Autor Téma: Přehled hodností - uživatelská skupina Wehrmacht - Heer  (Přečteno 78531 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
Přehled hodností - uživatelská skupina Wehrmacht - Heer
« kdy: Červen 08, 2006, 01:46:11 »
Aby nevznikaly problémy ohledně hodností, tak aktualizuju příspěvek.

Současné hodnosti mají tuto podobu:

Schütze - vojín (1)
Gefreiter - svobodník - 20
Obergefreiter - desátník - 40
Stabsgefreiter - desátník - 65
Unteroffizier - četař - 90
Unterfeldwebel - rotný - 120
Feldwebel - praporčík - 150
Hauptfeldwebel - podporučík - 180
Stabsfeldwebel - podporučík - 220
Leutnant - poručík - 270
Oberleutnant - nadporučík - 320
Hauptmann - kapitán - 450
Major - major - 550
Oberstleutenant - podplukovník - 650

Oberst - plukovník (individuální povýšení)
Generalmajor - generálmajor (individuální povýšení)
Generalleutnant - generálporučík (individuální povýšení)
General der ... - generál ...... (individuální povýšení)
Generaloberst - generálplukovník (individuální povýšení)
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

marty

• Wehrmacht
    Oberstleutenant - podplukovník
    • http://www.obrnenci.estranky.cz
« Odpověď #1 kdy: Červen 22, 2006, 08:41:17 »
Dobrá motivace :wink: , a kolik toho musim napsat aby ze mě byl polní maršál?  :lol:  :lol:
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
« Odpověď #2 kdy: Červen 22, 2006, 10:03:45 »
Citace: "marty"
Dobrá motivace :wink: , a kolik toho musim napsat aby ze mě byl polní maršál?  :lol:  :lol:

Asi hooooooodně :D
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

?V první řadě jsem voják.?

panzernet

• Administrátor
    • http://www.panzernet.net
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 29. května 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 26. května 2009
« Odpověď #3 kdy: Červen 23, 2006, 08:53:43 »
No ty počty příspěvků jsem střílel od boku... jestli se ukážou nedosažitelné tak možná trošku zmírníme, co říkáš Mansteine? :wink:

No a pokud jde o polního maršála, přemýslel jsem jestli tam tuhle hodnost dávat a nakonec jsem si řekl, že na tu je určitě dost času :D
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím." Heinz Guderian

marty

• Wehrmacht
« Odpověď #4 kdy: Červen 23, 2006, 09:49:39 »
Ty body trochu zmírněte, ale jen ty poslední hodnosti: 400 bodů je vážně dost  :shock:

Dotaz: Nešlo by to udělat, aby se za delší nebo hodnotnější příspěvek dostalo víc bodů? Někdo může odpovídat jen smajlíkem a za chvíly bude mít stejnou hodnost jako ňáký skalní pisatel  :?  :wink:
,,Včera jsem se slavnostně vyčural do Mosely'' generál George Patton, hlášení pro ministerstvo války, prosinec 1944

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
« Odpověď #5 kdy: Červen 23, 2006, 11:40:45 »
Já si myslím že je to ještě mírný:) jinde na fórech musíš mít třeba 3000 bodů na plukovníka je to dlouhodobější záležitost:)

Neboj marty když uvidim že někdo jen spamuje tak mu ty příspěvky budu mazat :wink:
"Kdyby každý velitel, který považuje svou situaci za beznadějnou, chtěl kapitulovat, nedala by se vyhrát žádná válka."

marty

• Wehrmacht
« Odpověď #6 kdy: Červen 23, 2006, 01:20:28 »
3000 bodů  :shock: Nic proti fóru, je bezvadný, ale s touhle rychlostí to bude trvat tak tři století   :cry:  :lol:

Manstein

• Wehrmacht
    Unterfeldwebel - rotný
« Odpověď #7 kdy: Červen 23, 2006, 05:48:12 »
Citace: "marty"
3000 bodů  :shock: Nic proti fóru, je bezvadný, ale s touhle rychlostí to bude trvat tak tři století   :cry:  :lol:

No s 3000 bodů by to trvalo dlouho ale 400 neni moc věř mi, to budeš mít za chvíli rozjede se velká diskuze a to pak budou body naskakovat velmi rychle :wink:

Sepp Rössner

• Luftwaffe
  • Oberleutnant - nadporučík
  • Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007
nvm nvm
« Odpověď #8 kdy: Červen 26, 2006, 03:43:04 »
Škoda , že tu nejsou hodnosti od Waffen-SS , ty zní drsněji , ale to máte jedno. Třeba by to šlo udělat tak , že když byste dosáhl nejvyšší hodnosti u Wehrmachtu , tak byste přestoupil do SS a tam by sli hodnosti už po tisících příspěvků  :D  :shock: .

