dobrý deň ???  :shock: Jediný agresor tam je USA. Najprv sa vyhovoria na ZHN, potom tam odrazu nie sú, tak aspoň sa snažia urobiť demokraciu, to je asi všetko.

K tej rope - tým si mi chcel povedať, že ak nemám ropu, tak mám napadnúť iný štát a dobyť si od neho ropné polia ? Kageneck, vidieť, že v politike by ti to nešlo.

Rastislaus

• Host
Teroristická televize
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 13, 2006, 06:15:05 »

von Kageneck

Aby to nebolo zle pochopené - Husajn bol a je sviňa, treba ho obesiť za to čo narobil Kurdom, ale nie sú žiadne zmienky, že by vraždil normálnych Iračanov. Myslel som to tak, že jednoducho niektorí Iračania (nie málo) protestovali proti zosadeniu Husajna (no bolo aj vela proti).

Dobre a teraz mi chceš povedať, že Bush je svätý a obhajca demokracie ? Taká istá sviňa ako Husajn, odvisnúť by mal s ním.