Autor Téma: Přehled hodností - uživatelská skupina Wehrmacht - Heer  (Přečteno 78515 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
Přehled hodností - uživatelská skupina Wehrmacht - Heer
« Odpověď #15 kdy: Červen 27, 2006, 08:21:18 »
no vida... nefungujeme ještě ani týden a už máme 4 svobodníky  :D  Jen tak dál pánové, děláte mi radost.

Co se týká těch speciálních medailí, ať už pozitivních nebo negativních, jsem docela pro. Zkuste navrhnout podobu. Jak by měl podle vás vypadat takový řád za spammování nebo naopak za nejlepší příspěvek? Navrhněte. Díky.
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

sniperererer

• Host
« Odpověď #16 kdy: Červen 27, 2006, 01:42:29 »
Ok, zkusím něco vymyslet, jsem rád, že se nápad líbí...  :D  Prozatím mně napadá "ocenění" pro spammera - takové malé rožtomilé žůžové prasátečko pod jménem...  :lol:  Mohlo by být v poli ve tvaru výstražné značky (zhruba jako máš ty ten tank, ale menší...), přeškrtnuté červenou, tlustou čárou... Zkusím to zpracovat jako obrázek a pošlu ti to...

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
« Odpověď #17 kdy: Červen 27, 2006, 02:45:05 »
S tima medajlema je to velice dobrý nápad.... já ani nevim zaco jsem tu svoji dostal ani nevim co znamená :lol: ale adminovi za ní děkuju:)

Taky bych měl nápad ty uživatelské skupin jako Waffen-SS Wehrmacht Red Army a třeba Spojenci každá skupina by měla svoje hodnosti a své šéfy kteří by dohlíželi na to jak je jejich armáda disciplinovaná hm? co ty na to admine jestli by to bylo moc práce tak to radši ne :wink:
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #18 kdy: Červen 27, 2006, 03:48:58 »
Tady jen pro inspiraci, kde byste mohli cerpat: http://www.vojna.net/galerie/displayimage.php?album=random&cat=15&pos=-85

Snad vam to pomuze.

August von Kageneck
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
« Odpověď #19 kdy: Červen 27, 2006, 10:59:13 »
No kurník  :arrow:  jsem desátník a někdo mi zapomněl dát frčky, to je chyba , nebo frčky nedostanu ?  :?:

Sepp
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

panzernet

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
« Odpověď #20 kdy: Červen 28, 2006, 08:01:11 »
Byla to chybka... frčky už fungují. Sory :oops:

Lannes

• Francouzská cizinecká legie
  • Lieutenant
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 30. června 2009
« Odpověď #21 kdy: Červenec 01, 2006, 05:29:38 »
No ja som tiez pre tie medaile.......a s tymi hodnostami je to podla mna dost dobre lebo na niektoryhc forach maju bezne uzivatelia 2000-3000 prispevkov takze je to este pomerne dobre  :D
Haut les tetes: la mitraille nˇest pas de la merde!

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
« Odpověď #22 kdy: Červenec 06, 2006, 06:46:55 »
Tady jsem nasel nejaky odkaz s medailemi a ocenenimi :

http://www.axishistory.com/index.php?id=61

jen tak pro inspiraci, Sepp
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

Larisa

• Host
« Odpověď #23 kdy: Červenec 31, 2006, 08:08:34 »
hele, co když chci hodnost Obergruppenfuhrer??To by nešlo?

von Irgirg

• ČSR
  • Rotný
« Odpověď #24 kdy: Červenec 31, 2006, 11:32:03 »
To by asi nešlo, protože na tomto fóru se používá hodností Wehrmachtu, nikoli Waffen-SS.

panzernet

• Administrátor
« Odpověď #25 kdy: Srpen 01, 2006, 11:16:49 »
Je to předně jak říká von Irgirg. Tedy alespoň prozatím. Až budu mít čas tak bych se chtěl pokusit udělat i Waffen SS hodnosti... ještě uvidíme.

Prozatím doufám bude stačit Wehrmacht.

Larisa

• Host
« Odpověď #26 kdy: Srpen 01, 2006, 06:10:29 »
To by bylo super!Ale myslím, že této hodnosti stejně nikdy nedosáhnu...... :(

Buck

• Host
« Odpověď #27 kdy: Srpen 02, 2006, 08:14:22 »
Zkuste tyhle hodnosti jestli jse budeš hodit.

http://www.2svetovavalka.kvalitne.cz/op_barbarossa.htm

Buck

marty

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
    • http://www.obrnenci.estranky.cz
« Odpověď #28 kdy: Srpen 03, 2006, 10:17:37 »
Jo, už dříve sem psal, že po dokončení hodností wehrmachtu by bylo fajn pokračovat v hodnostech Waffen-SS, ale hodnosti poslkého letectva  :lol: , ty jo to bysme byly jediný na celym netu. Neni to špatnej nápad, ale k PANZERNETU se to moc nehodí. To samý s kriegsmarine a RAF. Ale napadlo mě: co takhle, hodnosti by byly podle uživatelských skupin, např. já sem ve wehrmachtu tak budu mít hodnosti wehrmachtu, někdo bude v polském letectvu, bude mít hodnosti pol. letectva (asi Buck :) ) a tak dále.... Jsou tam i hodnosti US Army, možná by to takhle šlo? no je to jen nápad na využití těch hodností :wink:
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

jammeses

• Host
páka zvítězila nad opratěmi a hodnost nad sebezničením
« Odpověď #29 kdy: Srpen 03, 2006, 06:05:25 »
páka zvítězila nad opratěmi a hodnost nad sebezničením