Já vim sou to kecy , ale jen nápad ( blbost   :wink: )
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

Sepp Rössner

• Luftwaffe
hodnostiii
« Odpověď #9 kdy: Červen 26, 2006, 04:11:54 »
A co třeba hodnosti od parašutistů ?  :D

Tady jsem našel nějaké pěkné stránky , tak na to jukněte , uvdiíte , co dostanete za frčky.

Parašutisti - http://www.militaryzone.cz/view.php?cisloclanku=2004081604

Waffen-SS - http://www.militaryzone.cz/view.php?cisloclanku=2004081603

Wehrmacht http://www.militaryzone.cz/view.php?cisloclanku=2004081602

Mno , pěkná představa , že bych napsal vic jak 100 příspěvků , ale nvm nvm , už by se to tu mělo pěkně rozjet  8) . Lidi nespěte

Sepp od tankistů
"Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou."
General G. C. Patton

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #10 kdy: Červen 26, 2006, 08:11:14 »
Pokud mam vyjadrit svuj nazor na ty cvocky tak bych doporucil od Waffen SS, neni za tim nic jineho nez vzhled. Prece si neudelame ostudu :roll:
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

Sepp Rössner

• Luftwaffe
nápad
« Odpověď #11 kdy: Červen 26, 2006, 08:30:14 »
Nebudem taky dostavat nějaké medaile a vyznamenání ? ( zas další blbej nápad no ) Já zas jen tak , že mě to napadlo.

Pak by někdo mohl vypadat takhle

Až na tu ruskou uniformu. By mě zajímalo , kde vzal ty medaile , když se podíváte na německého generála , tak ten má méně vyznamenání i když třeba vyhrál spousty bitev. Podle mě to rusové s medailemi přeháněli , co myslíte ?

Jo btw , tohle je Konstantin Konstantinovic Rokossovskij , docela stylař

Sepp , uprchlík z ruského zajetí
General G. C. Patton

Kageneck

• Administrátor
  • Za zásluhy o rozvoj fóra. Uděleno: 23. prosince 2007 Za 1 rok aktivní činnosti na fóru. Uděleno: 15. června 2007 Za zásluhy o rozvoj fóra. Za 2 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno: 22. června 2008 Za 3 roky aktivní činnosti na fóru.   Uděleno. 22. června 2009
« Odpověď #12 kdy: Červen 26, 2006, 08:41:28 »
No jo no, proste Rusaci. Kdyz sem jednou videl slavnostni uniformu Zukova tak mi bylo s prominutim na bliti. Takovychc cetek co tam mel.

Jinak s rytířskýma křížema je to docela dobrej nápad. Mohl by vypadat nejak podobne jako ma v profilu Manstein( i kdyz ten ho ma z protekce bez zasluh  :lol:  ). By vypadalo fakt pekne. Uz se tesim na brilianty  :wink:
„Afrika, der Krieg ohne Hass“ Erwin Rommel

sniperererer

• Host
« Odpověď #13 kdy: Červen 26, 2006, 08:46:37 »
Na jednom fóru jsem viděl i negativní "medaile" - třeba pro největšího spammera, pro držitele titulu "příspěvek mimo mísu" a podobně. Má to tam docela úspěch... Stejně tak by se mohly i "pozitivní" pocty dávat za nějakou konkrétní věc - třeba za dlouhodobý přínos pro fórum, nebo za nejlepší příspěvek roku (měsíce, týdne, dne...).

Buck

• Host
« Odpověď #14 kdy: Červen 26, 2006, 09:25:28 »
A co taky povýšení o Das Reich ty taky snad byly ne.(No jo blbej nápad už jsem zticha):wink: